2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım benimde taze transfer olmuştu doktorum karar verdi rahimin müsait taze yapalım dedi inan hiç beklemeden oldu ekimde tüp bebeğe başladım ekimde hamile kaldım rahat oluyor doktoruna güven yeter 🥰❤️
Maşallah kuzum ne kadar hızlı gelişmiş sürecin. Ben de Ekimde başladım ama Kiss çıktı sonraki ay yumurta oluşmadı en sonunda bir tane yumurta çıktı. Ben de artık daha fazla beklemek istemiyorum sanırım taze transfer yaptıracağım inşallah embriyom sağlıkla ilerler ve bir an önce taze transferimi olurum. Teşekkür ederim canım Sağlıkla kucağına al inşallah

Canımmmm şimdi bir kese yolk herşey yolunda çok iyi dedi.
Diğer tutunan kese şekil bozuklugu var arka tarafta dedi ona umıt baglama dedı o kendını yok edecekmıs. Haftaya kalp atısı dedı. Şükür bir tane sağlıklı evladımız olsunda 🙏🏻 Diğeri hayaldi bir umur doğmustu.😇
Oh cok sukur yolk olusmussa hersey iyi demektir gozun aydin canim rabbim saglikla kavusmayi nasip etsin 😇

Kizlar bugun karin kasik agrim var aslinda rahim buyuyor normalmiş ama yinede bi endiselendim sizlerin nasil benim 16+2 suan
Bende bugün çok farklı bir haldeyim ..sabah kasık agrisindan yatakdan çıkamadım..cihazla kalp dinlemeye çalıştım atışı duyamadım..sonra kahvaltı yaptım ..ve kasık ağrılarım dewam ediyordu şiddetli değildi ama..kahvaltıdan sonra kalp atışını duydum ama ritim değişiyor sürekli cihazdandir ..
Ve mide bulantım bugün çok fazla ..dün ne kadar iyiysem bugün o kadar kötüyüm mod olarak da iyi değilim..
Bnde 14+2 bakalım yarın kontrolum inşallah herşey yolundadır ..
Evet kasık agirisi için normal deniliyor ama işte endişe ediyor insan

Bende bugün çok farklı bir haldeyim ..sabah kasık agrisindan yatakdan çıkamadım..cihazla kalp dinlemeye çalıştım atışı duyamadım..sonra kahvaltı yaptım ..ve kasık ağrılarım dewam ediyordu şiddetli değildi ama..kahvaltıdan sonra kalp atışını duydum ama ritim değişiyor sürekli cihazdandir ..
Ve mide bulantım bugün çok fazla ..dün ne kadar iyiysem bugün o kadar kötüyüm mod olarak da iyi değilim..
Senin haftalarindada vardi kasik agrisi doktor rahmin genisliyor normal demisti uzerinde cok durmadi hayta istihrat dedi ama evet insan endise ediyor bide sanirim surekli kendimizi dinliyoruz

Maşallah canım sana benim de yüreğimden geçen sanırım taze taze transfer olmak bu olmazsa sonrasına bakmak çift embriyo koydurup Tek olma ihtimali de var sonuçta hiç beklemeden bu şansımı denemek istiyorum Çok sağ ol canım sen de Sağlıkla kucağına al inşallah
Herşey çok güzel olsun canım teşekkür ederim Bol bol dua et Rabbim sabrın mükafatını elbet verecek pes etmek yok moral çok önemli🥰😇🤲🏻

Ah ahhh hele ben ben bugün 14+1 im kuluçlarım ve böbreklerim ağrıyo sanki sırtım miğdem zaten değişik bazen yanıyor gibi dün istifra ile geçti bugün böyle bende yarın kontrole gidicem canım kendi doktoruma 22 ocakta ama ben merak ediyorum 3 haftadır görmüyorum inşallah iyidir bebeklerimiz Allahım bağışlasın bizlere inşallah🥰🤲🏻

Ah ahhh hele ben ben bugün 14+1 im kuluçlarım ve böbreklerim ağrıyo sanki sırtım miğdem zaten değişik bazen yanıyor gibi dün istifra ile geçti bugün böyle bende yarın kontrole gidicem canım kendi doktoruma 22 ocakta ama ben merak ediyorum 3 haftadır görmüyorum inşallah iyidir bebeklerimiz Allahım bağışlasın bizlere inşallah🥰🤲🏻
Olması gerekendir belki ama ne bilim çok tedirgin oluyorum ..iyi ki kontrol yarın 🥰.
Senin ki de yarinmis en azından görürsün bebeisi ..😊22 Ocak çok uzak genelde kaç hafta bir çağırıyor kontrole ..bizim ki 3 hafta da bir gelin dedi ..

Kızlar herkes bana kullandığı vitaminin fotoğrafını atabilir mi rica etsem. Hap yutmakla ilgili sıkıntın var omepa vm kullanıyorum ama bu bile çok büyük geliyor :KK43: 30 günlük hap 10 günde bitiyor sürekli çıkardığım için . 3-4 günde bir mutlaka kusuyorum boğazıma kaçacak gibi oluyor psikolojik benimki. 5-6 bardak suyla deneyip içemiyorum. Benimkinden daha küçükse sizinkiler doktoruma soracağım 🥲🥲 magnezyum verdi o bunun iki katı zaten o da imkansız

Olması gerekendir belki ama ne bilim çok tedirgin oluyorum ..iyi ki kontrol yarın 🥰.
Senin ki de yarinmis en azından görürsün bebeisi ..😊22 Ocak çok uzak genelde kaç hafta bir çağırıyor kontrole ..bizim ki 3 hafta da bir gelin dedi ..
Benim ki ayda 1 cagiriyor en erken 3.5 hafyada bir😤 banada uzun geliyor

Kızlar herkes bana kullandığı vitaminin fotoğrafını atabilir mi rica etsem. Hap yutmakla ilgili sıkıntın var omepa vm kullanıyorum ama bu bile çok büyük geliyor :KK43: 30 günlük hap 10 günde bitiyor sürekli çıkardığım için . 3-4 günde bir mutlaka kusuyorum boğazıma kaçacak gibi oluyor psikolojik benimki. 5-6 bardak suyla deneyip içemiyorum. Benimkinden daha küçükse sizinkiler doktoruma soracağım 🥲🥲 magnezyum verdi o bunun iki katı zaten o da imkansız
Suda eriyen vitaminler var onlarla degisse bi doktoruna sorsan

Benim ki ayda 1 cagiriyor en erken 3.5 hafyada bir😤 banada uzun geliyor
Evet insan a 3 hafta bile geçmiyor gel ki 1 ay hiç geçmiyor ..bizim ki belki parasından bilmem ama ben 3 hafta uygun goruyorum dedi senin gectigin yolları biliyorum dedi..biz 2 hafta desek ona da tamamdı ..ama şehir dışı olduğu için 3 hafta sonra gitmiş olacağız ..tabi ben bulunduğum ilçe de 1 kere gittim 🫢

Ben sadece decavit ve demir hapi kullniyorum ..demir hapı kokusumdam midem bulanıyor ama yutuyorum ..decavit boyut biraz büyük ama o bolunuyor ikiye..
Magnezyum için suda eriyen olanlar yokmu onlardan yazsın doktorjn ..diğer hapları bölmeye calis

Eklentiler

• 17050744777791591009816921937508.jpg
    17050744777791591009816921937508.jpg
    143,6 KB · Görüntüleme: 18
  • 17050744925175907986677720227505.jpg
    17050744925175907986677720227505.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 19
Maşallah kuzum ne kadar hızlı gelişmiş sürecin. Ben de Ekimde başladım ama Kiss çıktı sonraki ay yumurta oluşmadı en sonunda bir tane yumurta çıktı. Ben de artık daha fazla beklemek istemiyorum sanırım taze transfer yaptıracağım inşallah embriyom sağlıkla ilerler ve bir an önce taze transferimi olurum. Teşekkür ederim canım Sağlıkla kucağına al inşallah
Amin canım inşallah. ❤️🥰🤲🏼🤲❤️🥰 Benim ilk tedavim hazirandaydı 4 yumurta oldu hiç biri ilerlemedi embriyo hiç oluşmadı sonra ekime kdr takviyeler kullandım ekimde 16 yumurtam oldu 4 embriyo oldu canım mucizeler hep var 😍❤️

Amin canım inşallah. ❤️🥰🤲🏼🤲❤️🥰 Benim ilk tedavim hazirandaydı 4 yumurta oldu hiç biri ilerlemedi embriyo hiç oluşmadı sonra ekime kdr takviyeler kullandım ekimde 16 yumurtam oldu 4 embriyo oldu canım mucizeler hep var 😍❤️
Maşallah çok güzel oluşmuş yumurtalar ..hangi takviyeleri kullandın ..

Canım bende senin gibiyim öğüre öğüre yutuyorum demir hapım gyno ferro içinde hapı yutmakda zorlanıyorsnz kapsülün içine kaşığa dökün suyla için yazıyor ama ben yinede tedirgin oldum doktoruma sorucam öyle olur derse deneyeciğim çnkü öğürmektn midem kalkıyor. Ama sana demir hapı vermemişler henüz herelde

X