2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Anaa ben de hep bağdaş kurarak otururum benimki de o yüzden mi öyle oturuyor

Anaa ben de hep bağdaş kurarak otururum benimki de o yüzden mi öyle oturuyor
Yasa bunlar bize benziyooo Benimki hiç bağdaş kurmasu ayağını uzattı rahat edemedi döndü arkasına sonra yine rahat edemedi heralde bu sefer yüzünü döndü Bi yüz bi popo görüyoruz

Benimkiler hep sırt üstü yatıyorlar bende genelde sırt üstü yatan biriyim

Amin amin aminnn çok sağolun kızlar iyiki varsınız yarın opuya giriyorum. Rabbim hepimizi evlatlarına kavuştursun inşallah. Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorummm
Canım hep aklımda hep duamdasınız. İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerini almayı diliyorum.

Kızlar merhaba formunuzu meşgul ediyorum 2 ocakta 5aa kalitede 5. Gün embriyosu transfer oldum. Bugün transfer günüm dahil 9. Günümdeyim. Normalde cumartesi test günüm ama cuma(11. Gün) kan vericem. İğne yaptırmaya gitmişken beta da baktırdım birçok kişi yazmış 9. Günde çıkıyor varsa diye. 2'nin altı çıktı. Evde idrar testinde 7. Gün hayalet çizgi çıkmıştı. Bu saatten sonra artmaz herhalde demi? Bu durumu yaşayan var mı? 9. Günde negatif sonuç alıp 11. Günde yükselen? Çok üzgünüm

Canım inşaallah yükselir tabi ama net bir şey diyemiyorum Rabbim hayırlısını nasip etsin

Ya bana da eşim süpriz yapıp almış doppler ama ben bulamadım kalp atışını kaç çıktı? 140 tan aşağısı damardır diyorlar. Ben bi de kiloluyum ondan da çıkmamış olabilir bi kere denedim bıraktım deli etmeyeyim kendimi diye

Doğum Nisan da görünüyor canım. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek. Senin de güzel haberini alalım inşallah. Gruptaki tüm kızlara rabbim sağlıklı hamilelikler nasip etsin.
Maşallah kuzum sağlıkla gelsin yeğenim ❤ amin amiinn inşallah kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…