2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya bana da eşim süpriz yapıp almış doppler ama ben bulamadım kalp atışını kaç çıktı? 140 tan aşağısı damardır diyorlar. Ben bi de kiloluyum ondan da çıkmamış olabilir bi kere denedim bıraktım deli etmeyeyim kendimi diye😅
140 ile 150 arası cikiyor ..evet aşağısı kalp atışı değil damar atimlari da gösteriyor ama kalp atışını bulunca ses farkını farkediyorsun zaten .
Kaç haftaliksin ..bazı cihazlar 16. Haftada gösteriyor..
Bende bulmak için yarım saat uğraştım ..
Rahmin hemen üstü hafif solda idi..benim ki

Ya bana da eşim süpriz yapıp almış doppler ama ben bulamadım kalp atışını kaç çıktı? 140 tan aşağısı damardır diyorlar. Ben bi de kiloluyum ondan da çıkmamış olabilir bi kere denedim bıraktım deli etmeyeyim kendimi diye😅
Canım biraz aşağılara bak ben de yukarıda arayıp bulamadım bi süre 😂 Zaten sesi bizim kalp atışımızdan çok farklı ayırt ediliyo bulduğunda

Valla benim karnım neredeyse transferden beri aynı o yüzden fark eden bir şey yok 😂😂 sadece biraz daha aşağıda göbeğin altında şişlik hissediyorum
Benimde transferden sonra baya sisti kabiz oluyordum hep sonra inmisti dedim demekki gazmis simdi belirginlesti ayni dedigin gibi gobegin altindan basliyir sislik 😅

Kızlar merhaba ben sabahtır kötüyüm ya kahvaltımı yaparken istifra ettim şimdide yemek yiyeyim dedim yerken yine yarısında istifra ettim korkuyorum kötü birşey olmaz değilmi normalde açken miğdem bulanırdı ama geçmişti bu sıkıntılarım uzun zamandır olmuyordu hatta yedikten sonra ilk defa oldu diyebilirim😞

Kızlar merhaba ben sabahtır kötüyüm ya kahvaltımı yaparken istifra ettim şimdide yemek yiyeyim dedim yerken yine yarısında istifra ettim korkuyorum kötü birşey olmaz değilmi normalde açken miğdem bulanırdı ama geçmişti bu sıkıntılarım uzun zamandır olmuyordu hatta yedikten sonra ilk defa oldu diyebilirim😞
Canını sıkma canım olabilir böyle şeyler. Ben kaç haftadır iyiydim. Geçen hafta gülmekten midem bulandı öğüre öğüre bir hal oldum. Bulantı kusma işi kişiden kişiye değişiyor. Hiç kusmayan da var 9 ay kusan da. İnşaallah çabuk geçer senin de

İnşallah bir şey yoktur kötü düşünme..
Bende gecen gün öyle oldum..hap kullanma rağmen yediğim herşeyi ciksrdim ..korktum bebeğim öldü bnde bulantı ile zehirleniyorum sandım..ama diğer gün burdaki doktora gittim herşey yolunda idi ...zaten Allah korusun bebeğe birşey olunca bütün belirtiler birden kesiliyor dediler ..
Bazen stres ve ya önce ki gün yediğimiz birşey dokunabiliyor ..

Kızlar merhaba formunuzu meşgul ediyorum😕 2 ocakta 5aa kalitede 5. Gün embriyosu transfer oldum. Bugün transfer günüm dahil 9. Günümdeyim. Normalde cumartesi test günüm ama cuma(11. Gün) kan vericem. İğne yaptırmaya gitmişken beta da baktırdım birçok kişi yazmış 9. Günde çıkıyor varsa diye. 2'nin altı çıktı. Evde idrar testinde 7. Gün hayalet çizgi çıkmıştı. Bu saatten sonra artmaz herhalde demi? Bu durumu yaşayan var mı? 9. Günde negatif sonuç alıp 11. Günde yükselen? Çok üzgünüm 🥺🥺
Canım taze transfer mi olmuştun

Biz seninle aynı haftadayız bugün inan bulantı var kafayı kaldıramayıp sürekli uyuma isteği var eşime bile dedim atak yapıyo heralde diye 😂
16+1 canim bende cok istiyrm hergun karnimi izliyrm🙈
Birde uygulamada bu haftadan sonra hizla 2 katina cikacak bebeğiniz diyor😀
Tamam az kalmış benim de o zaman 😂

O hic belli olmuyor ben hic kusmadim ama bazen oyle midem bulaniyirki anlatamam bazende hic bisey yok haftada 1 gun falan midem baya bulaniyor geri kalan gunlerde bisey yok bazen yagli yiyecekler agir seyler yapabiliyor

Hepimiz vaktinde saatinde hayirli bi sekilde kucagimiza alsakda rahatlasak bugunleri gulerek hatirladigimiz zamanlar gelsin insallah su mubarek gecede tek duam bu kandiliniz mubarek olsun kizlar

X