2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaa evet belli olmadı mı olmuyor valla seninkileri çok merak ediyorum ben benim de ikize çok hevesim vardı ama nasip
Evet benim arkadşın kızı 19 haftalık olunca göstermişti meraktan bi hal olmuşlardı Bir kız bir erkek gibi ddi ama hemen heveslenme ddi 12 haftalıktı bunu söylediğinde

Bana da verdi aynı ilacı. Pzt başlıcam ama ben de korkuyorum demir hapları kabız yapıyormuş. Ben bir de progestan içiyorum o da kabız yapıyor. İyice düğümlenecez herhalde
Hahaha valla 4 mevsimi yaşıyorum geçen isaldim şimdi kabız ne olduğumu şaşırdım hapın en kötü yanı sabah aç karnına içip 1 saat hiç bşy yememek benim elim ayağımda can gidiyor iştahım olmasada illa ağzıma bşy atmam lazım tansiyonm çok düşüyor doktoruma sorcam başka bir yolu yokmu bu hapın diye

Kızlar yine ben ve yine benim sorularım 14. Haftadayım doktorum magosit diye magnezyum verdi. erken verdi gibi geldi bana varmı aranızda kullanan

Canım sayıya takılma. Kaliteli ise sıkıntı yok. Benim 9 yumurtam toplandı. İkisi döllendi transfer edildi biri tutundu. Geride yine bir şey kalmadı yani.

Tek yumurta ile hamile kalan oluyor ..yeter ki nasip olsun ..Allah'ım rast getirisn .

Amin amin aminnn çok sağolun kızlar iyiki varsınız yarın opuya giriyorum. Rabbim hepimizi evlatlarına kavuştursun inşallah. Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorummm

Kızlar yine ben ve yine benim sorularım 14. Haftadayım doktorum magosit diye magnezyum verdi. erken verdi gibi geldi bana varmı aranızda kullanan
ben 10. Hafta gittiğim bacağıma krap girmişti ..söyledim doktorum ayakların da ağrıyi takip edelim dewam ederse magnezyum basliyalim dedi..
Ama kimisi de hemen veriyor ..zararlı degildi ..sonuçta kemik için gerekli ..

Ben hamile kaldğmdan beri kasık ağrısı çekiyorum acaba ondan mı verdi belki onada iyi gelir diye umut ediyorum

Bana doktorum dediki aç karnına zorlarsa kahvaltıdan iki saat sonra iç

Ayy şimdi onu sorcaktım magnezyum içen var mı diye ya İki hafta önce doktor içmene gerek yok erken dedi ama bugün rahmimde kasılma gözüktü stresten oldu çok su iç şuan tehlikeli değil dedi doktor eve geldim evde magnezyum vardı onu içtim rahatlattı bundan sonra kullanıcam karar verdim sorcaktım kullanan var mı zararı olur mu acaba diye cevap oldu Kullan canım erken olabilir ama rahmin kasılmasını engelliyo faydası var

Ben ağrıdan hamileliğimden bşy anlamadım diye çok yakındım herelde ondan verdi ozaman bakalım daha bugün başladım inşallah şifa olsun bizlere canım

Ben ağrıdan hamileliğimden bşy anlamadım diye çok yakındım herelde ondan verdi ozaman bakalım daha bugün başladım inşallah şifa olsun bizlere canım
İnşallah canım benimm Ya benim bebek hep yan yatıyor hiç sırt üstü yatmıyo ya yüzü dönük ya sırtı Sizinkiler de öyle mi yoksa bu bize çektiği için mi böyle eşim de bende hiç sırt üstü yatmayı sevmeyiz hep yan yatarız çocuk da öyle olunca acaba genel mi böyleler yoksa bizim aileden mi kaynaklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…