2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Nipt testi ne kadar zamanda çıkıyor peki cinsiyetide ordan ögrenebiliyormusun onu bilmiyordum canım haftaya randevu alayım o zaman inşaallah bu doktora ilk gideceğim çünkü
10 gün içinde çıkıyormuş. Fransaya gidiyormuş. Down sendromu riski yok onun için ölçüm yaptık ama daha bir sürü genetik hastalık var maalesef o da sadece bu testlerle çıkıyor. İnş sağlıklı çıkar

Maşallah canımm Kanama alanı olsaydı doktor söylerdi kafana takma artmadıkça önemi yoktur.

Ne güzel cinsiyetler belli olmaya başladııı çok şükür bugünlerimize Ben de Perşembe gidicem 11+0 olucak inşallah en azından tahmininizi söyleyin dicem doktora merak etmeye başladım

Sagol canim zaten kanama degilde akinti gibiydi
Doktorda solemek istemedi tahimini soleyin dedim buyuk ihtimal ole dedi normal de 16 haftada solemek isteriz dedi doktor

Sagol canim zaten kanama degilde akinti gibiydi
Doktorda solemek istemedi tahimini soleyin dedim buyuk ihtimal ole dedi normal de 16 haftada solemek isteriz dedi doktor
Tabi aslında onlar görüyomuş çok erkenden ama emin olmadan söylemiyorlar benimki baya erken şuan ama en azından hangisinin ihtimali daha yüksek onu söylesin %60 oran versin yeter İkili tarama için kan verdin mi canım ya da nipt mi yaptıracaksın?

Maşallah .sağlıkla büyüsün inşallah..akıntıyı takma kırmızı yoğun kanama olmadığı sürece birşey olmaz inşallah

Doktor bi testen bahsetti sana birakiyorum dedi kesin sonuc veriyormus kan tahlili ama ben yaptirmayi düşünmüyorum

Benim de düşüğüm oldu düşükten sonra tutmadı şimdi tuttu farklı yaptığım tek şey kilo vermekti bence fark etti
Kanama az olduğunda sıkıntı yapma artık dedi bana doktorum. Parçalı ve çok olduğunda gel dedi. Düşük yapmış biri olarak söyleyeyim düşük olunca fark ediyorsun zaten
2 defa çift embriyo transferi oldum hep tek tuttu. Ama bu kadar korkuyorsan bence bu riski alma. Geri döndürülebilir bir şey değil. Üçüz dördüz bile olur çünkü. Ama çift embriyo da tutma şansını arttırıyor

Yaaa ne güzel cinsiyetler belli olmaya başlamış bilehayırlı olsun canım ben de tam 12+0 da gitcem 30 aralıkta inş hareketlerini falan görürüm. Cinsiyet görse de söylemez benim doktor diye düşünüyorum.

Sizden ne testleri istediler?

Kizlar baya hastalandim bogaz agrisi ates vucudda agri doktorum parol bogaz spreyi ve multivitamin verdi ama pek ise yarayacakmi supheliyim kalcalarima kadar agrim var

Tahmini soyleyin deyince soyluyor harekette gorursunuz baya benim kizim cirpi bacaklarini salliyordu burnu vs hep belli

melekpastrma baştan beri biliyorum. Çok çok sevındım

Benim yine kahverengi lekelenmem oldu gerçekten anlamıyorum 12.haftaya kadar tek bir kanama olmadı şimdi neden başladı
Ben daha dun doktordaydim hersey normal doktordan eve geldim cok az miktarda kahve rengi akinti geliyor yani nadil desem cok az miktarda mercimek kadar inan bende anlamiyorum ama benim baya pis oan gibi koyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…