2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de kesecektik normalde ama doktorum 1 kutu daha kullan dedi haftaya olan kontrole kadar
Ben de günde 4 fitil 1 kalçadan iğne yiyorum muhtemelen şuan için fazla başta bi düşük çıkmıştı değerim azaltılmadı sonrasında şimdi birden kesince bişey olur diye korkuyorum belki fitil devam eder iğne kesilir benim senden geriden geldiğim için bi fikir veremiyorum ama doktorun gördü ve sadece leke şeklinde geliyosa Allah'ın izniyle geçecek tehlikeli bi durum değil

Kizlar baya hastalandim bogaz agrisi ates vucudda agri doktorum parol bogaz spreyi ve multivitamin verdi ama pek ise yarayacakmi supheliyim kalcalarima kadar agrim var 😌
Bende gribim heryerim ağrıyor ama doktorum ilaç önermiyorum ilk üç ay özellikle dedi C vitamini meyve ye bol bol, sirkeli su ile gargara yap, ılık suya limon ve bal koy iç dedi ama bunlar şu dönem gripleri için kolay iyileştirecek şeyler değil size iyi doktorunuz ilaç vermiş

Yine kanamali bir sabah🥹 peceteye sildim baya pembe kan devlete gittim bebek iyi dedi suratima bakmadan yolladi simdi ozele geldim bekliyorum karnimda agrida var

Yine kanamali bir sabah🥹 peceteye sildim baya pembe kan devlete gittim bebek iyi dedi suratima bakmadan yolladi simdi ozele geldim bekliyorum karnimda agrida var
Allah Allah 12.haftaya geldik rahatız derken şükür bebek iyi de noluyo böyle ya endişe full seviyede tabi 🙄 Haber ver canım hemen doktordan çıkınca

Ben yarın gidicem canım çok şükür şuanlık kanama yok 11 haftalık oldum sizden gerideyim U unknown1234 da kanaması vardı inşallah ikinizin de yani hepimizin de endişesi biter sağlıklı rahat bi hamilelik geçiririz
Evet canım benim kanama oluyor cumartesiden beri az az. Cmtsi açık pembe gibi geldi. Dün de kahverengi olarak geldi biraz. Ultrasonda çok detaylı bakıldı bir sıkıntı yok dedi 2 farklı doktor da. Neden olduğunu bilmiyorlar kılcal damar çatlaması gibi bir şey olabileceğini düşünüyorum. Çünkü içeride bir kanama yok. Ama insan yine de çok tedirgin oluyor. Dün nipt testimi verdim ikili test yaptırmadım. Tek dileğim onun da temiz çıkması

Evet canım benim kanama oluyor cumartesiden beri az az. Cmtsi açık pembe gibi geldi. Dün de kahverengi olarak geldi biraz. Ultrasonda çok detaylı bakıldı bir sıkıntı yok dedi 2 farklı doktor da. Neden olduğunu bilmiyorlar kılcal damar çatlaması gibi bir şey olabileceğini düşünüyorum. Çünkü içeride bir kanama yok. Ama insan yine de çok tedirgin oluyor. Dün nipt testimi verdim ikili test yaptırmadım. Tek dileğim onun da temiz çıkması
Canım benim tertemiz çıkacak inşallah ♥️ Zaten bebek iyiyse artık büyüdü hiçbi şey olmaz Allah'ın izniyle ama o endişe işte bi tek kendim için değil sizin için de endişe ediyorum çok farklı bi bağ kurduk doktora giden olunca defalarca sayfa yeniliyorum acaba doktor ne dedi diye birlikte inşallah bu endişeleri atlatıp alışveriş konularına geçicez senin oğluşun oluyodu dimi Allah bağışlasın inşallah ♥️🥰 Kesedeki duruşu benimkiyle aynı senin oğluşun acaba benim de mi erkek diye düşünüyorum gördüğümden beri 😂 Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın buraya kadar gelmek anne olduğunu hissetmek çok güzel ama her geçen gün daha fazla korkuyoruz

Merhabalar, 38,5 yaşındayım 2 embriyom donduruldu, 2024 ocak ayında transfer yapılacak, doktorum 2 embriyo transferi önerdi. Ben ikiz olmasından çok korkuyorum, bunun olasılığı ne kadar acaba? İkize maddi manevi fiziksel psikolojik olarak gücüm yok. İstatistiksel bir bilgisi olan var mıdır acaba? Yoksa 2 transfer edilip genelde tekil gebelik çoğunlukta mıdır?
Merhaba banada 2 embriyo konuldu embriyolog 2 tane koyarsak birinin tutma oranı yüzde 50 tek koyarsam yüzde 30 dedi. İkisi tutarmı dedim yüzde 10 dedi ve ikisi tuttu nasip yani tutabiliyor ona göre iyi düşünün yüzdelik oranları bu şekilde söyledi bana

Canım benim tertemiz çıkacak inşallah ♥️ Zaten bebek iyiyse artık büyüdü hiçbi şey olmaz Allah'ın izniyle ama o endişe işte bi tek kendim için değil sizin için de endişe ediyorum çok farklı bi bağ kurduk doktora giden olunca defalarca sayfa yeniliyorum acaba doktor ne dedi diye birlikte inşallah bu endişeleri atlatıp alışveriş konularına geçicez senin oğluşun oluyodu dimi Allah bağışlasın inşallah ♥️🥰 Kesedeki duruşu benimkiyle aynı senin oğluşun acaba benim de mi erkek diye düşünüyorum gördüğümden beri 😂 Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın buraya kadar gelmek anne olduğunu hissetmek çok güzel ama her geçen gün daha fazla korkuyoruz
Ben hala inanamıyorum içimde bebek olduğuna sen inanabiliyor musun 😂 2 doktor da büyük ihtimal erkek dedi ama nipt testi ile öğrenmiş olacağım cinsiyeti net olarak. Tüm kromozomlara bakıldığı için cinsiyet de çıkıyormuş. Zaten doktora gittiğinde anlarsın bence çok hareketliyse erkek çıkıyor. Benimki 1 sn durmadı küçücük şey bacaklarıyla sürekli kendini ittiriyor 🙈 İnş alışveriş için de konuşuruz buradan. Heves ediyorum almak istiyorum ufak ufak bişeyler ama korkuyorum. Geçen hamileliğimde eşim gaza gelip emzirme ile ilgili her şeyi almıştı. Sağma pompası, biberonlar, sterilizasyon cihazı, saklama poşetileri, babybjörn ana kucağı hepsi var ama 1 yıldır bakışıyoruz sadece. İnş bu sefer kullanmak kısmet olur 🙏🏻

Ben hala inanamıyorum içimde bebek olduğuna sen inanabiliyor musun 😂 2 doktor da büyük ihtimal erkek dedi ama nipt testi ile öğrenmiş olacağım cinsiyeti net olarak. Tüm kromozomlara bakıldığı için cinsiyet de çıkıyormuş. Zaten doktora gittiğinde anlarsın bence çok hareketliyse erkek çıkıyor. Benimki 1 sn durmadı küçücük şey bacaklarıyla sürekli kendini ittiriyor 🙈 İnş alışveriş için de konuşuruz buradan. Heves ediyorum almak istiyorum ufak ufak bişeyler ama korkuyorum. Geçen hamileliğimde eşim gaza gelip emzirme ile ilgili her şeyi almıştı. Sağma pompası, biberonlar, sterilizasyon cihazı, saklama poşetileri, babybjörn ana kucağı hepsi var ama 1 yıldır bakışıyoruz sadece. İnş bu sefer kullanmak kısmet olur 🙏🏻
Yaa bebek içimde olması bende inanamıyorum hep de endişe ediyorum bu sefer kalbi atıyo mu diye her kontrol öncesi düşünceye dalıyorum belirti arıyorum 😂 Ultrasonda cidden durmuyodu yaa zıplıyodu sanki kese içinde 😂 Çok merak ediyorum 11+0 olcak yarın inşallah doktora tahmin olarak sorucam
İnşallah o bütün eşyaları bu sefer kullanıcaksın canımm 🥰 Ben de alışveriş yapmak çok istiyorum zaman hızlı geçsin ya aldıklarımızı atalım buraya akıl verelim nasıl giydiricez diye düşünelim 😂

Ben yarın gidicem canım çok şükür şuanlık kanama yok 11 haftalık oldum sizden gerideyim U unknown1234 da kanaması vardı inşallah ikinizin de yani hepimizin de endişesi biter sağlıklı rahat bi hamilelik geçiririz
Ciktim doktordan alttan dahi bakildi rahim uzunlugu vs iyiymis alttan bakinca eski kanama gorunuyor korkma dedi usttende bakti bi kanama alani vs hic bisey yok sebebsiz kanama yani bebek iyi kipir kipir bu sebebsiz kanamalar beni cok strese sokuyor rabbim hepimizin bebeklerini korusun bu arada 2 gun once doktorum kiza benziyor demisti bu doktorda kiza benzettim dedi

Ciktim doktordan alttan dahi bakildi rahim uzunlugu vs iyiymis alttan bakinca eski kanama gorunuyor korkma dedi usttende bakti bi kanama alani vs hic bisey yok sebebsiz kanama yani bebek iyi kipir kipir bu sebebsiz kanamalar beni cok strese sokuyor rabbim hepimizin bebeklerini korusun bu arada 2 gun once doktorum kiza benziyor demisti bu doktorda kiza benzettim dedi
Canım benim Rabbim kızını sana bağışlasın çok şükür bak hiçbi sorun yok kanamalar da geçecek ♥️ Gördün mü kızçeyi kıpır kıpır mı yine 😂😍😍

Benimde detaylı bakildi hem alttan hem usten alttan bakinca aktif bi kanama yok eski kanama dedi herhangi bir sebeb yok yani gercekten iyide dese doktorlar insan endiseleniyor

Kızlar benden daha önce transfer olanların karnı çıkmaya başladı mı? 🙈 Benim 12 hafta oldu karnım dümdüz. İlk haftalarda olan ödemmiş demek ki. Ne zaman başlıyor acaba çıkmaya

Amin Allah razı olsun cümlemizin insallah Aynen kipir kipir eli agzinda ayaklar fildir fildir ben burda korkarken onum keyfi gayet yerindeydi
Ayy maşallah sübhanallah ben de yarın görücem tabi yine endişe tavan bende şu psikolojiden kurtulamıyorum millet doktor kapısında nasıl mutlu rahat oturuyo tedavideyken hep özendim ben ne zaman böyle olcam dedim şimdi hamdolsun hamileyim nerdeyse 3 aylık ama benim suratı bi gör beklerken 😂😂

X