2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu zorlu süreçte birbirimize destek verdiğimiz için şanslıyız sanırım hepimiz tanımadığımız anne adayları için dua ediyoruz.
Bende bu süreçte sanırım biraz yıprandım. 39 yaşında anne olmaya çalışmak hem maddi hem de manevi yordu beni.
Bugün transferin 6. günü ve karın guruldaması dışında hiç bir belirtim yok. Göğüslerimdeki şişlik ve hassasiyet geçti. Çok korkuyorum olmayacak diye. 4 gün daha korkuyla beklemek o kadar zor ki. Rabbim benim durumumda olan herkese yardım etsin inşallah
Tüm pozitif gören arkadaşlarımı da can-ı gönülden kutluyorum. Hamişliğiniz sağlıkla ilerlesin inşallah

İnşallah pozitifi görürsün canımcım. Normalde adet öncesi karın guruldamaların oluyor muydu? Benim oluyordu ve yine oluyor da kuzum

Canım inşaAllah pozitif sonuçlar nasip olsun ben de bu yolda uğraşırken 40 oldum ama Rabbim görüyor çabamızı isteğimizi dualarım hepimize tüm isteyenlere hiç birimizi mahrum koymasın bizlere de hayırlısı ile nasip etsin. Evet sonlara doğru beklemek daha da zorlaşıyor Allah sabır versin sonu mutluluk olsun

Geçen seferkinde doktora çok sordum kesinlikle önermedi. Ama bu defa şansımı denicem narı tüketicem bende inşallah bana da şifa olur
Canım ben sormadım sorsam kesin yok derdi ama şifa dileyerek bir bardak taze sıkılmış içtim ve kontrolde oo çok güzel olmuş dedi

Evet aynı doktor muayene etmeye kalktıgında kaçıp gittigimide hatırlıyorum ama yendim yada çalıştım pazartesi transferde doktor taktı anlamadım bile normelde muaymne kasılırdım
peki nasıl alıştın canım naptın hani o ilk muayenede nasol oldun canın acıdımı

Canım ben sormadım sorsam kesin yok derdi ama şifa dileyerek bir bardak taze sıkılmış içtim ve kontrolde oo çok güzel olmuş dedi
Bende hiç söylemeden kullanmayı düşünüyorum. Burada bir çok kişi gördüm böylr kullanıp transferi tutan bebeğini doğuran. Zararı olsa farklı olurdu heralde. İnşallah bende şöyle 8 üstü görsem bana yetcek çokta gözüm yok

Benimki muayene de 9 du canım ama onun üzerine bi 7 gün sonra transfer oldumm 11 yada 12 filandır heralde gayet iyi demişti sdece

Benimki muayene de 9 du canım ama onun üzerine bi 7 gün sonra transfer oldumm 11 yada 12 filandır heralde gayet iyi demişti sdece
Evet 8 9 gayet yeterli kalınlık oluyor. 7 üstü kabul ediliyor. Birde 3 çizgi görüntüsü önemli aslında o oluşunca 7 yi kabul ediyorlar

Canim benim daha önce aşılama zamanı falan 5 6 idi ama bu sefer hamd olsun değer söylemedi ama muayene de çok iyi demişti ben etkisi olduğunu düşünüyorum sen de dene şifa olsun inşaAllah

Canim benim daha önce aşılama zamanı falan 5 6 idi ama bu sefer hamd olsun değer söylemedi ama muayene de çok iyi demişti ben etkisi olduğunu düşünüyorum sen de dene şifa olsun inşaAllah
Denicem canım inşallah olur çok sağolasın

Kızlar ben çok halsizim bugün 5. Gün bitti . Halsizlik normal mi ya. Evden bıktım çıkıp gezmek istiyorum o da yok. Eşim beni eve hapsetti resmen. Yemek te yaptırmıyor ya kafayı yicem
Benimki de tam tersi normal rutinlerimden bile daha fazla yoruyor sağolsun doktor asla yatma bolca hareket et dedi diye müsade etmiyor yatmama

Kızlar dayanamadım test yaptım
Cnmmmm cikmisss valla go
Cnmm bnmm çok sevindim hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…