2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar çok hastayım parol tablet hariç ilaç kullanımı yasak yarın Transferim var. Sizce bu kadar hastayken transfer sıkıntılı olur mu ?

Kızlar çok hastayım parol tablet hariç ilaç kullanımı yasak yarın Transferim var. Sizce bu kadar hastayken transfer sıkıntılı olur mu ?
Canım bende biraz kırgın gibiydim transferimden önce hemşireye sormuştum sürecini etkilemez dedi. Ben doğal yöntemlerle geçirdim meyve falan tüketmiştim ilaç almayın dedi.ıhlamur falan iç istersen o tarz şeyler yapablirsin 🙏🏻

Canım bende biraz kırgın gibiydim transferimden önce hemşireye sormuştum sürecini etkilemez dedi. Ben doğal yöntemlerle geçirdim meyve falan tüketmiştim ilaç almayın dedi.ıhlamur falan iç istersen o tarz şeyler yapablirsin 🙏🏻
Nasılsın cnm şimdi heyecan varmı esine söledin mi 😍

Ben de nezle gibiydim nasılsa kalitesi düşük olmaz gibi konuştular hep,hiç yapmamış olmamak için yaptım açıkçası yoksa o kadar hastayken yapmazdım beklerdim 🤭

Esroşummmm. Yatıyorum yatıyorum oturuyorum yatıyorum içim şişti 😂😂 ama çok şükür iyiyim hiç bir belirtim yok. Canım sigara istiyor biraz bugün. Azcık agresif ve sinirliyim 😔
Kesinlikle sigara içmek yok bak ne süreçlerden geçiyoruz canımmmm az kaldı az şurada teste ne kaldı 🤣🤣 hem bebeğimle geçireceğin hamilelik sürecini düşün karnına elini koy konuş sürekli valla bak çok iyi geliyor 🤣🤣

Ben de nezle gibiydim nasılsa kalitesi düşük olmaz gibi konuştular hep,hiç yapmamış olmamak için yaptım açıkçası yoksa o kadar hastayken yapmazdım beklerdim 🤭
Bende dondurulmuş embriyo sayıma güvenip yaptıracağım olmasa var nasılsa başka ama çok hasta olduğum için de korkuyorum öksürük zaten transfer sonrası sakıncalı ama artık olacağı varsa olur

X