2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum çok teşekkür ederim. Benim transfer hariç 8. Günüm 🙏🏻 Allah bu mutluluğu hepimize tattırsın inşallah 🩷🙏🏻🙏🏻
Amin inşallahh. Buradaki pozitifleri gördükçe mutlu oluyorum. Çünkü hiçbirimiz doğal yollarla değil uzun uğraşlar vererek maddi manevi sıkıntılara maruz kalarak gebelikler görüp yaşıyoruz🥺 Rabbim burada geriye kalan hepizimze pozitif görmeyi nasip etsin. Allah isteyen herkese nasip etsin. Ben pozitifleri gördükçe mutlu oluyorum çünkü tüp bebekle de ne kadar uğraşırsak ugrasalim gebe kalınıyormuş. Çok sevindim hepinizin adına🌷🥰

Şimdi size de bizler için dua etmek düşüyor. Dua edin bize inşallah önümüzdeki günlerde hep pozitifler havada uçuşur 🙏🏻😇

Amin inşallahh. Buradaki pozitifleri gördükçe mutlu oluyorum. Çünkü hiçbirimiz doğal yollarla değil uzun uğraşlar vererek maddi manevi sıkıntılara maruz kalarak gebelikler görüp yaşıyoruz🥺 Rabbim burada geriye kalan hepizimze pozitif görmeyi nasip etsin. Allah isteyen herkese nasip etsin. Ben pozitifleri gördükçe mutlu oluyorum çünkü tüp bebekle de ne kadar uğraşırsak ugrasalim gebe kalınıyormuş. Çok sevindim hepinizin adına🌷🥰

Şimdi size de bizler için dua etmek düşüyor. Dua edin bize inşallah önümüzdeki günlerde hep pozitifler havada uçuşur 🙏🏻😇
İnş cnm benim hepimiz pozitif görüp güzel bi şekilde ilerleyelim inş bu topik iyi geldi sanki pozitif alan çok fazla buda beni çok motive ediyor herkesin adına 2 kat daha seviniyorum 🙏🙏🙏

Bende vajınusmusken basladım sonra bi kaç hareketle yendim.doktora gittigim günler aglardım kendimi kasardım içini ferah tut ama bu vajınusmusu atlatmak için çaba sarf et bu beyinimizde bitiyor bunu anladım
evet canım ilişkiye vs giriyorum hi. sıkıntı yok ama vajinal muayene spkektulum korkulu rüyam kafamda bitirmem lazım aslında acıdan ölüp biticeğimi sanmıyorum cok acıdıgınıda düşünmüyorum ama o çatala yatınca kasıyorum kendimi

Sanırım ilk gittiğimde 7demişti ve 7üstü olması bizim için önemli ama bekleyeceğiz dedikten sonrada 2defa gördü sonra transfer oldu
Ben 2. Transfere hazırlanıcam şimdi nasipse. İncelikten muzdaribim. Geçen transferde zarla zorla 7.2 de oldum. Bu defa başıma ne gelicek merak ediyorum da ☺️

Pozitif olan arkadaşlar benim adet öncesi karnımdan garip sesler gelir hep, yine öyle sesler geliyor sizde de olur muydu ya da oldu mu?

evet canım ilişkiye vs giriyorum hi. sıkıntı yok ama vajinal muayene spkektulum korkulu rüyam kafamda bitirmem lazım aslında acıdan ölüp biticeğimi sanmıyorum cok acıdıgınıda düşünmüyorum ama o çatala yatınca kasıyorum kendimi
Evet aynı doktor muayene etmeye kalktıgında kaçıp gittigimide hatırlıyorum ama yendim yada çalıştım pazartesi transferde doktor taktı anlamadım bile normelde muaymne kasılırdım

X