2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu zorlu süreçte birbirimize destek verdiğimiz için şanslıyız sanırım hepimiz tanımadığımız anne adayları için dua ediyoruz.
Bende bu süreçte sanırım biraz yıprandım. 39 yaşında anne olmaya çalışmak hem maddi hem de manevi yordu beni.
Bugün transferin 6. günü ve karın guruldaması dışında hiç bir belirtim yok. Göğüslerimdeki şişlik ve hassasiyet geçti. Çok korkuyorum olmayacak diye. 4 gün daha korkuyla beklemek o kadar zor ki. Rabbim benim durumumda olan herkese yardım etsin inşallah 🙏
Tüm pozitif gören arkadaşlarımı da can-ı gönülden kutluyorum. Hamişliğiniz sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏

Bu zorlu süreçte birbirimize destek verdiğimiz için şanslıyız sanırım hepimiz tanımadığımız anne adayları için dua ediyoruz.
Bende bu süreçte sanırım biraz yıprandım. 39 yaşında anne olmaya çalışmak hem maddi hem de manevi yordu beni.
Bugün transferin 6. günü ve karın guruldaması dışında hiç bir belirtim yok. Göğüslerimdeki şişlik ve hassasiyet geçti. Çok korkuyorum olmayacak diye. 4 gün daha korkuyla beklemek o kadar zor ki. Rabbim benim durumumda olan herkese yardım etsin inşallah 🙏
Tüm pozitif gören arkadaşlarımı da can-ı gönülden kutluyorum. Hamişliğiniz sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏
İnşallah pozitifi görürsün canımcım. Normalde adet öncesi karın guruldamaların oluyor muydu? Benim oluyordu ve yine oluyor da kuzum

Canım inşaAllah pozitif sonuçlar nasip olsun ben de bu yolda uğraşırken 40 oldum ama Rabbim görüyor çabamızı isteğimizi dualarım hepimize tüm isteyenlere hiç birimizi mahrum koymasın bizlere de hayırlısı ile nasip etsin. 🤲 Evet sonlara doğru beklemek daha da zorlaşıyor Allah sabır versin sonu mutluluk olsun 🤲🌸

Geçen seferkinde doktora çok sordum kesinlikle önermedi. Ama bu defa şansımı denicem narı tüketicem bende inşallah bana da şifa olur 🙏🏼
Canım ben sormadım sorsam kesin yok derdi ama şifa dileyerek bir bardak taze sıkılmış içtim ve kontrolde oo çok güzel olmuş dedi

Evet aynı doktor muayene etmeye kalktıgında kaçıp gittigimide hatırlıyorum ama yendim yada çalıştım pazartesi transferde doktor taktı anlamadım bile normelde muaymne kasılırdım
peki nasıl alıştın canım naptın hani o ilk muayenede nasol oldun canın acıdımı

Canım ben sormadım sorsam kesin yok derdi ama şifa dileyerek bir bardak taze sıkılmış içtim ve kontrolde oo çok güzel olmuş dedi
Bende hiç söylemeden kullanmayı düşünüyorum. Burada bir çok kişi gördüm böylr kullanıp transferi tutan bebeğini doğuran. Zararı olsa farklı olurdu heralde. İnşallah bende şöyle 8 üstü görsem bana yetcek çokta gözüm yok 🥹🥹

Bende hiç söylemeden kullanmayı düşünüyorum. Burada bir çok kişi gördüm böylr kullanıp transferi tutan bebeğini doğuran. Zararı olsa farklı olurdu heralde. İnşallah bende şöyle 8 üstü görsem bana yetcek çokta gözüm yok 🥹🥹
Benimki muayene de 9 du canım ama onun üzerine bi 7 gün sonra transfer oldumm 11 yada 12 filandır heralde gayet iyi demişti sdece

Benimki muayene de 9 du canım ama onun üzerine bi 7 gün sonra transfer oldumm 11 yada 12 filandır heralde gayet iyi demişti sdece
Evet 8 9 gayet yeterli kalınlık oluyor. 7 üstü kabul ediliyor. Birde 3 çizgi görüntüsü önemli aslında o oluşunca 7 yi kabul ediyorlar ☺️

Canim benim daha önce aşılama zamanı falan 5 6 idi ama bu sefer hamd olsun değer söylemedi ama muayene de çok iyi demişti ben etkisi olduğunu düşünüyorum sen de dene şifa olsun inşaAllah 🤲

Canim benim daha önce aşılama zamanı falan 5 6 idi ama bu sefer hamd olsun değer söylemedi ama muayene de çok iyi demişti ben etkisi olduğunu düşünüyorum sen de dene şifa olsun inşaAllah 🤲
Denicem canım inşallah olur çok sağolasın 🫶🏼🤲🏻

Kızlar ben çok halsizim bugün 5. Gün bitti . Halsizlik normal mi ya. Evden bıktım çıkıp gezmek istiyorum o da yok. Eşim beni eve hapsetti resmen. Yemek te yaptırmıyor ya kafayı yicem🥺
Benimki de tam tersi normal rutinlerimden bile daha fazla yoruyor sağolsun doktor asla yatma bolca hareket et dedi diye müsade etmiyor yatmama

Kızlar dayanamadım test yaptım 🤭🤭🙈🙈
Cnmmmm cikmisss valla go
Kızlar size yaşadığım şeyi anlatayım kendime yeni gelmiş sayılırım 🤣

6 Aralık transferi oldum. 2.transferim 5. gün tek embriyoydu.
İlk transferde dinlenmemiştim ama bu sefer 5 gün full yattım kabak çekirdeği yedim (çiğ)
6. gün işe başladım.
5. gün gecesi rüyamda kan testi yaptırdığımı ve pozitif çıktığını gördüm.
Asla düşünmedim. ASLA acaba hamileyim demedim. Sanki ameliyat geçirdim ve dinlendim böyle gibiydi. Hiç aklıma getirip düşünmedim. Tutmadı diye düşündüm hatta.

Belirtilerim ise; çok çoook arada olan kasık batması. Aşırı üşümem elimin ayağımın ısınmaması. Bezende(özellikle gece) aşırı terlemem.
Uyku halinde olmam. Ama gece de uyuyamamam.
Aşırı koku hassasiyeti. Sigaradan iğneme.
son 3 gecedir de akşam 8 den sonra yatarken başımın aşırı dönmesi.

NOT: Tabi bunları yaşarken asla hamile değilim ilaçların etkisi falan diye düşündüm🤣

Şimdi ise kendime gelemiyorum. Mutlu olamıyorum. Sevinemiyorum. Korkuyorum..

Kimseye söylemicem dedim herkes öğrendi eşim sağolsun 🤣🤣
Cnmm bnmm çok sevindim hayırlı olsun 💕♥️♥️

X