2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayyyy hayırlı olsun cokkkk mutluyummm isallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Kizlarrr kaçırdığım varsa tebrik ederim çok mutlu oldum sizin adiniza negatiflwr lütfen canınızı sikmayin rabbim buyuk ol derse olur çok geçmiş olsun isallah bı gün hepimiz pozitifleniriz

Kızlar bugün doktora gittim 9.7 gayet güzel kalınlaşma dedi bugün progesteron kan testi vermemi istedi ver ayinn 22 sinde transferiimmmmmm varrr cokkkk mutluyummm heyecanlıyım birdeeee çok operasyon geçirdin artık vücudunu yormayalim 2 koyalimmm dediiii bebislerimin ikiside transfer olacak isallahh dua edinnn canlarimm

Ah canım ne güzel inşallah gönlüne göre olsun herşey

Bende 9 aralık transfer oldum, bugün dayanamadım test yaptım negatif, moralım biraz bozuldu, ama yine pazar günü belki pozitif olabilir diye umuyorum
Canım çıkmaz zaten bence bu kadar kısa sürede benimde çok silik çıktı transfer hariç 8. Gün dün yapsam belki çıkmazdı o derece ilk baş silikti durdukça netleşti

Elimde clexan 0.4 var tedavimden kalan şükür ben evladımı aldım kucağıma isteyene ücretsiz gönderebilirim 2-3 kutu var 27 tane yani

İnşallah pozitifi görürsün canımcım. Normalde adet öncesi karın guruldamaların oluyor muydu? Benim oluyordu ve yine oluyor da kuzum
Amin canım inşallah
Evet adet öncesi göğüslerimdeki hassasiyet biter ve karnım guruldamaya başlar. Ben şu an yine aynı şeyleri yaşadığım için çok korkuyorum

estrofem yapıyor canım. bende de var, bugün fark ettim
canım ben progestan fitil ve iğne kullanıyorum bide oksapar kan sulandırıcı. gece göğsüm sıkıştı. sabahtan beridir aşırı karnım şiş. hemşire bunların hepsi normal dedi. çok afedersin bide midem bulandı öğürdüm baya. akşam acile gitsem ne değişecek ilaçların yan etkisi

Benimde karnım morardı hep bu iğneler aynı zaman da çok can yakıyor, gonal f gibi falan değil canım doktorunla konuş mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…