2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amin canım benim inşallah ezanların hürmetine

Ben erken yaptım cnm test günümde 10.gündü o da 65ti, normal,referans aralıklarına baktım netten normaliz ama tabii ki 100 ler daha güvenilir gibi geliyor
Ancak burda 100-200lerde okuduğum sonra düşende var

Kızlar tüp bebek işlemi uzunmu biraz korkuyorum vajinusmus geçmişim var aşılamamı anestezili oldum 2 kere
Bende vajınusmusken basladım sonra bi kaç hareketle yendim.doktora gittigim günler aglardım kendimi kasardım içini ferah tut ama bu vajınusmusu atlatmak için çaba sarf et bu beyinimizde bitiyor bunu anladım

Yok bugün bende kalktım bi ekmek aldım geldim bulaşığı topladım kahve fln yaptım yormuyorum ama öyle yatmıyorum da

11. günüm canım 3. gün embriyosu transferi olmuştum ne bileyim ses tonu bir tuhaftı öyle beni muallakta koydu insaAllah artar değerlerimiz sağlıkla ilerler
Canım gayet güzel değerin benim ilk gebeliğim de 11.gün 17 çıkmıştı hiç umudum yoktu 2 günde bir iki kat artarak ilerledi diğer haftasına hemen keseyi bile görmüştük ayrıca sonucun düşük bile değil mutlu olurmusun artık çok fazla seyler okuyup kafanı karıştırma

Ayyyy maşallah çok net görünüyor. Çok sevindim ya bana da umut oldun. Ben yapmaya cesaret edemiyorum ya. Transfer gününü saymazsak benim bugün 6. Gün seninle aynıyız demi
Kuzum çok teşekkür ederim. Benim transfer hariç 8. Günüm Allah bu mutluluğu hepimize tattırsın inşallah

Sağol canım Allah razı olsun öbür sefer ki gibi olmasından korkuyorum ondan o da bir moralsiz konuştu takıldım Allah'ım büyük nasip ettiyse olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…