2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de 3. gün embriyosu transferi oldum bugün 11. günüm ama benim de testte senin gibi çıktı E Esra2015 ısrarla var dedi ama ben inanamiyordum🤲🥰
Ben de pazar gününü beklemeyi düşünüyorum 🤭 insallah becerirsem zaten devlette yapılmıyor sanırım şehir dışında bir yere gitmem lazım onun içinde mecbur eşimle gidicez 🤲🏻 zaten öyle konuşmuştuk pazar günü veririz diye 🙏🏻 akşama küçük bi süpriz yapmak istiyorum bakalım hayırlısı 🤲🏻

Benim kasıklarımda adet olacakmışım gibi bir his var dün sol tarafıma birşeyler batıyordu ve bugün 3. gün çok erken herhalde kendimi dinliyorum hep 🥹
Canım inşaAllah senin de pozitif olacak bu mübarek gün dualarım hepimize. Benim de ikinci ve üçüncü gün belli belirsiz gelip giden kasık ağrım vardı ama genel olarak hiç birseyim yoktu ve kesin olmadı diyordum. Ama ayaklarım özellikle aşırı üşüyordu çorap patik terlik ama yine de buzun içinde gibiydi. 3. Gün akşam yemek yedim bir anda karnıma bir sancı saplandı ve afedersin ishal oldum ama sadece bu durum o gün oldu sonrası gün karnım gurul guruldu ishal gibi hissediyordum ama tuvalete gitmedim. Sonra gündüz üşüyorum ama tuhaftı çok giyinince ateş basıyordu çıkarınca titriyordum geceleri ama aşırı terliyordum. 3. Günden sonra hiç belirtim ağrım falan yoktu ama 7.gün öğleden sonra ani bir kasık ağrısı başladı iki gün sürdü. Sonrası ara ara baş ağrısı kuru bulantı böyle tansiyon düşüklüğü gibi akşam yatarken ani kalp carpintisi. Ben hepsini ilaç yan etkisi olarak düşündüm artık hangisi neye delaletti Allah bilir ma ishal gibi olunca herkes kabız ben böyle oldum kesin olmadı demek ki diyordum.

Ben de pazar gününü beklemeyi düşünüyorum 🤭 insallah becerirsem zaten devlette yapılmıyor sanırım şehir dışında bir yere gitmem lazım onun içinde mecbur eşimle gidicez 🤲🏻 zaten öyle konuşmuştuk pazar günü veririz diye 🙏🏻 akşama küçük bi süpriz yapmak istiyorum bakalım hayırlısı 🤲🏻
Yaaaa hadi bakalım cnm eşin çok sevinecek eminim 🙏🥳🥳🥳 rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş

Kızlar sonucum 62.48 çıkmış inanamıyorum Allah'ıma sonsuz şükürler olsun Darısı sonuç bekleyen isteyen hepimizin başına olsun E Esra2015 haklıymışsın canım varmış 🤗 ağlıyorum gülüyorum karma karisiğım 🤲🥺
yaaaa deliricem maşalllaahh ne çok pozitif aldıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit23 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK:anneadayı:
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK:anneadayı:
@pinar783413 ARALIK🙏
E Esra2015 5 ARALIK:anneadayı:
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM:anneadayı:
@Htc10598 ARALIK🙏
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
@Mujdem18252 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK🙏
@Maviboncuk589 ARALIK🙏
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo🙏
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ffffffff6 ARALIK🙏
@sutlac4012 ARALIK🙏
@seygok22 ARALIK🙏
N nehirgibi99 5 ARALIK:anneadayı:
@Lilaa915 ARALIK:anneadayı:
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
Bidebayilistersenferiha Bidebayilistersenferiha 6 ARALIK🙏
@Ebkebk25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
E Efo2023 7 ARALIK🙏
@MrsDerya7 ARALIK:anneadayı:
0 06hk06 16 ARALIK🙏
@chapter11 ARALIK2 Embriyo🙏
@namuzmr12 ARALIK🙏
pastakek pastakek 4 ARALIK🙏
Mrs-cicek Mrs-cicek 4 ARALIK:anneadayı:
@Papatya_304 ARALIK🙏
@gunesh95 ARALIK🙏
@mrsbussy11 ARALIK🙏
@huzur 77354 ARALIK🙏
@Kivirbas9520 ARALIK🙏
@Sneeuwvlok14 ARALIK🙏
@evamaysa11 ARALIK2 Embriyo🙏
@ayfers9 ARALIK🙏
@Suzi1712 ARALIK2 Embriyo🙏
Bende bu ay transfer olacağım, pazartesi olabilir hatta ama kesinliği yok, Allah isteyen herkese hayırlısını tez zamanda nasip etsin 🤲😊

Canım ya seninle beta değerlerimiz benzer. Diğerlerine göre düşük bizimki bu beni endişelendiriyor😥😥benim bi arkadasım da birkaç ay önce tüp bebek yaptırdı. Onunki 100 200 400 diye ilerlemiş. Aslında gayet normal ilerlemiş. Ama kadınlar kulübünü okuduğunda diğerlerininki 100den birden 300e 400e çıkıyormuş. O yüzden o da kendini kıyaslayıp üzülüyormuş. O yüzden kıyas yapma kendi artışınla ilgilen dedi😅 ama insan yüksek değerleri daha güven verici buluyor bu bir gerçek. Benim de kafam karışık
Bana da öyle geliyor cnm bakalım nolcak sonumuz 🤦🏻‍♀️
Benim lekelerim var senin var mı ? Ben ona bağlıyorum.
Senin kaç kat arttı?

Beni hastaneden aradılar hemşire biz 50 üstünü kabul ediyoruz sonucunuza göre tutunmuş gözüküyor ama iki gün sonra iki katı artması önemli dedi. İki gün sonra aynı yer de kan verin sonucu bize bildirin eksilen ilaciniz varsa temin edin kullanmaya devam edin dedi. Hayırlısı Allah'tan inşaAllah artar değer 🤲bir tuhaftı ses tonu acaba değeri az mı buldu anlamadım

Beni hastaneden aradılar hemşire biz 50 üstünü kabul ediyoruz sonucunuza göre tutunmuş gözüküyor ama iki gün sonra iki katı artması önemli dedi. İki gün sonra aynı yer de kan verin sonucu bize bildirin eksilen ilaciniz varsa temin edin kullanmaya devam edin dedi. Hayırlısı Allah'tan inşaAllah artar değer 🤲bir tuhaftı ses tonu acaba değeri az mı buldu anlamadım
Kaçıncı günündü cnm?
Benim 10.gün 65 çıktı

Bana da öyle geliyor cnm bakalım nolcak sonumuz 🤦🏻‍♀️
Benim lekelerim var senin var mı ? Ben ona bağlıyorum.
Senin kaç kat arttı?
Canım bende leke yok. İlaç olarak vajinal jel kullanıyorum sadece. Benim 15 çıkmıştı. Üç gün sonra 49,8 olmuş. Ctesi tekrar verin 100 değerini görmek isteriz dedi hemşire. İlaca devam dedi. Bakalım zaten hemşire ilk 15 çıkan testi dikkate almadı. İlk sonucumu 49,8 gibi düşünüyoruz dedi. Ctesi ikinci sonuca bakıcaz dedi. Ama doktora mesaj attığımda tebrikler 🧿🧿 yazdı cevap olarak

Bizimkiler 30 üstünü kabul ediyoruz demişti

X