2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bu boyutta değil ama diş yüzünden kötü olduğu zamanlarda (artık çoğu zaman) daha az yiyor, bazen normalde çok sevdiği şeyi ağzına bile sürmüyor. A aygunes89
Benim bu boyut gittikçe arttı ya ve çizgi film açıp yumurta sarısı ve biraz muz karıştırıp zar zor yedirdim bu sabah normalde çizgi film katiyen açmıyorum ama yok başka çare bırakmadı bana hani hasta gibi değil yemek yemediği de keyfi yerinde büyük ihtimalle diş çok zorluyor diye düşünüyorum

Benim bu boyut gittikçe arttı ya ve çizgi film açıp yumurta sarısı ve biraz muz karıştırıp zar zor yedirdim bu sabah normalde çizgi film katiyen açmıyorum ama yok başka çare bırakmadı bana hani hasta gibi değil yemek yemediği de keyfi yerinde büyük ihtimalle diş çok zorluyor diye düşünüyorum
Diş sürecinde kuzenimin bebeği emmeyi kesmişti, doktor damaklari çok hassaslastigi için demişti. Yumuşak ten bile acitmis yavrumu düşün, iştah kesilmesi falan normal ama kusması devam ederse doktora bir danışın yine de

Diş sürecinde kuzenimin bebeği emmeyi kesmişti, doktor damaklari çok hassaslastigi için demişti. Yumuşak ten bile acitmis yavrumu düşün, iştah kesilmesi falan normal ama kusması devam ederse doktora bir danışın yine de
Bakalım resmen bilerek kendini öğürtüyor oyalayinca öğürme refleksini bırakıyor hemen çünkü dünden beri bu başladı bugün az öğün verdim yavaş yavaş verdim bir iki kere gene öğürme hareketi yaptı ama yedi bu süreç cidden çok zormuş 😢

Kızlar yürüme arkadaşını çıkardım bugün çok sevdiler oyuncak olarak ama tutunma mantığını anlamadılar kullanan varmı aranızda

Bugun devlette kizim kan verdi. Hgb iyi cikti sukur. D vitamini aciklanmadi sanirim hala . Sidefer kan damlasi kullandik. Doktora attik iyi dedi. Kan damlasina devam etme d vitaminine devam et dedi.
Biz de kontrole gittik kan vermeye gerek yok dedi (genel muayeneyi yaptıktan sonra)sadece demir damlayı 0,5 ten 1 mg ye çıkardı. Başka kan testine gerek yok diyen doktor var mı?

kızlar bebesi kendi yemek yiyen var mı? Doktor 7. Ayda başlamamız gerekiyordu kendi kendine yemeye ki şimdi hepten alışmış olurdu dedi. Kendi kendine yemek yemek yemenin çocuğa manen, zihnen , bilişsel ve duygusal olarak nelere iyi geldiğini uzun uzun anlattı. Ben de şimdi komple kendine bırakma kararı aldım. Sadece sulu şeyleri kendim vereceğim ara ara da ona verdirmeye çalışacağım kaşıkla. Sanırım koltuklar bu süre sonunda değişecek. (İlk evlenirken aman beyaz olsun ben beyaz seviyorum diyen aklımı 😭)

X