2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Neden gece oluyorsa, kizimin iki gecedir burnu tıkanıyor, yatamiyor sadece kucak istiyor. Aşırı huysuz hic bir çözüm yaptırmıyor. Sabah denize gidip 4 5 kere su çektirdim inşallah bu gece rahatlar.

Neden gece oluyorsa, kizimin iki gecedir burnu tıkanıyor, yatamiyor sadece kucak istiyor. Aşırı huysuz hic bir çözüm yaptırmıyor. Sabah denize gidip 4 5 kere su çektirdim inşallah bu gece rahatlar.
İnşallah. Şifa olsun minik kıza gece vücut direnci düşüyormuş. Ateş de genelde gece çıkar çocuklarda, bizde de öyle aslında.

Evet bende tetagil veriyorum günde üç kere falan dişlerini kasıyorum rahatlasın diye birde kulak enfeksiyonu var işte gece yatmadan calpol veriyorum gece çok ağrısı oluyor diye bebek olmak da zor anne olmak da

Kizlar bu arada kemikli et verenler vardı. Pirzola olarak. Çok iyi pisse dahi kemiğin uçları acıtmaz mı? Birden ağzından cekerse yanağına takılır mi felan diye korkuyorum. Alırken özel bir şekilde belirtmek mi lazım. Yoksa sıradan alınıyor mu öyle?

Bir de düdüklü de nasıl pişirilir? Biraz detay verebilir misiniz?

İnşallah. Şifa olsun minik kıza gece vücut direnci düşüyormuş. Ateş de genelde gece çıkar çocuklarda, bizde de öyle aslında.
Nilsibel sen bilen bir kisiye benziyorsun bu bez neden böyle oluyor. Göbeğinin altını kesiyor. Çok sıkı yapmiyorum büyük hatta. Böyle olunca belini yukar çekip cırtı bidaha degistiriyorum ama tutturamadm 4 numaraya geçeli. Bi de kız bezininin önünü tutup cekiyor göbeğini kesiyor diye mi acaba

Eklentiler

• 20240824_145845.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 53
Hassasiyetleri olan bir çocuktur, kaşındırıyordur. Başka sebep bulamadım.

Doktora götür istersen bizim de öyle olmuştu 38,5tu ateşi boğazı kızarmış dedi antibiyotik başlattı ayrıca iburamin ve parol verdi
Sağolun kızlar
İkinci gun geçti ateşi
Doktora henüz goturmedim

Dün gece de kanepeden düştü birlikte yatıyorduk
Yorgunluktan sızmışım yanında önceki gece hiç uyumayınca

Kızlar kpss giren var miydi, sonuçlar istediğiniz gibi mi? Acelya A sheilata
puanlar yüksek gelmiş sanki daha düşük bekliyordum ben
Sınav biraz kolay olmuştu ona bağlıyorum
Tabi sıralamalarda düşük puanlara göre herkes iyi yapabildiği için
Buarada ben pek giremiyorum bulantılarım çok arttı

3 aylık oldun mu?

Kizlar kuzu kemik suyu yaptım. Porsiyonlucam kıza. Tarhana çorbasınin hepsine koysam mi? Bir tane denemek için yaptım tamamini kemik sulu bana göre yagli gibi oldu. Kız içti. Nasıl yapsam, siz naoiosunuz?

Kumsari sen yatağının kıyılarına çit tarzı bir şey takmıştın değil mi, memnun musun? Bebeğin ayağa kalktığında da güvenli mi? Yatağı güvenli hâle getirirsem ben de artık yatağa geçmek istiyorum. Yoksa aylarca yer yatağına talim edeceğiz.

Bir de netten aldıysan linki var mı?

Ben memnunum bariyersiz düşünemiyorum artık. Zaten bunlar sürekli dik olmak zorunda değil. İki yani dugmesine basip yatay olabiliyor. Bebekligi gectikteb sonra sizin yataktan söküp çocuk yatagina da takabilirsiniz. Ayaga sürekli kalkiyor. Kalktığında suanda fotoğraf koyuyorum ama ondan atlar mi bilemiyorum. En azından
uyurken yuvarlanirken düşmüyor. Ben cok memnunum . İyi ki almışım

Çok iyiymiş ya, inceleyeyim bir ara güzelce. Benim kız su an ayağa kalkıyor her yere tutunup, bir o suphede bırakıyor beni.

Kizlar kuzu kemik suyu yaptım. Porsiyonlucam kıza. Tarhana çorbasınin hepsine koysam mi? Bir tane denemek için yaptım tamamini kemik sulu bana göre yagli gibi oldu. Kız içti. Nasıl yapsam, siz naoiosunuz?
Fikirlerinizi bekliyorum. Midesini felan ağrıtir mi? Yaptığınız ürünün tüm suyunu kemiksulu mu yapıyorsunuz oranlı mi ?

Fikirlerinizi bekliyorum. Midesini felan ağrıtir mi? Yaptığınız ürünün tüm suyunu kemiksulu mu yapıyorsunuz oranlı mi ?
Ben su+bir küp kemik suyu koyuyorum. Ama bi kere kemik sulu yaptıysam ertesi gün kıymalı ertesi gün sade şeklinde yapıyorum. Bugün arkadaşım niye hepsini kemik sulu yapmıyorsun dedi. Ben bütün yemeklerimi kemik sulu yemiyorum ki sıkıcı bence. Her gün değişik olsun diyorum.

Kemik suyunu ben cok iyi bilirim diyen birisi bana yazsa keşke hiç anlamadım bir sey.
Ayak borusunun icindeki camur gibi sey mi faydali yoksa o pis mi ?

Ben fileden kuzu ilik suyu alıyorum baya pratik oluyor onlar küp şeklinde oluyor her çorbasına bir küpü atıyorum kuzu kıymayı da mesela cektiriyorum buzdolabı buzluk kısmına dağıtıyorum küp küp esitliyorum bazen onları atıyorum ama kendimde ilik suyu yapmayı düşünüyorum gene buzluk kısmına küp küp yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…