2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benimki de böyle… emeklemek gelisim basamağı değilmiş, en geç 18 aylıkken yürümezse problemmiş mesela… benim ki desteksiz güzel oturuyor ama emeklemeye gelince sürünerek gidiyo 😂 hiç dert etmiyorum çünkü arkadaşların yazdığı gibi, her bebek farklı gelişiyo mesela bir arkadaşımın bebeği 3 gün büyük güzel emekliyor ama desteksiz oturamıyor… o nedenle kıyaslama yapmamıza gerek yok bundan sonra 🌹
Nerelerdesin sen canim her sey yolunda mi

Havuclu zeytinyagli yaptim sade degildi tadina bakti bir kasik bir daha da acmadi agzini sevmedi ciddi ciddi
Bir kaç gün sonra başka bir sebze ile tekrar denersin bizim doktor başka zamanlarda başka çeşitlerle 3 defa denemeden çocuk bunu sevmedi deme dedi. Ben öyle ilerliyorum kabakta aynısı olmuştu şimdi yiyor çok şükür

Bir kaç gün sonra başka bir sebze ile tekrar denersin bizim doktor başka zamanlarda başka çeşitlerle 3 defa denemeden çocuk bunu sevmedi deme dedi. Ben öyle ilerliyorum kabakta aynısı olmuştu şimdi yiyor çok şükür
Patatesi yememesinw sasirdim sadece yine denicem tabi

Bebeğim uykuda çok terliyor son iki haftadır terden dolayı cisli bezler baya azaldı kontrole gidince doktora söyleyecem bende bu kadar terlemesi normal mi diye
Benim kız da çok terler ama fark ettim ki nem ne zaman yüksekse o vakitler daha çok terliyor. Şu iki üç gündür burada hava çok rahat, kızım da neredeyse terlemiyor. Bir de alerji doktorumuz bize alerjik bebekler daha fazla terleyebiliyor, düzenli d vitamini kullanıyorsa sorun değil demişti.

Pınar labne teklif ettim bugün pek sevmedi 🤔
Ben peynir türlerine geçmedim daha. Sıra gelmiyor.
Saçma sapan bi muhallebi yapmışım. Çok akışkan oldu. Pekmezli bi de her yer battı. Salak mıyım neyim sinirlerim bozuldu.
Bugün yemekle uğraşmıycam tarhana çorbası yapıcam.

Saçma sapan bi muhallebi yapmışım. Çok akışkan oldu. Pekmezli bi de her yer battı. Salak mıyım neyim sinirlerim bozuldu.
Bende demir ilacı verirkin herrr yer batıyor. tüm kıyafetlerde nokta dahi olsa demir ve çıkmıyor. siz napıyorsunuz? Mamanın içine katınca yoğunluktan dolayı sanki mama bitiyor. biberonda demir kalıyor diye düşünüyorum en az yarısı kalıyordur gibi

Bende demir ilacı verirkin herrr yer batıyor. tüm kıyafetlerde nokta dahi olsa demir ve çıkmıyor. siz napıyorsunuz? Mamanın içine katınca yoğunluktan dolayı sanki mama bitiyor. biberonda demir kalıyor diye düşünüyorum en az yarısı kalıyordur gibi
Ocean veriyorum ben mamaya katıyorum bişey olmuyor sanki. Bitirmiyor mu mamayı? Ondan mı kalıyor dedin? Kalan da içtiği kadar olsun napim. Zaten bişeyleri düşünmekten sıyırıcam artık. 😂

Ocean veriyorum ben mamaya katıyorum bişey olmuyor sanki. Bitirmiyor mu mamayı? Ondan mı kalıyor dedin? Kalan da içtiği kadar olsun napim. Zaten bişeyleri düşünmekten sıyırıcam artık. 😂
Biberonun yanlarında felan siyah siyah kalıyor. Zaten 6 damla o kadar ediyordur diye düşünüyorum . Yag gibi ya yoğunluk farkindan mamayı içiyor ama demirin yağı kaliyor şişede bence. Bestrion. Hepsini iciyor

Doktor kahvaltida lor ya da labne teklif et dedi.kendin yapmani tercih ederim dedi ama yapamam ben arkadasima sordum pınar kullaniyormus pinar aldim ben de.ama midesi bulandi gibi,tek yumurta yiyordu ikisini birden verince almadi midesi

Sevmiyor mu tadini. Ben sidefer kullaniyorum tadini sever belki

Sevmiyor mu tadini. Ben sidefer kullaniyorum tadini sever belki
Birazda ben beceremiyorum herhalde. Damlaligin yarısına kadar cekiyorum sonra bir iki üç saya saya verirken yarısi agzindan akıyor.
Sağı solu belli olmuyor bazen yalıyor seviyor bazen direk ağzından dökmeye başlıyor.

Devlete gittik hastaneye, 8200 olmuş 400 gr almış, boyuna bakmadı. Üst dişleri gelecek o yüzden geceleri böyle dedi. İki dkda doktor odasında kıyamet kopardı, babası dışarı çıkardı koridorda çığlıklar. Hastaneden çıkınca hiçbir şey olmamış gibi devamke
Aynısını yasadik babası koridorda gezdirdi,agzını bile acmadı doktora,arabada uyudu dönerken

X