2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben bugün soğanı biraz zeytinyağında kavurdum sonra biber salçasıyla çevirdim üzerine kabak patates sonra suyunu koyup pişirdim pişmeye yakın az şehriye attım böyle kabak yemeği yaptım birazdan yedireceğim bakalım 🌸
Bende zeytinyag su pirinc semizotu biber salcasini karistirdim ocaga koydum kisik ateste pisti. Yogurt koydum ustune yegenim yedirdi. Yogurtsuz yrmiyor boyle seyleri

Bende zeytinyag su pirinc semizotu biber salcasini karistirdim ocaga koydum kisik ateste pisti. Yogurt koydum ustune yegenim
Ben zeytinyağı koymayı hep unutuyorum ama kaka sorunumuz yok. İlla vermek lazım değildir herhalde di mi?

Ben kuaföre geldim. Kırmızı saçlarımdan vazgeçicem çünkü beyazım çok ve hepsi önde. 😔 yaşlılık 😂

Ben zeytinyağı koymayı hep unutuyorum ama kaka sorunumuz yok. İlla vermek lazım değildir herhalde di mi?

Ben kuaföre geldim. Kırmızı saçlarımdan vazgeçicem çünkü beyazım çok ve hepsi önde. 😔 yaşlılık 😂
Kuaför der ki birazdan tek seferde kırmızıyi kapatamayiz sonra ikinci boyada sen yine vazgecemez kırmızı yaptırırsın😅
Bu kadar zor bir renk cesaret ister ama bağımlılık yapıyor herhalde 😅

Kuaför der ki birazdan tek seferde kırmızıyi kapatamayiz sonra ikinci boyada sen yine vazgecemez kırmızı yaptırırsın😅
Bu kadar zor bir renk cesaret ister ama bağımlılık yapıyor herhalde 😅
Yok 4-5 saat sürcek, çok uğraşcam, bugün git yarın gel dedi.

Yok saglikli yag alsin diye koyuyorum benim de beyazlar dolu onden yine cikmaya basladilar 😐

Aa sheilata sheilata neredesin , olsaydin link sorardin😅
Bu kesin tavsiye ederim
Tam girdim yazacaktım mesajını gördüm.nasılsınız kızlar her sey yolunda mi? Ben biraz zor günlerden geciyorum yazamadim o yüzden.Sorularim.var size. Park yatak icin yatastan yatak almistim kılıfını da yikamis bulundum cok yüksekmis benim kız kesin düser ondan,nasıl bir cözum bulabilirim buna? Park yatak alcaltilamiyor mu acaba hic? Bir de kizım cok hareketli deli gibi bagiriyor,kollarini bacaklarini vuruyor her yere canı da acimiyor,banyo sonrası krize dönustü resmen asla durmuyor üstünü giydiremiyorum kaciyor hemen engellersem yaygarayı basıyor,napicam bilemiyorum hiperaktif mi benim bebegim ya korkmaya basladim.ben

Tam girdim yazacaktım mesajını gördüm.nasılsınız kızlar her sey yolunda mi? Ben biraz zor günlerden geciyorum yazamadim o yüzden.Sorularim.var size. Park yatak icin yatastan yatak almistim kılıfını da yikamis bulundum cok yüksekmis benim kız kesin düser ondan,nasıl bir cözum bulabilirim buna? Park yatak alcaltilamiyor mu acaba hic? Bir de kizım cok hareketli deli gibi bagiriyor,kollarini bacaklarini vuruyor her yere canı da acimiyor,banyo sonrası krize dönustü resmen asla durmuyor üstünü giydiremiyorum kaciyor hemen engellersem yaygarayı basıyor,napicam bilemiyorum hiperaktif mi benim bebegim ya korkmaya basladim.ben
Hiperaktif olduğunu sanmıyorum canım. Benimki de öyle. Bağırmak değil de her alt açmada her üst değişmede asla yatmak istemiyor, hemen dönüp kaçıyor. Pişik olmuş krem süremiyorum.

Ben üç öğün bişeyler vermeye çalışıyorum bu ara. İkisini güzel yiyor. Birini pek yemiyor. Genelde öğleden sonra istemiyor. Sizler kaç öğün veriyorsunuz?

Hiperaktif olduğunu sanmıyorum canım. Benimki de öyle. Bağırmak değil de her alt açmada her üst değişmede asla yatmak istemiyor, hemen dönüp kaçıyor. Pişik olmuş krem süremiyorum.

Ben üç öğün bişeyler vermeye çalışıyorum bu ara. İkisini güzel yiyor. Birini pek yemiyor. Genelde öğleden sonra istemiyor. Sizler kaç öğün veriyorsunuz?
Hala iki öğün canım bu ay artabilir belki doktor kontrolünden sonra.bir de az veriyorum ben basta cok hazirlayip kusturdum korktum azicik azicik hazirliyorum hep

Sabah kahvaltı veriyorum ben öğlen uykusundan uyanınca meyve kefir ya da yoğurt sonra akşama doğru da yemek çorba ne yaptıysam şimdilik bu şekil ilerliyoruz bakalım

Iki ana ogun bir ara ogun veriyorum ben su anda

Park yatakların çoğu kademeli oluyor sendeki model nasıl bilmiyorum ama ben orta hizadan en alta çektim.kendi yatağının altına da battaniye koydum hafif yukseltsin diye baya aşagıda oluyor cunku eğilip almak zor oluyor

Kızlar yardım, kızım kafasını vurdu ayaga kalkmaya çalışırken mosmor etrafi kırmızı. Kanicak nerdeyse. Buz tutturmuyo baska ne olur? Krem felan sürülüyor mu?

Kızlar yardım, kızım kafasını vurdu ayaga kalkmaya çalışırken mosmor etrafi kırmızı. Kanicak nerdeyse. Buz tutturmuyo baska ne olur? Krem felan sürülüyor mu?
Dondurucunda sebze var mi bezelye fasulye falan gibi..gecen bizim de basimiza geldi bi buzdolabi posetinde donuk bezelye verdim hem oynadik hem ayagimiza koyduk..
Gecmis olsun

Dondurucunda sebze var mi bezelye fasulye falan gibi..gecen bizim de basimiza geldi bi buzdolabi posetinde donuk bezelye verdim hem oynadik hem ayagimiza koyduk..
Gecmis olsun
Gözünün tam üstünde alnının köşesi hic bisey tutturmadi, teşekkür ederim 🌸

Kizlar bir de d vitamini, demir ve maflor probiyotik vermem lazım. Doğru düzgün. veremiyorum. Tükürüyor. Sanırım mamasina katiyordunuz. Hepsi bir anda katılıyor mu? Her sefer bir tanesini mi katıyorsunuz?

Gözünün tam üstünde alnının köşesi hic bisey tutturmadi, teşekkür ederim 🌸

Kizlar bir de d vitamini, demir ve maflor probiyotik vermem lazım. Doğru düzgün. veremiyorum. Tükürüyor. Sanırım mamasina katiyordunuz. Hepsi bir anda katılıyor mu? Her sefer bir tanesini mi katıyorsunuz?
Ayrı ayrı vermeye çalışıyorum ben ne olur ne olmaz diye

X