2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Gunes kremi kullanimi sikliginiz nasil?
Biz sabah 8-9 gibi disari cikiyoruz bir de ogleden sonra 4-5 gibi.Uv indeksinin dusuk oldugu araliklarda da surmek lazim mi acaba?
Ben tatildeyken hep sürüyordum da bir ay olacak geleli çok nadir sürüyorum. Halbuki çocuk da hep balkonda. Bi mallık var bende, bakalım, hayırlısı.

Kızlar benim kız ne bulduysa ağzına sokuyor hala şu Instagramda gördüğüm kendi kendine oynayan çocuklardan değil. (Sizin ki öyle mi?) bi de bu arada şu kopartılan kitaplardan almıştım kopartıp ağzına götürmüş (sağolasın kocam ilgileniyordu o zaman 😡) hiç bir şey dememiş çocuğa o da dün bi baktım pamukçuk olmuş dili ve dudağı. Bir de o parçalar hafif zedelemiş ☹️ bugün iki defa karbonatlı su ile sildim azaldı gibi ama aşırı huysuz.
Kocam denize karşı gün batımını rahat izlesin şimdi 😡😡😡
Benimki de her şeyi ağzına sokuyor. Hiç bişey bulamazsa yere yatıp halıyı parkeyi falan yalıyor.

Kızlar benim kız ne bulduysa ağzına sokuyor hala şu Instagramda gördüğüm kendi kendine oynayan çocuklardan değil. (Sizin ki öyle mi?) bi de bu arada şu kopartılan kitaplardan almıştım kopartıp ağzına götürmüş (sağolasın kocam ilgileniyordu o zaman 😡) hiç bir şey dememiş çocuğa o da dün bi baktım pamukçuk olmuş dili ve dudağı. Bir de o parçalar hafif zedelemiş ☹️ bugün iki defa karbonatlı su ile sildim azaldı gibi ama aşırı huysuz.
Kendi kendilerine oynamak icin cok kucuk degiller mi?Halisina koyunca duruyor tabi ki biraz da daha fazlasi yok😊
İnternette yok baya araştırdım. O yüzden alerji olduğunu düşündüm spesifik böyle bişi yapan bi rahatsızlık yok gibi. Yemekten sonra oldu tam, ilk defa süt danası verdim o yaptı galiba.
ciltte kırmızı lekeler, kaşıntı, ciltte şişlik alerji belirtisi..
Bizim doktor cok ciddi bir reaksiyon yok ise o besini kesip bir sure sonra tekrar denemeyi oneriyor.Ben findik rendelemistim meyvesine cok hafif kirmizilik olmustu uc hafta sonra tekrar denedim olmadi.

Benimki de bugün ekmek kırıntısı atmış minicik ağzına, bu ne çiğniyor diye parmağımla alınca gördüm. Bir sn gözden ayırmaya gelmiyorlar.
Kocalarımızı değil mi 😆😆
Benimki de her şeyi ağzına sokuyor. Hiç bişey bulamazsa yere yatıp halıyı parkeyi falan yalıyor.
bu ağızla keşfetme işi ne zaman bitiyor acaba?
Kendi kendilerine oynamak icin cok kucuk degiller mi?Halisina koyunca duruyor tabi ki biraz da daha fazlasi yok😊

ciltte kırmızı lekeler, kaşıntı, ciltte şişlik alerji belirtisi..
Bizim doktor cok ciddi bir reaksiyon yok ise o besini kesip bir sure sonra tekrar denemeyi oneriyor.Ben findik rendelemistim meyvesine cok hafif kirmizilik olmustu uc hafta sonra tekrar denedim olmadi.
Ay ne bilim instada görünce dedim benim bebe de mi tuhaflık var. (Kocam da kesin var onu anladım 😡)
Kocama bu akşam taktığım çok belli mi 🤣🤣🤣 ( bebeyi uyutmadan duşa sokacağım gelmiş bana diyor ki “bi gün batımı izletmedin” 🤣🤣” ) haberi yok güneşi komple…. Töbeee töbeee

Kocalarımızı değil mi 😆😆

Ay ne bilim instada görünce dedim benim bebe de mi tuhaflık var. (Kocam da kesin var onu anladım 😡)
Kocama bu akşam taktığım çok belli mi 🤣🤣🤣 ( bebeyi uyutmadan duşa sokacağım gelmiş bana diyor ki “bi gün batımı izletmedin” 🤣🤣” ) haberi yok güneşi komple…. Töbeee töbeee
Kendi kendine önüne ne de koysam iki üç dakikaya beni istiyor meme nin yerinide öğrenmiş gördükçe hehehe yapıyor kafasını sokuyor yada ben öyle anlıyorum
Bütün kocalar aynı
Geçende benimki çocuğun ağzına kocaman ekmek parçası koymuş kuru hemde çocuk böğürdü biranda btün sofraya al sen ye bakalım yiyebiliyormuaun okadar kuru ekmeği dedim

Pamukçuk olmuşsa mikropmu kapmıştır yanii

Kocalarımızı değil mi 😆😆

Ben geçen kocama nefes alıp durma sinirim bozuluyor dedim😂😂 öyle bir gerginlik var üzerimde, adam bana iyi dayanıyor 😂

Kocalarımızı değil mi 😆😆

Cocugun dogumundan 1 yasina kadar olan sure evliligin en zor zamaniymis 😅
Ben de cogu zaman benzer hissiyatta oluyorum.Cok da yardim ediyor aslinda ama takiyorum bazen kendisine😅Yaptigi yapmadigi herseye gicik oluyorum

Ben geçen kocama nefes alıp durma sinirim bozuluyor dedim😂😂 öyle bir gerginlik var üzerimde, adam bana iyi dayanıyor 😂
Yaa hamileliği öğrendiğimden beri adama dünyayı dar ediyorum birde evde annesi var bir o tartışıyor bir ben tartışıyorum
Konuşmasına müsaade dahi etmiyorum
Ama haklıyım hem köy yerinde çok imkansızlıklar içindeyim hem kaynana derdi çekiyorum hergün kavga var üstüne birde hamilelik haksızda olsam ben haklıyım 😎
Yan gelip yatma sürekli diye kızıyorum düz yatıyor korkudan

Yaa hamileliği öğrendiğimden beri adama dünyayı dar ediyorum birde evde annesi var bir o tartışıyor bir ben tartışıyorum
Ama haklıyım hem köy yerinde çok imkansızlıklar içindeyim hem kaynana derdi çekiyorum hergün kavga var üstüne birde hamilelik haksızda olsam ben haklıyım 😎
Ay senin kaynana noldu simdi?
Tamamen sizle mi su anda..
Benim de ziyaret tarihi yaklasiyor simdiden basti gerginligi

Ay senin kaynana noldu simdi?
Tamamen sizle mi su anda
Sürekli bahane çıkartıp yapışıyor bize
Arrık muhatap olmuyorum o salonda kapıyı kapatıyor ben yatak odasında kapıyı kapatıyorum düşman gibi yaşıyoruz ama artık bende bir evime mi gitsem demiyor
Genede tartışacak hergün bir konumuz var
Ona göre ben dış mandalım burası onun ve oğlunun eviymiş

Kendi kendine önüne ne de koysam iki üç dakikaya beni istiyor meme nin yerinide öğrenmiş gördükçe hehehe yapıyor kafasını sokuyor yada ben öyle anlıyorum
AdChoices
ADVERTISING​
Bütün kocalar aynı
Geçende benimki çocuğun ağzına kocaman ekmek parçası koymuş kuru hemde çocuk böğürdü biranda btün sofraya al sen ye bakalım yiyebiliyormuaun okadar kuru ekmeği dedim
Amacım valla akıl alır gibi değiller hayır hala lohusalık mı desem değil gerçekten bi garipler
Pamukçuk olmuşsa mikropmu kapmıştır yanii
evet internetten araştırdığım kadarı ile olan bir enfeksiyon artıyormuş (ağzı korumak için gibi) ama karbonatlı su ile silinmesi öneriliyor (herkes öyle demiş) ateş vb şeyler yoksa tabi.
Bana da az kaldı bi de arabası bozulduya bizimkinin aklı onda sakinleşmek istiyormuş “len benim hayatım kaymış hala hapşırırken altıma kaçırıyorum ara ara biraz fazla gülcem diye aklım çıkıyor” adam sakinleşiyormuş
Cocugun dogumundan 1 yasina kadar olan sure evliligin en zor zamaniymis 😅
Ben de cogu zaman benzer hissiyatta oluyorum.Cok da yardim ediyor aslinda ama takiyorum bazen kendisine😅Yaptigi yapmadigi herseye gicik oluyorum
ayy ben de Allah razı olsun yardım ediyor ama ama işte 😡😡😡 ( bugün hiç kocamı övmek gelmiyor içimden)
ahahaaha düz yatarak kaçabileceğini sanması 🤣🤣

Arkadaşlar, bebeler artık her yeri geziyor. Dizleri için bir şey kullanıyor musunuz, dizlik vs gibi ve işe yarıyor mu?

Benimki de bugün ekmek kırıntısı atmış minicik ağzına, bu ne çiğniyor diye parmağımla alınca gördüm. Bir sn gözden ayırmaya gelmiyorlar.
Tatildeyim eline ekmek veriyorlar o da somuruyor evime donene kadar bazindurumlar oluyor olacak zirt pirt mudahele de etmek istem8yorum ama soyle bir sey var ki buraya geldik geleli kizim bircok seyi yemeye basladi yengem her seyi yediriyor ben buraya da yazdim karpuzu nasil veriyorsunuz diye şu bu. Yengem dilim yapip yapip veriyor cok faydasini gordum

X