2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Bizde üç öğün yiyoruz bir öğünü meyve bu saatelerde
Birde sütüme güvenemediğim için yatarkende mecburen ayran çorba tarzı bişey yedirip yatırıyorum
Somurup sonurup atıyor kalanlarıda ağzına tıkıştırıyorum😁

Eklentiler

• IMG_1515.jpeg
    IMG_1515.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 45
Gözünün tam üstünde alnının köşesi hic bisey tutturmadi, teşekkür ederim 🌸

Kizlar bir de d vitamini, demir ve maflor probiyotik vermem lazım. Doğru düzgün. veremiyorum. Tükürüyor. Sanırım mamasina katiyordunuz. Hepsi bir anda katılıyor mu? Her sefer bir tanesini mi katıyorsunuz?
Kan ilaci yani demir ac karnina d vitamini tok ve aralarinda en az 1 saat olmali mafloru doktor mu dedi bize hic oyle bir bilgi gelmedi de

Birde sütüme güvenemediğim için yatarkende mecburen ayran çorba tarzı bişey yedirip yatırıyorum
Bu kavun mu disi cikti mi boyle buyuk isirir korkusu oluyor ben de karpuzu isiriyor agzinda dolandiriyor ve yutamiyor diliyle itiyor kalani

Bu kavun mu disi cikti mi boyle buyuk isirir korkusu oluyor ben de karpuzu isiriyor agzinda dolandiriyor ve yutamiyor diliyle itiyor kalani
Evet kavun
bir tane dişi var sadece ama oda parçalamaya yeterli değil
Ben hiç püre çorba vermedim ilk zamanlar
Herşeyi taneli verdim çok tiksindi öğürdü böğürdü
Şimdi çatır çatır herşeyi çiğneyip yutuyor nene gibi
Valla herkes şaşırıyor ama çocuğum herşeyi yiebiliyor çerez gibi sert olmadığı sürece

Evet kavun
Valla herkes şaşırıyor ama çocuğum herşeyi yiebiliyor çerez gibi sert olmadığı sürece
Ben de yeni basladim cok ogurdu bogazina duracak diye cok korktum hala da kaygilarim var ben de pure vermedim catalla ezdim

Gözünün tam üstünde alnının köşesi hic bisey tutturmadi, teşekkür ederim 🌸

Kizlar bir de d vitamini, demir ve maflor probiyotik vermem lazım. Doğru düzgün. veremiyorum. Tükürüyor. Sanırım mamasina katiyordunuz. Hepsi bir anda katılıyor mu? Her sefer bir tanesini mi katıyorsunuz?
Ben yaz olduğundan beri d vit vermiyorum. Sürekli bişeyler vermek strese sokuyor beni. Unutuyorum. Bulursam tezgaha koyayım bari 😂

Evet kavun
Ben de böyleyim ve çok mutluyum ya beraber oturup sofrada yiyebiliyoruz. Kızlar bebim bebeğimin bir memesi kızarıp şişti dün sonra indi. Alerji böyle mi oluyor?

Ben de böyleyim ve çok mutluyum ya beraber oturup sofrada yiyebiliyoruz. Kızlar bebim bebeğimin bir memesi kızarıp şişti dün sonra indi. Alerji böyle mi oluyor?
Araştırdın internetten tek bir meme mi
Arrık yemeklerim acısız ve az baharatlı şimdilik
Birlikte yemek için ona özel yapmıyorum pek fazla sofradan yiyoruz
Az önce mantı tavuklu pilav ve ayran içti😂

Araştırdın internetten tek bir meme mi
Arrık yemeklerim acısız ve az baharatlı şimdilik
Birlikte yemek için ona özel yapmıyorum pek fazla sofradan yiyoruz
Az önce mantı tavuklu pilav ve ayran içti😂
İnternette yok baya araştırdım. O yüzden alerji olduğunu düşündüm spesifik böyle bişi yapan bi rahatsızlık yok gibi. Yemekten sonra oldu tam, ilk defa süt danası verdim o yaptı galiba

Canım kullanılması gerekiyormus ben sordum. Kızım bembeyazdı şimdi esmer oldu sürekli de denizdeyim dedim, aksatmadan kullanmami söyledi.
biliyorum da bayağıdır kullanmadım işte. 6 sene önce kızım bebekken yoktu böyle bir şey. Covidde d vit önemi arttı ya, ondan böyle bişey çıkarttılar herhalde bebeklere.
Kendim de çeşit çeşit şeyler kullanıyordum ya, çok bıktım artık.

biliyorum da bayağıdır kullanmadım işte. 6 sene önce kızım bebekken yoktu böyle bir şey. Covidde d vit önemi arttı ya, ondan böyle bişey çıkarttılar herhalde bebeklere.
Kendim de çeşit çeşit şeyler kullanıyordum ya, çok bıktım artık.
Ya bende hic kullanamıyorum zor bela elenetal almıştım size sorup iki üç kere içip unuttum. Hamileyken ne kullaniyodm acaba cok zindeydim. Suanda d vitamini kullanıyorum bitek kiza sıkarken benimkini de kendime sıkıyorum ama yine zindeyim yani onemli olan o muymuş acaba

Kızlar yardım, kızım kafasını vurdu ayaga kalkmaya çalışırken mosmor etrafi kırmızı. Kanicak nerdeyse. Buz tutturmuyo baska ne olur? Krem felan sürülüyor mu?
Canım çok geçmiş olsun şimdi nasıl şişlik indi mi biraz? Allah korusun kuzularımızı hareketlendiler iyice
oyyyy yerler onu maşallah bin kere 🥰🥰

Mememi kesip kızın boynuna emzik diye asıcam, canı istedikçe cokcokcok emsin. İkimiz de rahat ederiz bence.
Biz kesmezsek yakında onlar koparacak zaten 😞

Ya bende hic kullanamıyorum zor bela elenetal almıştım size sorup iki üç kere içip unuttum. Hamileyken ne kullaniyodm acaba cok zindeydim. Suanda d vitamini kullanıyorum bitek kiza sıkarken benimkini de kendime sıkıyorum ama yine zindeyim yani onemli olan o muymuş acaba
Ben o zaman da duracellsiz tavşan gibiydim, şimdi de öyleyim.

Kızlar benim kız ne bulduysa ağzına sokuyor hala şu Instagramda gördüğüm kendi kendine oynayan çocuklardan değil. (Sizin ki öyle mi?) bi de bu arada şu kopartılan kitaplardan almıştım kopartıp ağzına götürmüş (sağolasın kocam ilgileniyordu o zaman 😡) hiç bir şey dememiş çocuğa o da dün bi baktım pamukçuk olmuş dili ve dudağı. Bir de o parçalar hafif zedelemiş ☹️ bugün iki defa karbonatlı su ile sildim azaldı gibi ama aşırı huysuz.
Kocam denize karşı gün batımını rahat izlesin şimdi 😡😡😡

Gunes kremi kullanimi sikliginiz nasil?
Biz sabah 8-9 gibi disari cikiyoruz bir de ogleden sonra 4-5 gibi.Uv indeksinin dusuk oldugu araliklarda da surmek lazim mi acaba?

Kızlar benim kız ne bulduysa ağzına sokuyor hala şu Instagramda gördüğüm kendi kendine oynayan çocuklardan değil. (Sizin ki öyle mi?) bi de bu arada şu kopartılan kitaplardan almıştım kopartıp ağzına götürmüş (sağolasın kocam ilgileniyordu o zaman 😡) hiç bir şey dememiş çocuğa o da dün bi baktım pamukçuk olmuş dili ve dudağı. Bir de o parçalar hafif zedelemiş ☹️ bugün iki defa karbonatlı su ile sildim azaldı gibi ama aşırı huysuz.
Kocam denize karşı gün batımını rahat izlesin şimdi 😡😡😡
Benimki de bugün ekmek kırıntısı atmış minicik ağzına, bu ne çiğniyor diye parmağımla alınca gördüm. Bir sn gözden ayırmaya gelmiyorlar.

X