2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bizimde öyle bazı doktorların planlaması farklı oluyor bizimkileri aşısız aylara planladı ağır aşı olduğu için bana söylenen bu
Aynen devlet aşıları bitikten sonra yapalım demişti birde çok pahalı insanlar yaptıramıyorum o yüzden az doz ile herkesin yaptırmasını istiyorum dedi ama ağır aşı gerçekten

İşe başlayanlar durumlar nasıl benim de as zamanım kaldı ama aklımda bin bir türlü sorular var yardımcı olur musunuz neler yapıyorsunuz

Mustela steletopianın yüz kremi var bir dene istersen bizimkini yatıştırmıştı
Canım bi ara alayım demiştim ama boykot ürünüymüş o yüzden çok içime sinmedi almadım şimdilik bol bol yıkıyorum azaldı gibi bugün çok şükür

Kizlar haslanmis patetesi mama dis8nda nasil sulandirabilirim diger turlu yapisiyor agzina
Canım ben patates ile elma haşladım onu la birlikte yumuşak olmuştu öyle verdim sevmişti.

Kızlar avakado verip alerjik reaksiyon gören var mi bugün avakadonun ilk tadım günüydü malesef ki uzun zaman sonra kakada mukus oldu

Pirinç için üç gün yapmaya gerek yok, zaten pirinç unu kullanıyorsun

Ben yarın için kuzu kıymalı nohuta niyetlendim.
Sizin bebekte alerjik sanırım yumurta sarısı tadımı yaptınız mi Aralık kaç doğumlu.tadımların 3. Haftasındayız yumurta tadımı yaptırabilirsin dedi doktorumuz ama korkudan erteliyorum yoğurtta tepki vermedi lorda da vermedi

Kızlar avakado verip alerjik reaksiyon gören var mi bugün avakadonun ilk tadım günüydü malesef ki uzun zaman sonra kakada mukus oldu
Daha önce yazmıştım buraya avokadoya karşı alerjim var, kızımda var mıdır bilmiyorum o yüzden daha ileride vermeyi düşünüyorum. Zaten bizim toprakların meyvesi değil, genetiğimizde yok diyorum . Bende aşırı derecede karın ağrısı yapıyor hastanelik oluyorum geçmediği için 1 gün süründürüyor. Hatta bir annede yazmıştı buraya onda da varmış. İçinde doğal lateks kauçuğuna benzer proteinler varmış alerjen olabiliyormuş. Ha mustelada avokado var, kendim sürdüm birşey olmayınca kızımda şampuan krem vs kullanıyorum.

Aaa oğlum 6 yaşında anne bende yiyebilirmiyim tadını bilmiyorum dedi bebekken sevmemişti diye ona hiç vermemiştim bugün bi fındık kadar verdim tattı aradan yarım saat geçmemişti karnım ağırıyor anne dedi demekki ondan ağırdı karnı vermeyeyim o zaman ikisine de daha faydası da lazım değil dediğin gibi zaten bizim toprakların meyvesi değil

Ben yetişkin halimle ondan olduğunu anlayana kadar 3 defa yedim

18 Aralik doğumlu, 4 buçuk aylık olmadan başladık biz ek gıdaya. Maalesef yumurta ve süt ürünleri, kazein alerjisi var. (Alerji testiyle de netleşti.) Bunların hiçbiri bir müddet daha bizim listemizde yok.

O anne benim:)
Blw yapıyorum ben, 1/4 avokadoyu çekilmiş cevize bulayıp verdim, deli gibi severek yedi. Bir problemle karşılaşmadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…