2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
2 haftadir hep tek tek sebze tattırıyorum belkide ondan mi yemiyordu diyorum böyle biraz yemek biraz corbamsı bişey olunca sevdi galiba

Şu youtube de ikizleri olan anne var bende ona hayret ediyorum tek başına bakıyor çoğu zaman eşiyle dışarı çıkıyor ikisini bir alıp evide gayet iyi görünüyor
Onlara inanmayın bende çok story atıyorum arkadaşım diyor nasıl yetişiyorsun dedim herşey göründüğü gibi değil herhalde güzel anları paylaşacağız birde kamera arkası var

Allah kolaylık versin canım çok çabucacık iyileş inşallah. Hareketli çocuk ilerde işlerine yardımda eder hızlıca biter her şey.
Bütün dişler çıkarken böyle huysuz mu olacaklar Rabbim yardımcıları olsun valla onlara da zor.
çok geçmiş olsun çok şükür temiz çıktı canım.

Canım benim kızda da var 3. Gün muz yedi bugün ama sıcak ve nemden işçilik mi yoksa alerji mi kestiremiyorum

Canım benim kızda da var 3. Gün muz yedi bugün ama sıcak ve nemden işçilik mi yoksa alerji mi kestiremiyorum
İşçilik ne yaaa bebek emzirirken yazarsan böyle olur isilik mi alerji mi bilemiyorum?

Bir de kızlar benim bebe çok terliyor ya kafasının arkası bir yere değsin hemen su gibi oluyor. Bugün bir kolunun altıda kızarmıştı. Var mı böyle olan

Pusete little gustodan puset minderi almıştım 2 gün gezdik memnundum. Ama bugün ofiste pusette uyudu, uyanınca bir kaldırdım kafa kısmı sırılsıklam. Normalde zaten çok terleyen bir çocuk. Boynunun sağ ve sol kısmı kıpkırmızı, isilik olmuş, banyodan sonra hamezinc sürdüm. Ben mecburen pusetin içine müslin koyuyorum, kafa kısmına da ağız mendili ya da küçük müslim ekstradan

Kizlar aranizda bagi neo 2 kullanan var mi bana cok kullanisli geldi ne dersiniz
Canım neyi kullanışlı geldi? Bu bebek arabaları, araba bagajinda aşırı yer kapliyor bence. Bagaj durumunu degerlendirebilirsin. Bir de eşinle mi hep sürüyosun tek çıkıyor musun? Bunlara göre degerlendirebilirsin
Mesele benimki e bebekte hamilton . Katlanıyor küçük oluyor. Araba bagajim benim çok küçük. Ve tek elle açılma, tek elle kapanma özelliği var. Kiz kolumdayken bana çok kullanisli oluyor. Manevrasi dönüşleri güzel hafif. Kendi kriterlerine göre degerlendirirsin

Kizlar kurutma makinesini kime sormuştum ya. Bi ogreniyim de artık özelden soruyum bari. Bugun ilk defa çalıştirdim kullandım. Bitince kapağını açtım. Hav olan yeri doluydu ama kapak etrafında bazı yerlerde de havlar vardı. Boğazıma yapıştı resmen öksürüp duruyorum alerji gibi oldum. Normal mi oralarda olması? Makinem bozuk veya orasi yerine oturmamış felan mi? Normalse siz napıyosunz. İcinden camasirlari alirken oralara hep değmistir. Keske dedim gözükenleri ıslak mendille aldaydim niye düşünemediysem bilmiyorum. Öksürmekten herhalde.

Bir de bebek kiyafetleri felan hepsini karışık attım gözükür de küçüldüğünü anlamadım. Ama soru olarak diyelim ki bir kere çekti. Her yıkamada ceker mi bir kumas. Bi kere çekti bitti mi olur?

Onlara inanmayın bende çok story atıyorum arkadaşım diyor nasıl yetişiyorsun dedim herşey göründüğü gibi değil herhalde güzel anları paylaşacağız birde kamera arkası var
Ay canım bugun damla salıncaklara baktım oturdum arkasındaki demirden hiç sallanmiyor ki, sanki oturduğun yerden yaylanmak için gibi değil mi? Yoksa benim baktığım mi düşük kaliteydi ki

Canım ben kullanmıyorum ama annem senelerdir bosch kullanıyor, ben bekarken de vardı o makine. Dediğin gibi havlar lastiğe yapışabiliyor. Islak mendille siliyordum ben onları.
Bence yıkandıkça çekiyorlar, ben yıprandığını da düşünüyorum. Benim makinem kurutmalı ama sadece kışın çarşaf, iç çamaşırı, havlu gibi şeyler için kullanıyorum. Ama çok memnun olup hiç yıpratmadığını, hiç çektirmediğini düşünen arkadaşlarım var.

Bugun mercimek çorbası yaptım. Yeni Ocaktan ayarlayamadm dibine yapıştı. Bende üstten aldim baska tencerede blender yaptım mecbur yicektik. O yüzden Patates çorbası gibi olmustu. Kıza kavanoz sebze mamasi açtım onu yemedi. Mercimek çorbasıni yedi epey.

Ay keşke yıpransa da atsam azcık. Asla kiyafet atamıyorum. Yıllar yılı kıyafetim var. O yüzden hepsi cok az giyilmiş. Hurclar kutularda. Bi açıyorum yeni kıyafet almışım gibi oluyor. Yeni gibi diye atamıyorum o yüzden. Başkasına ver diceksiniz ama veremiyorum, verince cok pişman oluyorum. Anneme felan vermistim bikac kez geri alasim geliyor.

Ben de alacaktım ondan almayayım o zaman. Bende müslin örtüyorum bi de little gustonun müslin şapkası var onu takıyorum genelde. Benim kız emzirirken bile terliyor

Ben de atamam normalde ama xs s olanları anneme verdim, o da eşe dosta dağıtmış sağolsun. Bi nişan kıyafetim var, nikah kıyafetimi bile attım. Kızıma saklasaydım ya, hiç aklıma gelmedi.

Hamilton hangi model bu midelinde ozellikleri boyle hafif tek elle kapaniyor vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…