2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Muza bayildi sevinsem mi uzülsem mi bilemedim ilk gun 5 kasiktan fazla veremiyorum deli gibi agladi dayanamadim 1 kasik daha verdim,(doktor cay kasigi dedi ama ben munckinin kasigini kullaniyirum onun boyutu da kucuk cay kasigi gibi sıkıntı olmaz demi?) Evin icinde kac dakika dolastik aglamasi dursun diye

Seni cok iyi anliyorum.kahveyle ayakta duruyorum.biri bitiyor yenisini yapiyorum bebekler kolay rahat uyusun ya olan hem bize hem onlara oluyor üzüluyorum uyuyamayip agladikca

Kızlar yarın muz vermeyi düşünüyorum 3 gün kuralı ile vereceğim de irmik gibi şeyleri de 3 gün kuralı var mı? Bir de 6. Ay da irmik kullanabiliyor muyuz yoksa sebze mi?

Kızlar yarın muz vermeyi düşünüyorum 3 gün kuralı ile vereceğim de irmik gibi şeyleri de 3 gün kuralı var mı? Bir de 6. Ay da irmik kullanabiliyor muyuz yoksa sebze mi?
İrmige başlayabilirsin, onda 3 gün kuralı yok diye düşünüyorum ben direk elma muz vs vermiştim bir de keçiboynuzu pekmezi

Canım kakanın fotografı varsa ozelden atar mısın bana

Evet muza ben de bugun basladim.ilk gun 3-5 kasik,2.gun 5-10 kasik,3.gun isterse yarisini verebilirsin dedi.meyveler de tek tek 3 gun kurali dedi.bir de benim doktordan anladigum kadariyla 6.ayda sadece meyve ve sebze teklifi yapiliyor

Evet muza ben de bugun basladim.ilk gun 3-5 kasik,2.gun 5-10 kasik,3.gun isterse yarisini verebilirsin dedi.meyveler de tek tek 3 gun kurali dedi.bir de benim doktordan anladigum kadariyla 6.ayda sadece meyve ve sebze teklifi yapiliyor
Evet bizim de böyle. Ama yoğurt peynir yumurta zeytini de 3 gün kuralı ile verebilirsin demişti.
İrmik pirinç unu vs 7. Ayda konuşalım dedi.
Kıyma da 7. Ayda

Evet bizim de böyle. Ama yoğurt peynir yumurta zeytini de 3 gün kuralı ile verebilirsin demişti.
İrmik pirinç unu vs 7. Ayda konuşalım dedi.
Kıyma da 7. Ayda
Bizimki hic girmedi hayvansal ürunlere,protein alsin istiyorum ama beklicem mecbur 7.aya kadar

Berbat durumdayım
Yanlış hatırlamıyorsam destek almayı düşünüyordunuz, ne yaptınız? Size kocaman sarılıyorum. Gebelik, doğum, lohusalık, bebeler bazılarımızın içinden geçti. Destek alınca belki kendinizi yavaş yavaş daha iyi hissedersiniz. Buraya da yazın, eminim yazmak bile çok zor ve ağır bir iş gibi geliyordur ama yanınızda olduğumuzu bilin.

İrmige başlayabilirsin, onda 3 gün kuralı yok diye düşünüyorum ben direk elma muz vs vermiştim bir de keçiboynuzu pekmezi
Önerdiğin bi keçiboynuzu pekmezi var mı? Yarın sade muz vereyim bizim kızın hali belli olmaz öbür gün irmikle karıştırayım bakalım. Sağolasın canım
Canım kakanın fotografı varsa ozelden atar mısın bana
atim canım hemen

Bakim muza tepkisi ne olacak avakadoyu yedi ama sevmedi şuana kadar keyifle gülerek yediği hiç bir şey yok ama yiyor (sürekli asık surat )
Bizim doktor irmiğe başlama dedi. Hala tadımdayız.
o zaman erteleyeyim ben de. Bizim doktor hiç söylemedi çünkü o tarz şeyler 7. Ayda gideceğiz zaten sorarım şimdi risk almayım.

Bize doktor yoğurt, havuç, patates, kabak. Elma, armut, muz denedikten sonra tekrar konuşalım dedi. Bu da zaten 21 gün ediyor. Sonrasında bir kaç sebze ve meyve daha söyledi, yumurta sarısı, irmik, bulgur, kepek, pirinç, pirinç unu, sebze çorbaları, tarhana, çorbalara soğan, sarımsak, kıyma, köy tavuğu girebilirsiniz dedi. 3 gün kuralına göre uyguluyorum yine. O illa olacak sanki.
Bugün yumurta verecektim ama organik değilmiş evdeki yumurta diye eşim verdirmedi. Aynı şeylerden devam ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…