2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Evet bence de. Ben özellikle sordum irmik pirinç unu vs. Yok dedi. Şu an ana ürünleri tattırıyoruz. Tahıllar, çorbalar ve eti diğer ay konuşuruz dedi.

Ayrılık kaygısı çekiyor olabilir mi canım, seninle yatarken de aynı mı?

Ayrılık kaygısı çekiyor olabilir mi canım, seninle yatarken de aynı mı?
Genelde yatagina yatirmaya çalışıyoruz. Gece uyanınca emzirmek için alıyorum, sonra eşim tekrar yatağına koyuyor. Yatağı odamızda. İlk defa böyle bir şey oldu. Uykuya dalmada normalde sorun yaşıyor, ağlıyor vs ama gece uykusundan sabaha kadar pek uyanmaz. Uyansa da bir iki defa emzirirken tekrar uyur. Ağrısı, ateşi, huzursuzluğu yoktu. Anlayamadım ben de. Bakalım devam edecek mi

Günaydın
Kızlar demir damlasından ne kadar zaman sonra emziriyorsunuz.

Tabi öncesinde de ne kadar açlık gerekiyor
Doktorum yetişkinlerde demir sütle etkileşime giriyor ama bebeklerde çok ilginç bir şekilde bu olmuyor o yüzden emzirdikten sonra veya önce verebilirsin dedi

Canım og markasından aldim
Ben irmik, pekmez, şehriye, tarhana vs. Hepsinde severek yiyor bebeğim

Alıştırma bardağı olarak ne kullanıyorsunuz? Bizimki biberon tutmuyor, kaşıkla suyu güzel içiyor ama yavaştan kaşığı devreden çıkarmak istiyorum.

Alıştırma bardağı olarak ne kullanıyorsunuz? Bizimki biberon tutmuyor, kaşıkla suyu güzel içiyor ama yavaştan kaşığı devreden çıkarmak istiyorum.
Bardak Avent ve munckhin var bende munckhin pipetli henüz pipete geçmedik Avent suluk tarzı ama oğlum sevmiyor bardakla daha çok içiyor. Ama yavaştan pipeti öğretmeyi deneyeceğim.

Kizlar Arçelik kurutma makinesi en basit haliyle nasıl kullanılır. Tüm kıyafetleri yikicam hemen hemen. Bebek siyah beyaz açık renk diye ayiririm yıkarken, kuruturken renk mi cins mi?

Merhaba canım aynı değil şimdi sallanırken ileri geri değil çünkü arkada demir oluyo salıncağın asıldığı c şeklindeki ona çarpıyor ama sağa sola sallanıyor biz memnunuz çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…