2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızıma hala mayo almamis olmam gercegi 🤦‍♀️ 6 ayı doldurmasini bekledim deniz icin artik almam gerekiyor.defactodan mi almistiniz kafam cok karisik, begendiklerim yüksek fiyatli 1-2 ay icin gerek var mi bilemedim.alip begendiklerinizin linkini atabilir misiniz?

Kızıma hala mayo almamis olmam gercegi 🤦‍♀️ 6 ayı doldurmasini bekledim deniz icin artik almam gerekiyor.defactodan mi almistiniz kafam cok karisik, begendiklerim yüksek fiyatli 1-2 ay icin gerek var mi bilemedim.alip begendiklerinizin linkini atabilir misiniz?
Canim Ben decathlondan aldim, fiyatlari gayet iyi ve uv korumali… gidip bak bence, kiz bebekler icin de cok secenek vardi..

Canim Ben decathlondan aldim, fiyatlari gayet iyi ve uv korumali… gidip bak bence, kiz bebekler icin de cok secenek vardi..
Aynen gidelim ama sicak öldürüyor 🤧 dün 2 saat disari ciktik mahvoldum gunes mi carpti ne bugun de cikicaz bir de. Biz tasinmaya karar verdik cok yogun benim.gündem 2-3 ay

Ek gıdaya baslamayan bir ben mi kaldim? 😃
Ben de başlamadım 😅 doktorumuz 6 dolsun öyle başlarsın demişti. 6 temmuzda kontrolümüz var ama 1 hafta sonrasında da tatile gidiyoruz. Aslında 6sı gibi başlarım diyordum ama arkadaşlarım uyardı, tatilde zor olur hem bağırsak hareketleri değişiyor, kakası değişiyor dönünce başla nasıl olsa tadım olacak dediler. Zaten ömür boyu yiyecek deyip doktor okey derse tatil dönüşü başlicam

Ben de başlamadım 😅 doktorumuz 6 dolsun öyle başlarsın demişti. 6 temmuzda kontrolümüz var ama 1 hafta sonrasında da tatile gidiyoruz. Aslında 6sı gibi başlarım diyordum ama arkadaşlarım uyardı, tatilde zor olur hem bağırsak hareketleri değişiyor, kakası değişiyor dönünce başla nasıl olsa tadım olacak dediler. Zaten ömür boyu yiyecek deyip doktor okey derse tatil dönüşü başlicam
Biz de yarin ya da cuma baslariz artik yarin 6 ayi dolduruyiruz

Benimki de devriliyor bugüne kadar destekli oturtmadığımız için kaynaklanıyor şimdi oturtmaya başladım bakalım ne zaman kendi başına oturacak
backslash backslash benimkinin hevesi var niyeti yok. Destekli oturuyor, desteksiz arada deniyorum ellerini yere yanlarına koyup bovling kukası gibi devriliyor 😅 ama emeklemeye başladı oyuncaklarına doğru söylene söylene sürünüyor

Fethiye devlet hastanesinde gittiğimiz doktor çok ilgiliydi. Doktorun asistanı, kan alan hemşireler hep çok tatlıydı. Burda yaşasam özele hiç gitmem.
Ateş 6 güne uzadığı için antibiyotik verdi. Bitkisel bir öksürük şurubu ve alerjik burun damlası verdi.
Yani şu çocuğa antibiyotik gerektiğini ben cumartesi anlamıştım zaten. Çocuk güler yüzlü diye hasta değil deyip gönderdiler özel hastanede…
Aşı için de şimdi olmasın dedi doktor.

sheilata sheilata S Sret-Nise ben ek gıdaya başladım.
Havuç patates vd yoğurdu denedim.
Sizlerde durum nedir?
Canım ben de kabak başladım ilk gün çk kadar sonra tatlı kaşığı kadar verdim. Buharda haşladım ezdim çatalla. Çok sevmese de yedi. Videolar komik 😄 bugün 3. Gün ama dışardaydık veremedim yarın havuç vereceğim. Bi de az su verdim içti suyu çok şükür. Bizde yoğurt yumurta yasak

X