2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Üç gün kuralını 2-4-6 kaşık uygula dedi doktorumuz. Arkasından ben de mama içiriyorum canım. 6 kaşıkla kim ne doysun

Kizlar mamada 2 numaraya ne zaman gececegiz? Bugün 6-7 tane 1 numara alayim diyorum memlekete gidiyoruz gelene kadar yetsin diye.yoksa bir kutuda 2 numara mi almali? 2.5-3 günde bitiyor bir kutu.15 gun sonra alti ayi doldurmus oluyoruz

Kizlar mamada 2 numaraya ne zaman gececegiz? Bugün 6-7 tane 1 numara alayim diyorum memlekete gidiyoruz gelene kadar yetsin diye.yoksa bir kutuda 2 numara mi almali? 2.5-3 günde bitiyor bir kutu.15 gun sonra alti ayi doldurmus oluyoruz
6 ay dolunca 2 numara oluyor yani senin için 15 gün sonra. Ama elinde 1 kalırsa da verilir yine bazı vitaminler daha fazla sanırım 2 numarada çok fark yok gibi

Tadımlık olduğu için ben de yarım sa bekleyip mama veriyorum sadece irmik ve muz biraz daha tok tuttu sanırım onda ağlamadı mama diye

Üç gün kuralını 2-4-6 kaşık uygula dedi doktorumuz. Arkasından ben de mama içiriyorum canım. 6 kaşıkla kim ne doysun
Ben hıc kasık kuralı uygulamadım sebzelerde
Sadece yogurttan uyguladım
Ne yediyse bugun bu karısımı cok guzel yedı

Eklentiler

• IMG_20240611_140506.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 48
Ben de dıkkat edeyim bunlara 6 7 saat surer yolumuz

Merak etme bu yazdıklarının hepsi normal sadece tv ye çok maruz kalmasa iyi olur eskiden hiç dikkat etmiyorlardı, bize de bişi olmadı ama yine de biz dikkat edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…