2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Patatesi yıne yogurtla mı karıstırıp versem, ılk havucu sade vermıstım yememıstı.
Yarın havuc patates yogurt hepsını karıstırcam
Hepsini denediyse ve patatesi yeni ekliyorsan karıştırıp verebilirsin, benim ki sadece patatesi sevmemişti, karıştırınca yedi

Hepsini denediyse ve patatesi yeni ekliyorsan karıştırıp verebilirsin, benim ki sadece patatesi sevmemişti, karıştırınca yedi
Sadece havucu denedım.. Ama bugun tek patates yesın, bıraz yogurtla karıstırırım belkı..
Ana ogunlere gectınız mı?
Bu arada backslash senın listeyi harfıyen aldım ben de

bir şey olmaz canım. Zaten doyumluk yemiyor. Meyve olarak muz böyle yolculuklarda bebek için en kolayı. Yine yolculuk için hazır mama kullanılır bence kırk yılda bir. Alerjikse kullanamayabilirsiniz tabi.

Blw mi yapiyorsun uzun uzun kesmissin kendi direk mi aliyor buyuk isirip yutkunmakta zorlanmiyor mu hasladin mi masallah kuzucuga ay benimki de ogurdu ogurdu yedigini cikardi. Catalla ezip yogurtla vermistim
Evet mutlaka yanina parmak seklinde koyuyorum canim.Tam yiyemiyor ama agzina aliyor yiyor arada agzina gidiyor yere atiyor masaya suruyor vs burda amac yemegin kokusunu dokusunu anlasin agzina goturmeyi ogrensin
Evi çok sıcak olup bebesi terleyen var mı, aşırı terliyor benimki
Bizim evimiz asiri sicak 27-29 arasi gidiyor iki gundur.Cok terliyor bebegim cogu zaman bezle birakiyorum,yatarak emziriyorum o bana degmiyor ben ona degmiyorum anca oyle az terliyor.iki kere de dusa gir cik yapiyoruz ama ondan da korkuyorum cok kurur mu cildi diye.
Ve kakasi asiri kati iki gundur ek gidadan mi terleme kaynakli susuz kalmaktan mi bilmiyorum..Su icmek ne kadar buyuk meseleymis ya cok zor Sadece kaşıkla icirebiliyorum ben

Acaba bebeğe sarımsaklı yoğurtlu tarator gibi verilir mi sebzeler?
Evet veriliyor.
Yogurt denedin uc gun tamam,sebzeyi denedin uc gun tamamsa sonrasinda karistir
Sarimsak ve sogani uc gun denemeyen cok.Belki bir iki gun denenebilir.Cacik mesela cok guzel bir ogun olur salatalik yogurt sarimsak denediyse.Anne baba da cacik yerse masada tam ortak ogun olur cok tatli olur

Olmaz yahu neden olsun ki Neticede daha dune kadar sadece sut/mama aliyorlardi..
Ben bu arada hupletmek icin posetlerden aldim.Meyve puresi yapip icine koyariz diye dusunuyorum seyahat ederken.

bir şey olmaz canım. Zaten doyumluk yemiyor. Meyve olarak muz böyle yolculuklarda bebek için en kolayı. Yine yolculuk için hazır mama kullanılır bence kırk yılda bir. Alerjikse kullanamayabilirsiniz tabi.
Benim de aklıma yatan tek muzdu, belki onu alırım yanıma. Teşekkür ederim. Maalesef hazır hiçbir şey kullanamıyorum şimdilik, inşallah yaşında alerjisi geçer de her şey normale biner

Ben de bugün kaşıkla içirebildim şükür. Biberona atlıyor, mama değil diye morali bozuluyor. Suluğu da yalıyor
Losyon sürmüyor musun banyodan sonra,

Olmaz yahu neden olsun ki Neticede daha dune kadar sadece sut/mama aliyorlardi..
Ben bu arada hupletmek icin posetlerden aldim.Meyve puresi yapip icine koyariz diye dusunuyorum seyahat ederken.
Benimki 4 buçuk aylığa yakın ek gıdaya geçtiği için tadımlık gibi değil öğün olarak tüketiyor fındığım. Linkleyebilir misiniz poşetleri, seyahat için çok rahatlık olurmuş gerçekten.

Bugun ben bardaktan su icerken kafayı cevirdi bana baktı, kucagımdaydı, spontane bardagi uzattım agzına, o kadar güzel icti ki, gizil ögrenme sanırım

Bunu aldim ben
Bugun ben bardaktan su icerken kafayı cevirdi bana baktı, kucagımdaydı, spontane bardagi uzattım agzına, o kadar güzel icti ki, gizil ögrenme sanırım
Yaa ne kadar guzel ben de deneyeyim bir bunuinanilmazlar gercekten ya herseyi izliyorlar ogreniyorlar
Ben de bugün kaşıkla içirebildim şükür. Biberona atlıyor, mama değil diye morali bozuluyor. Suluğu da yalıyor
Losyon sürmüyor musun banyodan sonra,
Suruyorum da cok hafif egzama okuyor ara ara bebegimde cok kuruyor cildi

mutlaka yanina parmak seklinde koyuyorum canim.Tam yiyemiyor ama agzina aliyor yiyor arada agzina gidiyor yere atiyor masaya suruyor vs burda amac yemegin kokusunu dokusunu anlasin agzina goturmeyi ogrensin
Agzina koparip alinca yutabiliyor mu geri mi cikariyor buyuk parca alirsa vs parmak besinleri haşliyor musun peki buharda mi yapiyorsun firinda mi

Benimki de yalnız kaşıkla içiyor. Biberonla, bardakla falan asla almıyor.

Agzina koparip alinca yutabiliyor mu geri mi cikariyor buyuk parca alirsa vs parmak besinleri haşliyor musun peki buharda mi yapiyorsun firinda mi
Buharda pisiriyorum ben..
Iki parmagin arasinda ezilebilir kivamda olacak.
Kopardigini zaten ezmis oluyor.Cikardigi da oluyor agzindan arada yutuyordur.Hic oyle buyuk parca koparmadi simdiye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…