2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İrmigi nerden aldın canım, yulaf unu, tam bugday unu da var genelde tarifler de

Pekmez seti,bebe biskuvisi,yulaf ve unu,irmik hepsini ogden aldim.
MakarnaLutfenden de ruseym,tam bugday unu ve pirinc unu aldim.
Bu hafta icinde aldim canim hb de ikisinde de guzel indirim vardi.
Ben bu arada glutenleri tanitip sonra beslenmesinde kisitli sunacagim.Cok gluten yemesin istiyorum ama yememekten ve cok gec tanisma kaynakli hassasiyeti de olsun istemiyorum.Ayni undan yapilan urunler icin 3 gun kuralina gerek yok deniyor ama ben yine aralarda birkac gun birakarak siradan deneyecegim hepsini

Evet benimki de öyle ama gövdesi üşümedikçe bişi olmaz diye biliyorum bi de sıcak zaten soğuktan daha tehlikeli açmak dışında çare yok. Bugün de dün de anormal durumdaydı hava dayanışacak gibi değil hasta olur insan

Senin yazın üzerine og’yi incelerken muhallebi setini gördüm. Arkadaşım bebeğinde gece maması yapıyordu muhallebi olarak. Tok tuttuğu için de kızı gece fazla uyanmıyordu. Tabi doktora danışıp kaçıncı aydan itibaren yapılabilir bakmak lazım. Bir de dediğin gibi gluten olayı var.

Eklentiler

• IMG_9642.png
    274,7 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar bugün e bebeğe gittim. Ben oyuncak alırken çalışan barkodları değiştirdi. Şu koca gözlü bebekler vardı. Fiyatı 650 tl olan. Barkodu 150 e düştü sonra 2.cide yüzde 50 indirimli olacak dedi. Bi anda bebekleri çok uyguna aldım. Bir bakın isterseniz. Ha birde Lego aldım. Onlar da 750 den 250e düşmüştü ve 2. De yüzde 50 indirimdeydi. Anlamadım baya uyguna geldi.

Siz 5. Ayin basindasiniz dimi?
Bizim doktor 5.5 ayda tadima baslayalim demisti ben baslamamistim son hafta basladim.6.ayda zaten direk kahvalti ara ogun ve aksam ogunu baslayalim dedi.Verdigi ornekler hep bu tahillari iceriyor.Yumurta da var ayrica.Yasak gidalar disinda bir sinir yok benim anladigim.3 gun kuraliyla cesitlendirebildigin kadar çeşitlendiriyorsun.

Birlik Koca Göz Ailesi Kız Veteriner Bebek

Şu bebekler

Ben de baktim simdi bu karisimlara da bu karisimlar tam pure oluyordur muhtemelen.Tam pureye hayir diyor bizim doktor hersey puturcuklu olcakmis.Ondan surekli cam rende ile cebellesiyorum

Ben de baktim simdi bu karisimlara da bu karisimlar tam pure oluyordur muhtemelen.Tam pureye hayir diyor bizim doktor hersey puturcuklu olcakmis.Ondan surekli cam rende ile cebellesiyorum
Aynen 5. Aya yeni girdik. Doktor 6. Ayda ek gıdaya başlayacağız dedi her halde bu ay tadım yaptıracak sizin gibi 5.5ta. Şimdi araştırıyorum nasıl ilerliyeyim diye

Muhallebi için evet püre olur ama açıklamasını okudum, İçine değişik meyveler, kuruyemişler vs katabilirsiniz diyor ayına göre. Böylece pütürlü yapmış olursun püreden pütürlüye geçmek zor direk pütürlü en iyisi. Hiç öğürme vs oldu mu tadımlarda

Benim bile canım çekiyo bunları

Günlük mü bu indirim, devam edecek mi?

Arada bir alınır bence bunlar ya. Bizim eve hiç girmeyen şeyler içeren çorbalar var mesela maş fasülyesi falan. Bizimkiler kebap lahmacun yiyor sürekli. Tencere yemekleri bana kalıyor bitene kadar

Klimayı açın salonda ama siz o odaya yakın odaya geçin ozaman çocuk da çarpılmaz ben öyle yapıyorum birde klimayı fanını en düşükte 22 de çalıştırın
Öyle olmuyor maalesef salonum büyük koridordan odaya gelene kadar hiç bir etki etmiyor çatı zaten aşağıya bastırıyor sıcağı bu bi kaç gündür aşırı sıcak annemle kızımın yattığı oda 27 den aşağıya düşmüyor mecburen ondada almak zorunda kaldım yatak odasındaki salon kadar güçlü değil anca yatak odasın soğutuyor bebekleri hasta edeceğim die çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…