2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Patatesi yıne yogurtla mı karıstırıp versem, ılk havucu sade vermıstım yememıstı.
Yarın havuc patates yogurt hepsını karıstırcam
Hepsini denediyse ve patatesi yeni ekliyorsan karıştırıp verebilirsin, benim ki sadece patatesi sevmemişti, karıştırınca yedi
bir şey olmaz canım. Zaten doyumluk yemiyor. Meyve olarak muz böyle yolculuklarda bebek için en kolayı. Yine yolculuk için hazır mama kullanılır bence kırk yılda bir. Alerjikse kullanamayabilirsiniz tabi.
kesinöikle, bilindik markanın hazır mamaları katkısız ve kanola yağı var ok o iyi değil deniyor fakat Avrupa’da bebekler için en iyi yağ kanola yağı olduğu için onunla yapın diyorlar mamaları… ben gönül rahatlığıyla hazır mama yoldayken vs veriyorum 😊

Sadece havucu denedım.. Ama bugun tek patates yesın, bıraz yogurtla karıstırırım belkı..
Ana ogunlere gectınız mı?
Bu arada backslash backslash senın listeyi harfıyen aldım ben de 😊
Evet öyle dene kesin sever, yoğurdu da her bebek sevdi galiba 🥰 ben geçtim sabah kahvaltı 2 gündür irmikli meyveli bişi yapıyorum, öğlen de sebzeli püreler 😊

Ben 2 gündür pirinçle mama kıvamında çorba yaptım bugünkü spontan oldu yoğurt çorbası pişirdim sadece yoğurt ve pirinç 😂 kıvamı yoğun bırakıyorum. Pirinçler bütün halde bazen öğürüyor bazen yutuyor bazen çıkarıyor böyle böyle alıştırmaya çalışıyorum bakalım 🫶🏻
E yayla çorbası yapmışsın sen. ☺️ buna nane de katabilirsin.

Beckham belgeselini izledin mi? Babası Beckham gelişsin diye bira içiriyor dkdjdj
Bir tane anekdot vardı Rus bir tanıdığımız anlatmıştı; Rus bir yaşlı kadının 3 tane iri yarı oğlu var. Soruyorlar sen bunları nasıl besledin de böyle oldular diye. O da o zamanlar yokluk vardı, vakit yoktu bir kase şaraba ekmek doğrayıp veriyordum demiş 😅

Bir tane anekdot vardı Rus bir tanıdığımız anlatmıştı; Rus bir yaşlı kadının 3 tane iri yarı oğlu var. Soruyorlar sen bunları nasıl besledin de böyle oldular diye. O da o zamanlar yokluk vardı, vakit yoktu bir kase şaraba ekmek doğrayıp veriyordum demiş 😅
Babaannem de süt içine ekmek doğrarmış, fakirdik derdi. Şimdi her öğün bir kase süt içen bebek zengin bebesi bence 😂

Yalnız nene votka içirmemiş bebelere 😂

Hepsini denediyse ve patatesi yeni ekliyorsan karıştırıp verebilirsin, benim ki sadece patatesi sevmemişti, karıştırınca yedi

kesinöikle, bilindik markanın hazır mamaları katkısız ve kanola yağı var ok o iyi değil deniyor fakat Avrupa’da bebekler için en iyi yağ kanola yağı olduğu için onunla yapın diyorlar mamaları… ben gönül rahatlığıyla hazır mama yoldayken vs veriyorum 😊
Patates ve yogurda bayıldı 😃🙏🏻

Evet öyle dene kesin sever, yoğurdu da her bebek sevdi galiba 🥰 ben geçtim sabah kahvaltı 2 gündür irmikli meyveli bişi yapıyorum, öğlen de sebzeli püreler 😊
Bız de geceriz bı 10 gune kadar herhalde 🙏🏻malzemeler de gelsın bakalım
Peki ana ogunlere gecınce mama mıktarını azalttın mı, her bır kavanoz ıcın bır bıberon dusurun yazıyo mama kutusunda

X