2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar sıcaklardan mıdır acaba bebeğim az çiş yapmaya başladı. Bezleri çok az ıslanıyor. Sizlerde durum nedir?

Chıcconunkı avent gıbı, ıcemedı onu, gerı tukuruyor
Arkadaşım munchkini önermişti (burda da önerdiler diye hatırlıyorum) bardak gibi daha kullanışlı demişti ama sever sevmez tek biberona bağlı kalma başka tarz da denesin deyip chicconunkini de önerdi. Baktım pipetliler +12 ay diyor. Bardakla vermeyi dene eğer severse munchkini alırsın

Onu bilemiyorum canım. Biz hep tanıdık eşe dosta yaptırıyoruz. Çocuk büyüdükçe site bir nimet oluyor ama. Ben annemlerde kıza hiç bakmıyorum. Kendi girip çıkıyor, arkadaşlarıyla oynuyor. Apartmanda o imkan yok. Çocuk bekliyor hadi parka gidelim diye.

Bana antalyada tanidik bulun mimarlar iyi para kazanıyor

Deri testinde çıktı, küçük oldukları için alerji olsa bile negatif çıkıyor büyük olasılıkla. Bizim pozitif verdi. Vermese bile vardı zaten, kesindi. Doktorunuzla yediğiniz şeylerin üstünden geliyorsanız o daha net bir şey söyler ama not alıyorsanız zaten yediğiniz içtiğinizi siz de fark edersiniz. Mesela bana çiğ domates de yasak ama testte sadece kazein, inek sütü ve yumurta(sarısı -beyazi) çıktı.

Dün kontrolde sormayı unutmuştum, mesaj attım ek gıdadan sonra kaşıkla teklif edin, ihtiyacı varsa içer dedi. Tatlı kaşığıyla birkaç kaşık verdim, iştahla içti vallahi.

Mama alıyor mu?

Ben de pipetliden iciremedim isiriyor sadece nasil ogretilir ki bu?Aventi de genzine kaciriyor..

Eger ilerde evini satma planin varsa mimara yaptırma derim.Çünkü mesela mimarla çalıştın eve 1 mio harcadın diyelim o harcaman evi satarken eve 1 mio fiyat katmıyor.Zamaninda boyle bir hata yaptik.Eski eve cok para harcayip yeniledik apartmandaki diger dairelerden bir tik fazla fiyatlayabildik.Simdiki aklim olsa evi satip icinu yeniledigim masrafi da katip yeni ev alirdim. Ama evin muhiti vs herseyi icine siniyor ben burda uzun yillar otururum diyorsan mimara yaptir gonlunce gule gule otur

Saol canim evet satma planim var dedigin cok mantıkli bu kadar para verirsek biraz gereksiz harcama olmus olacak.dedigin gibi mimar degil daha uyguna bulursak yaptirmak mantikli olabilir, yoksa da oldugum yerde kalayim

Ben de pipetliden iciremedim isiriyor sadece nasil ogretilir ki bu?Aventi de genzine kaciriyor..
Instagram da gördüm cam pipete biraz su çekiyorsun bi tarafını parmağınla tutuyorsun su içinde kalıyor çocuğun ağzına veriyorsun parmağı çekince çocuk çekmeye başlıyor emme gibi aslında ve su ağzına akıyor bu şekilde çekmeyi öğreniyorlarmış ben denedim benim oğlana ama hala ısırıyor bence biraz daha zamanı var

Evet ben de aldım şu ağıza çizgi gibi olan mı Ay evet ağzıma götürüyor da yani ne bileyim içmiyor ya da suyun tadını görünce yüzüne işitiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…