2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İstanbul ekibi gece bebişlerinizi nasıl uyutuyorsunuz. Pencere açık mı ve üzerini örtüyor musunuz?
Sivrisinek var ya diğer odaların camları açık girmiş bile. Henüz açamadım camını hiç. Örtmüyorum üstünü sabaha karşı kendimde serin hissettiğim için karnını incecik bir müslinle örttüm ama açmış kendini zaten.

İstanbul ekibi gece bebişlerinizi nasıl uyutuyorsunuz. Pencere açık mı ve üzerini örtüyor musunuz?
Aşırı sıcak var, camlarda sineklik yok bizim o yüzden cam da açamıyorum sivrisinek giriyor hemen. Kısa kollu zıbınla uyuyor. Ara ara kontrol ediyorum sabaha karşı hafif serin gibi oluyor bacakları, ince bir muslin attım ama açıyor kendi kendine.

Telefon değiştiedim şiftemi de unutmuşum yenileyene kadarr ne çektim yaa
Kıxlwr bebeğim 5.5 aylık oturunca fik duemuyor öne eğiliyor yaşayan var mı nr yapmam lazm yaa normal mi acaba

Biliyorum ama ilk defa yapınca bir müddet bekledim sonra uyandı zaten. İnsan bilmesine rağmen endişe ediyor, ah analık
Sabaha kadar cocugu cevırmekten uyku uyuyamıyorum ben de, sürekli dönüyor bazen kafası tam yanda oluyor o zaman ızın verıyorum bıraz uyusun diye.. Bı de ben sureklı yatakta cocuk arıyorum emzırmeyı bırakalı 1 ay oldu, esım senın psikolojin bozulmus dıyo. Gece bu yuzden de uyanıyorum sureklı, yorganı falan kaldırıyormusum

Kızlar sizin bebekler, havucu sevdı mı? Hanı biraz şekerlidir diye patatesten once havuc vereyım dedım. 1 ck yediremedim bıle. Arada su vererek ittirdik herhalde 5 6 parca mideye

Aaaa bu seriden var evde hemen sürüyorum aklıma gelmemişti hiç. Sizin egzama neden olmuş bulabildiniz mi?
Bizimki çok ileri seviye değildi doktoru sebebini araştırmadı o yüzden, beyaz tenli olur dedi. Benim de kulak arkalarım hep egzamadır bebem de benim gibi beyaz normal geldi ama peynir türleri azdırıyor egzamayı. Kızımın çok ileri seviye olmayınca ben de diyet yapmak istemedim alışsın diye. Konak için de bunun şampuanını önerdi. Bu krem göz kapağına da sürülüyor göz kapağında hafif vardı kulak göz kullanınca geçti.
Telefon değiştiedim şiftemi de unutmuşum yenileyene kadarr ne çektim yaa
Kıxlwr bebeğim 5.5 aylık oturunca fik duemuyor öne eğiliyor yaşayan var mı nr yapmam lazm yaa normal mi acaba
Doktor 45 derece oturt demişti ama kuduruk dik oturuyor öne eğiliyor kendi isteğiyle ya da dik duramayıp öne eğiliyor normal bence. Hala destekli oturuyoruz

Gece döner korkusundan sevi bebenin reflü yatağıyla yatırıyorum hala park yatağın içine. Ortası çukur kendini döndüremiyor orda henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…