2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Dün akşamki İstanbul sıcağında çocuğu uykuya geçirene kadar bir hal olduk o ne sıcaktı yarabbim çocuk döne döne ağlaya ağlaya uyudu en sonunda ama sıcaktandı eminim yani ne yapsak fayda etmedi
Fenaydı. Su gibi terleyerek uyudu. Üzerini değişsem yine uyanacaktı bıraktım ben de o şekilde;(

Şimdi ilk defa iki kaşık yoğurtla başladık. Kaşığa atladı, çok güzel yaladı ama hep sularla döküldü ağzından. Karnına gitti mi bilmiyorum. Peçeteler yedi yoğurtları. Bitince de çok ağladı. Şimdi de bayılıyor, meğer uykusu varmış.

Kızlarr evleriniz kaç derece beyinlerinizi nasıl giydiriyorsunuz ? Evim 27 derece üstüne sadece zıbın ve kısa kol şort tulum giyiyor fazla mı tek zıbınla üşürmü acaba kısa kolluyla uykusu rahatladı sıcaktan uyuyamıyorum galiba bu derece de üşümez ama içim neden de rahat değil

Evin an itibariyle 27,5 derece klimamiz yok sadece bezle duruyor bebegim
Kızım artık uyumuyor ya ben de kafayı yemek üzereyim 1.5 tan beri ayaktayım gram uykusu yok bugün cok da zor uyudu sürekle döne döne uyana uyana.simdi de bana bakıyor
dis de geliyor olabilir baksana bi de tabi sicaklar

Şu birkaç gündür cehennem gibiydi ev, kısa kol zıbınla geziyor, yine kısa kol zıbınla uyuyor. Bezle bırakamıyorum, bizimki hep kucakta çok eziliyor teni, daha çok terliyor çıplak olunca elimizde.

Zıbını giydirme. Sadece kısa kol şort tulumu giydir. Bizim ev 27 derece değil, ben öyle giydiriyorum.

Oğlumun ensesinde dün sivilce gibi kırmızılıklar vardı bugün artmış kırmızı olmuş ful göğsüne doğru da sivilce şeklinde minik minik noktalar var. İsiliğe benzettim ilk doğduğu zamanda kafası terlemekten isilik olmuştu ama dün ilk defa da irmik verdim. Acaba irmik mi yaptı bu sıcaklardan mı diye düşünüyorum sadece zıbınla tutuyorum o da kolsuz atlet gibi olan öyle yatırıyorum gece de örtmüyorum bile

Ben hiç irmik Vermedim yani alerjik olup olmadığını bilmiyorum 3 gün kuralına göre mi veriliyor bu denemek lazım

Kızlar ilk babalar günü hediyesi bakıyorum sizin bi fikriniz var mı? Baba kız tişörtü alayım diyorum ama çok mu klasik. Bi fikir verseniz siz ne düşünüyorsunuz?
Ben onların ilk fotoğrafını çerçeveleteceğim bir de eşimin babası o küçükken vefat etmis, portre olarak üçünü çizdiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…