2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Cam rende zaten saçma sapan bir şey. Ben iki ay kullanıp normal rendeye geçmiştim…

Ben bunun uzerinde catalla ezme yapiyoru anca oyle ezebiliyorumhem tirtiktan gecmis oluyor hem de catalla ezmis oluyorum boyle hir yontem buldum kendimce

Kızlar şöyle bişey gördüm ama

Burdan başvurun gençler ama bağkurlular olmuyor memurlardan emin değilim. 4A’lı olmak lazım.

Bilemedim şimdi yanlış yönlendirmiyim. Ben kıza bikinileri giydirdim ama tulum gibi giydirmedim hiç, o şekilde olmayabilir. Benim oğlana 12 ay oldu ama şu an 12 ay giyiyor zaten.

Şöyle bir sey alsam 1-2 yas büyük mü gelir

Kızım erkenden uyudu bugün gün icinde pek uyumayınca bakalim nasil olcak , benim kız 5-6 gibi uyanip bir daha uyumuyor siz de durumlar nasıl

Annem benimde ben size normal rende kullandım dedi bugun kullanmamış ben işte iken onada kızdım sonrada üzüldüm sanırım az sivri olması lazımmış benimki pütürleri yuvarlak
Ne yapsak annelere yapıyoruz lohusayken burnundan getirdim valla sonra da üzüldüm hep agladim

sheilata Bizdede durum aynen böyle gece uykusuna kaçta geçiyor sanırım onunla alakalı.bizimki 8 gibi daha oyalayamıyorum uyuyor sonra 12 ye kadar ara ara emmeye uyanıyor bide gece 2 gibi uyanıyor sonra bidaha 5 buçuk gibi uyanıyor daha geri uyumuyor 8 e kadar

Son düzenleme:
Şimdi bol giydirirsin, seneye de giydirirsin, öbür seneye de dar giydirirsin. Biraz pahalı ama uygunu bulunur bence lcw mağazaya gitsen ya bi, uzak mı?

Benimki de böyle rendeliyor ama bir sulu sulu oluyor, ben de demek ki böyle cam rende denilen şey diye kabullendim. E bebekten aldım sonuçta.

Biz de bugün alerji randevusundan geldik, alerji testi yaptı doktorumuz inek sütü ve yumurtayı zaten biliyorduk, kesinleşti. Başka bir şeye görünmedi çok şükür. Haziran sonuna doğru kuzu kıyma ve kahvaltıya da geçeceğiz. O zamana kadar sebze ve meyveleri denemeye devam. Kırmızı meyveler şimdilik komple yasak.

Bizim alerji sorunumuz yok ama beş ayda ek gıdaya başladığımız için kırmızı meyveler bizede yasak hatta kırmızı elma dahil karpuzu sormuştum sekizinci ay dedi burda veren arkadaşları duyunca

Su anda uyuyor 7 ye dogru uyuttum uyandi bir daha uyuttum.muhtemelen 21.30-22 arasi mama icin uyanir.sonra 1.5-2 arası uyaniyor.sonra 5-6.rutini böyle su an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…