2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Nasıl mayaladın canım?

fırçalama için erken olmaz mı ya? Hassas değil midir?

benimkini şimdi köprü trafiğine soktum intikam alıyorum Burda da uyumasında göreyim 🤣🤣
Canım, 2 litre pastörize sütle 2 tane activianin probiyotik yoğurduyla mayaladım.. Sonra önceden ısıtılmış fırında bekledi sabaha kadar, sonra dolaba koydum…. Gayet başarılı oldu, şaşırdım yani hazır yoğurttan ilk defa mayaladım…

Canım, 2 litre pastörize sütle 2 tane activianin probiyotik yoğurduyla mayaladım.. Sonra önceden ısıtılmış fırında bekledi sabaha kadar, sonra dolaba koydum…. Gayet başarılı oldu, şaşırdım yani hazır yoğurttan ilk defa mayaladım…
Bizim sıkıntımız kızım alerjik,doktorumuz uzak tutacagiz inek sütünden mümkün oldukca dedi.napcam bakalim

Kızlar herkesin bebeği dönüyor mu 29 Aralık doğumlu kızım ve hala dönmüyor hiç dönmeye gayreti de yok
Yok yüzüstü dönmüyor benimki niyeti iyi ama ayak gitmiyor 😂 yan dönüp c şeklinde takılıyor. Dün jimnastik matında fıldır fıldır hareket etti mattan çıkıp parkeye doğru hareketlendi 😅
Gittiğimiz doktorlardan biri alerji mamasindan yoğurt yapacaksınız Ece'ye demişti, haftaya alerji hekimimize soracağım bunu.
Arkadaşım anne sütünden yapmış zamanında yoğurdu. Katı diyet yapıyordun zaten sütünden alerjik olmaz sağdığından mayalarsın 🙏🏻

Yok yüzüstü dönmüyor benimki niyeti iyi ama ayak gitmiyor 😂 yan dönüp c şeklinde takılıyor. Dün jimnastik matında fıldır fıldır hareket etti mattan çıkıp parkeye doğru hareketlendi 😅

Arkadaşım anne sütünden yapmış zamanında yoğurdu. Katı diyet yapıyordun zaten sütünden alerjik olmaz sağdığından mayalarsın 🙏🏻
Sütüm giderek azalıyor sanki, süt+mama gidiyorduk en başından beri zaten. Hiç sagmiyorum, olanı emiyor. Çok mantıklıymis ama.

Ay doğduğundan beri ilk kez tüm gün kaka yapamadı
Gündüz uykuları da kötüydü bugün
Şu an da çok huzursuz salyası çok arttı ve sürekli sol kulağını çekiştiriyor.
Diş sıkıntısı mıdır bu?
Öneriniz var mı rahat uyuması ve kaka yapması için ne yapabilirim

X