2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

2 ci resimde gözüküyo ya çizgi😍
Tüm gece rüyamda çift çizgi gördüm zaten uyanır uyanmaz yine test yaptım kaset test vardı elimde onda da çok dikkatli bakınca ince çizgi görülüyor gibi erken gebelik testinde daha net gözüküyor sanırım

Eklentiler

• 20230806_065508.jpg
    20230806_065508.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 84
  • 20230806_065525.jpg
    20230806_065525.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 73
Rüyamda çift çizgi gördüm yapıtm neqatif ( bata 4 gün kala, yumurtlamadan 10 gün sonra qaliba). Erken gebelik testiydi predictor mu ne. Ama neqatif 5- 7 dk bekledim
Kız yumurtlamadan 10 gün sonra nassı çıksın. Umut var hala. Hele bi de cuma yapmıştın 8. Günde 😅 umut var tabiki canım. İnşallah pozitife döner.

Sanmam ben bu ay umutsuzum ama üç gün oldu başka olmadı belki enfeksiyon olduysa ondan da oluyor ama tabiki belli olmas
Enfeksiyon olsa sık sık olur bence ya bilemedim.
Ben bekliyorum olsun diye ama daha olmadı. Hatta dinleme moduna geçtim her ay olan mide yanmam bile yok😬
Gerçi 2 gündür buralar aşırı sıcak. Ben sıcağa hiç gelemiyorum. Hem hayattan bezmiş modda oluyorum hem sinir stres de yapıyor bende. Böyle nasıl hamilelik olacak meçhul. Hiç rahat değilim.
Eşime geçen adetken dedim ben bu sıcaklarda kesin hamile kalamam sonbaharda ancak diye. Sonbaharda olursa doğum yaza gelir. Bayılacam valla😄

Al benden de o kadar sürekli kuruyorum 😅💜

10 da eve geldik çok terlemistik hızlı duş peşine degerlendirdik canım ama akıntım koyulasmis kapılar kapanmış belli keşke dün degerlendirdeydim 😅 koyulasinca çatlamış mi demekti
Ay yok 🥰 akıntı geldiği müddetçe şans var.

Kızlar yumurtlama günü kavga etmek cidden nasıl denk geliyor ya sinirden çatlamak üzereyim 😂😂 saçma sapan sebeplerden sürekli yumurtlama günlerinde kavga çıkıyor. Sabretmeye çalışıyorum ama bende de motivasyon olmayınca asla yapamıyorum . Ay sinirden kahkaha atcam 😂😂
Maalesef evrenin yazılı olmayan bir kanunu gibi. Ancak şöyle düşünmek lazım o gün siniri bir kenarı bırakıp. Şu anda evi terk edip gitmiyorsan demekki o kadar da büyütülecek bir durum yok ve her iki taraf da sakinleşince her şey güllük gülistanlık olacak. Keşke o günü değerlendirseymişiz dememek için bişileri görmemeliyiz o güncük. 💕

Maalesef evrenin yazılı olmayan bir kanunu gibi. Ancak şöyle düşünmek lazım o gün siniri bir kenarı bırakıp. Şu anda evi terk edip gitmiyorsan demekki o kadar da büyütülecek bir durum yok ve her iki taraf da sakinleşince her şey güllük gülistanlık olacak. Keşke o günü değerlendirseymişiz dememek için bişileri görmemeliyiz o güncük. 💕
Bizimki geçende olmayacak bişeye taktı dellendi surat astı. O asınca ben de asıyorum ama tam uyuma saati değildi Allahtan. Bi iki saat geçti toparlandım derin bi nefes alıp yanına süzüldüm yılan gibi, "ne dersin?" diyerek.
Ne yapayım tam akıntım vardı ne güzel. Kan davası yokya aramızda😂

Merhaba çatlama olduğunu nasıl anlıyorsunuz acaba ağrıdan mı akıntıdan yoksa başka bi his mi ? Ben perşembe sabah çatlatma iğnesi oldum perşembe cuma cumartesi 3 gündür ovu. Testinde pik görüyorum ve kasıklarımda ağrı yanma hissm var iğneden beri. Ovu testinde silik çizgi çıkmadığı için çatlayıp çatlamadığınıda bilemiyorum ama iğneden 36-48 saat sonra çatlaması gerekiyor biliyorum bugün sabah 48 saati doldu ama hala ağrı hissediyorum kasıklarımda
Canım benim hep ağrı oluyo o yüzden tam oalrak o anı bilmiyorum. Ayırt edemiyorum. Ancak keskin bir acı oluyo bazen belki o an çatlıyodur bilemedim. Ben net olarak ovulasyon testiyle anlıyorum kuzum. Siz değerlendirin bence bugünleri.

Bizdede bi gıcıklık olmuştu tam pik gününde birazcık soğuk durabildim ama durmadım yumurtlama geçince barışçaz nasılsa diye 😀 hormonlardan gergin oluyoruz galba

Kızlar yumurtlama tarihimin üstünden 1 hafta geçti ve göğüslerimde aşırı hassasiyet var sızlıyor ve şişkinlik var gibi hissediyorum. Sizce bu kadar erken hamilelik belirtisi olabilir mi ya da psikolojik midir?
Yumurtlamadan 1 hafta sonra bebiş yerleşmeye çalıştığı için ilk bu belirtileri yaşayabiliyor kadınlar. Ama her kadında olmuyor tabi.

Tüm gece rüyamda çift çizgi gördüm zaten uyanır uyanmaz yine test yaptım kaset test vardı elimde onda da çok dikkatli bakınca ince çizgi görülüyor gibi erken gebelik testinde daha net gözüküyor sanırım
evet canım gözüküyor ince bir çizgi 🥰 Güzelce artsın inşallah betası. Daha yeni demekki. Peki yumurtlamadan sonra bugün kaçıncı günün?

Merhaba cnm evet gecen p. Tesi duymuştum çok şukur, 🙏
Yarın yıne kontrolum var
7 cm kist var onu takıp edıyor oyuzden sık kontrollerım olacak
Bide bebiş bıraz gerıden gelıyor demişti
Bakalım yarın ne dıyecek
İnşallah güzel haberler alırsınız bizlere de haber verin kimyasal yaşayıp saglıkla ilerleyen gebelikler umut oluyor bana

Merhaba cnm evet gecen p. Tesi duymuştum çok şukur, 🙏
Yarın yıne kontrolum var
7 cm kist var onu takıp edıyor oyuzden sık kontrollerım olacak
Bide bebiş bıraz gerıden gelıyor demişti
Bakalım yarın ne dıyecek
İnşallah her gidişinde güzel haberler alırsın kuzum. 🙏💕

X