2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar kaset testte hayali çizgi çıktı ama baya hayali zorlamayla görülüyor evde ovulasyon testine vardı onu da denedim o da tekrar koyulasmaya başlamış ama tam koyu değil erken gebelik testi alıp deneyeyim diyorum
Adetine kaç gün var, çatlama gününü net biliyor musun canım

Kızlar kaset testte hayali çizgi çıktı ama baya hayali zorlamayla görülüyor evde ovulasyon testine vardı onu da denedim o da tekrar koyulasmaya başlamış ama tam koyu değil erken gebelik testi alıp deneyeyim diyorum
Kız neresi hayali. Bildiğin pembe çizgin var. Pozitif bu test 🧿

İyi bende de sıkıntı yok o zaman 😂 sadece lekelenmem uzadı bu sefer de inofolic kanamayı arttırmış bazılarında acaba o yüzden mi diyorum 😂 sürekli buradan okuduğum şeyler bir tedirginlik yaratıyor 😂

Al benden de o kadar sürekli kuruyorum 😅💜
Sen artık yorgunda olsan eve dönünce eşine masaj filan yaparsın azcık gönlünü hoş edersin o halde 😂
10 da eve geldik çok terlemistik hızlı duş peşine degerlendirdik canım ama akıntım koyulasmis kapılar kapanmış belli keşke dün degerlendirdeydim 😅 koyulasinca çatlamış mi demekti

Kızlar yumurtlama günü kavga etmek cidden nasıl denk geliyor ya sinirden çatlamak üzereyim 😂😂 saçma sapan sebeplerden sürekli yumurtlama günlerinde kavga çıkıyor. Sabretmeye çalışıyorum ama bende de motivasyon olmayınca asla yapamıyorum . Ay sinirden kahkaha atcam 😂😂

Eklentiler

• 20230805_232021.jpg
    20230805_232021.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 78
  • 20230805_231605.jpg
    20230805_231605.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 77
X