2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canimm benin bat a 4 gün kaldi bugün sabah test yapsammi diye düsündüm ama sonra vaz gectim 🙈😃 gecen ay 5 gün erken gelmisti simdilik asiri bir bel agrim var ondan haric bi belirtim yok 😊 yarin sabah sanirim yaparim bir test sizede atarim burdan 😍 tatilde oldugum icin girip okuyamadim yeni hamişlerimizii tebrik ediyorum ❤️❤️❤️
O halde yarın sabah güzel haberini bekliyoruz 🥰

Bende kasık batması vs yok ama bi iki gündür göğüs uçlarım acıyordu. Dün akşam sert bi hareket yaptım aniden tutup bütün gücümle bişeyi çektim. Bugün o göğüs acısı azaldı:KK43: Bi o vardı o da gitti.

Bende kasık batması vs yok ama bi iki gündür göğüs uçlarım acıyordu. Dün akşam sert bi hareket yaptım aniden tutup bütün gücümle bişeyi çektim. Bugün o göğüs acısı azaldı:KK43: Bi o vardı o da gitti.
Bebeğim yumurtlama sonrası göğüs ağrısı yaşanması normal. SOnra geçip tekrar ağrı başlayabiliyor bu da normalmiş. Hiç göğüs ağrısı yaşamadan hamile kalan var.

Bebeğim yumurtlama sonrası göğüs ağrısı yaşanması normal. SOnra geçip tekrar ağrı başlayabiliyor bu da normalmiş. Hiç göğüs ağrısı yaşamadan hamile kalan var.
Benim göğüs uçlarım ilk defa böyle acıdı. Geçen aylarda hep göğsün genelinde hafif bi ağrı oluyordu sadece. Ondan umutlanır gibi olmuştum ama o da kısa sürdü.

Ateşten anlayanlar yorumlayabilir mi? Yumurtlamadan sonra ölçtüm sizlerden heveslenip
239A8460-315D-422F-A74F-742F8D3E5401.png

Canım sen şimdiden ümitsizsen tutmaz zaten tutacağı varsada. Çünkü vücudunda zararlı toksinlerin çoğalmasına sebep oluyorsun stres ve üzüntü ile. Kendini rahatlat, olumlu düşün. Olacağı varsa ilkinde de olur. 🙏
İnşallah canım 🙏

Ahh kızlar 🙄
Size birşey sorcam
16 haftalık hamileyim. Yatağın üstüne zıpladım ama çok değil ve altımda hamile yastığım vardı birşey olur mu?
Bir anda unuttum mu naptım anlamadım 🙄😢

Herkese merhabalar.2 gündür doğru dürüst okuyamadım mesajları.Düğünler vardi.8 ağustos BAT lılar hep negatifiz sanirim.Regl olup bitse de yeni aya umutla başlasak hepimiz Eylül topiginde çift çizgileri görsek.Pozitif düşünmenin çok katkısı olduğuna inanıyorum.🤲

Herkese merhabalar.2 gündür doğru dürüst okuyamadım mesajları.Düğünler vardi.8 ağustos BAT lılar hep negatifiz sanirim.Regl olup bitse de yeni aya umutla başlasak hepimiz Eylül topiginde çift çizgileri görsek.Pozitif düşünmenin çok katkısı olduğuna inanıyorum.🤲
Amin inşallah ben de eğer yoksa olsam da tedavi ye başlasam artık diyorum

Ben de önümüzdeki ay hangi takviyeleri kullansam diye araştırmaya başladım.

Kızlar bugün çok sıcak olacakmış. Yemeklerinizi sabahtan yapın. Ben şimdi başlıyorum yapmaya. Öğleden sonra eriyeceğiz sanırım
İlk defa adanada yaşayan biri olarak hep sıcakta bugün akşama misafirim var fenalaştım mutfakta klimaya geçtim oturuyorum çok kötü bir sıcak var

X