2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benden duymuşta olabilirsin o zamanlar önüme gelene topikte söylüyordum amin Allah razı olsun ...
Çaba bizden taktir Allah'tan sizi motive ettiyse ne mutlu bana

Kızlar ovulasyon testıne bakarmsnz lutfen dodkora attm bugun degerlendr dedi ama

Eklentiler

• DEA7DBDD-FC74-479E-9A1B-1934DB11609A.jpeg
    67 KB · Görüntüleme: 70
Aslında elimde ıkı tane var ama labaqucık diye bır marka ama aldıgım tum urunler bozuk cıkmıs saka gıbı dıyebılırım

Yumur
Teşekkür ederim canım gayet güzel açıklanmışsın ozaman adet günü bile düşüyorsa erken anlama şansı çok kalmıyor gebeliği, ama yumurtlama için çok iyi
Yumurtkama olayı için çok çok iyi. Bazen bir iki gün kala düşüyor bazen adet günü düşüyor. Ama yerleşme düşüşü de olabiliyor adetin 7. Gününden itibaren herhangibir gün kapak çizgisine yakın ateşin düşüp birden tekrar yükselirse yerleşme düşüşü olmuş olabilir diyoruz

Ay bebişim değerlendirme sonrası kalça altına yastık ve en az yarım saat yat öyle. Al eline telefnonu bakın
Kanka ben neredeyse amuda kalkıyorum yok anam olmuyor a be vicdansızlar diyorum ona da ben el atamam ki koşup yolunuzu bulacaksınız diyorum dinlemiyorlar

Aynen çatlama sonrası 1 dolu 1 boş gidiyoruz biz de.
Belki de ben bundan kaybediyorum. Yumurta çatlayınca devamı gelmiyor bizde. Biraz da eşimin işinin yoğunluğundan falan kaynaklanıyor (askeri personel) biraz da ihmal ediyoruz o konuyu nasılsa çatladı iş işten geçti rahatlığı oluyor sanırım ama bu ay eğer bir şey çıkmazsa inşallah ben de yumurta çatladıktan sonra bir dolu bir boş mutlaka uygulamak istiyorum istiyoruz

Kızlar kaset testte hayali çizgi çıktı ama baya hayali zorlamayla görülüyor evde ovulasyon testine vardı onu da denedim o da tekrar koyulasmaya başlamış ama tam koyu değil erken gebelik testi alıp deneyeyim diyorum

Eklentiler

• 20230805_213258.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 69
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…