2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok canım doğru görüyorsun. Bir anda gelişmiş😄 sen takip et yine de. Bu ay çok takviye kullanıyordun sanki yanlış hatırlamıyorsam, onun da etkisi olabilir.
Aynen canim hem vitamin hemde bal çörek otu tarçın karışımı kullanıyordum sanırım o etki etti umarım kaliteli bir yumuş olmuştur 😅

Dün yaptım baya silikti hatta bugün de yapmicaktim ama nedense yapayım koyulaşma var mı diye bian da koyu oldu kürlerin etkileri bence sen ne durumdasin
Benmde iki gundr silikti bugün böyle çıktı pikmi yoksa dahada koyulacak mi bilemedm

Eklentiler

• 20230805_165656.jpg
    20230805_165656.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 41
Dün akşamda bilmeden değerlendirmiş olduk 😅 bu akşamı da degerlendireyimmi
Ben normalde 1 dolu 1 boş gidecektim. Ama eşim izin vermedi. İlk defa pik ve çatlama günü 3 gün üst üste ilişki oldu. 3 günde de kalçamı yukarı tutup yarım saat yattım öyle. Nasip artık.

Ancak şöyle de bir şey var. Benim pik 2 gün sürdü gibi oldu. 2. gün gece geç çatladı. Şayet çatlamasaydı sabaha değerlendiririz diyorduk. Ama çatldığnı görünce kaçırmak istemedik.

Bebeğim bende böyleyken ertesi sabah kop koyu piki görmüştüm. Ancak sen bence değerlendirmelere başla 🥰

Kafamıza göre degerlendiriyorduk biz 2 3 aydr ovu testi yapmıyordm iki gündür yapaym dedim tesadüfte bu sabah degerlendrmistik 🤭 bakalm yarn nasıl cikacak

Ben normalde 1 dolu 1 boş gidecektim. Ama eşim izin vermedi. İlk defa pik ve çatlama günü 3 gün üst üste ilişki oldu. 3 günde de kalçamı yukarı tutup yarım saat yattım öyle. Nasip artık.

Ancak şöyle de bir şey var. Benim pik 2 gün sürdü gibi oldu. 2. gün gece geç çatladı. Şayet çatlamasaydı sabaha değerlendiririz diyorduk. Ama çatldığnı görünce kaçırmak istemedik.
Bende bu sefer her günü de değerlendireyim diyorum çatlamadan sonra da bir dolu bir boş şeklinde bi hafta da öyle artık salarız bu ay bizim ayımız olsun🥰😅

Hayal kuruyorum da yine kızım olursa diye 😊 " Linda " ismi nasıl kızlar ve yanına ne isim önerirsiniz ? 😊

Linda Yunan mitolojisine göre tapınılan birinin kızıdır. İspanyolcada ise güzellik ve güzel anlamlarında kullanılmaktadır. Yere sağlam basan kişiliklerdir.

X