2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bunu da bana doktorum demişti ve kızmıştı. Pikten sonra silinince sen çatladı diye düşünüyorsun ancak o an çatlamamış olabiliyor, bazen o hormon erken azalıyor ve çatlama sonra gerçekleşebiliyor diye. Dene bakalım kuzum.

Valla benim çatlamanın 2. günü ya da hala 1. günü. Çünkü gece çok geç çatlamaya başladı. 10 gün sonra göreceğiz hayırlısıyla
Merhaba çatlama olduğunu nasıl anlıyorsunuz acaba ağrıdan mı akıntıdan yoksa başka bi his mi ? Ben perşembe sabah çatlatma iğnesi oldum perşembe cuma cumartesi 3 gündür ovu. Testinde pik görüyorum ve kasıklarımda ağrı yanma hissm var iğneden beri. Ovu testinde silik çizgi çıkmadığı için çatlayıp çatlamadığınıda bilemiyorum ama iğneden 36-48 saat sonra çatlaması gerekiyor biliyorum bugün sabah 48 saati doldu ama hala ağrı hissediyorum kasıklarımda

İnşallah güzel haberi 2 haftaya alırsın. Ovulasyon testlerini boşa harcama genelde pik çıkacaktır. İğne yaptirdigin için çatladığını anlamayabilirsin ağrılardan.
Bir de ilk defa vuruyorsan iğneyi , ilk günler kasık ağrısı gaz şişkinlik normal. Hatta ben otururken bile alt tarafımda sancı hissediyordum. Sen degerlendirmelerine bak o çatlamıştir şimdiye kadar

Hayal değil gerçek ben de görüyorum. Hem de ilk idrar değil. Umarım sağlıkla ilerler. Bata kaç gün vardı
8 ağustos bat .. sabah tekrar kaset teste bakıcam artık yarın bir de kpss ye gircem iki heyecan karıştı birbirine

Kızlar yumurtlama tarihimin üstünden 1 hafta geçti ve göğüslerimde aşırı hassasiyet var sızlıyor ve şişkinlik var gibi hissediyorum. Sizce bu kadar erken hamilelik belirtisi olabilir mi ya da psikolojik midir?

Belirtilerin var mıydı. İnşallah sabaha daha koyu çizgi görürsün
Ovülasyon takibi yaptım bu ay yumurtlama olduğunda ağrım başladı daha önceleri hiç hissetmemiştim ve bir hafta devam etti sonrasında şeffaf su gibi akıntım oldu o hafta ardından soğuk algınlığı yaşadım bağışıklığım düştü sanırım üç gündür de bulantım var ama hastalıktan sanıyordum bugün tekrar bulantım oldu

Teşekkür ediyorum benimle beraber bekleyen herkes güzel haberine kavuşsun inşallah aslında ilk değiş üçüncü ama hem ilk ikisinin üzerinden nerdeyse bir yıl geçti hemde onlarda test yapmamıştım bunda yapınca dikkatimi çekti. Evet evet söylediğin belirtilerin hepsi var ve dediğin gibi yatıp otururken bile sancı hissediyorum nasıl ya hala çatlamadı mı bitmedi daha düşüncesi oluşmuştu. Teşekkür ediyorum cevabın için içimi rahatlattı önceki konuşmaları hatırlamıyorum kusura bakma sen istediğin sonucu alabildin mi peki

İnşallah canım
Hiç teste falan bulaşma 14.gunun dolunca yaparsın ya da kan verirsin. O ağrılar iğnenin etkisi malesef hatta bende fazla fazla olmuştu bir gün boyunca başımı kaldiramamistim yataktan, ishal falan da olmuştum afedersin.
Ben tedaviyi bırakalı çok oldu. Smdi kendiliğinden deniyorum adete daha var

Allah gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda en kolay şekilde

Valla beni bı iş yeri bı eşim çileden çıkardı dünden beri, kırmızılar erken geldi sat 05.08 bat 31.08 , son gününden hala topikteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…