2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yerleşme aşamasında hissedildiği oluyormuş kuzum kasık ağrılarıyla o beni çok umutlandırıyor. Benim şiddetli sol kasık ağrım var bacağıma ve belime vuruyor yürürken bile zorlanıyorum şu anda.
Benim kışın 2 ay üst üste silik gördüğüm zaman vardı. 2 ayda da öyle bir ağrı çekmiştim ki nefesimi kesmişti. Hayatımda ilk defa öyle bir ağrı yaşıyordum. Hatta benim bir teorim var. Döllendi ama tutunamadı.

Benim kışın 2 ay üst üste silik gördüğüm zaman vardı. 2 ayda da öyle bir ağrı çekmiştim ki nefesimi kesmişti. Hayatımda ilk defa öyle bir ağrı yaşıyordum. Hatta benim bir teorim var. Döllendi ama tutunamadı.
Gebelik testinde mi silik görmüştün canım

Bu göğüs hassasiyeti gebelikte olmazsa olmaz mıdır ya? Çoğu kişinin erken belirtilerinde bunu okuyorum. Göğüs hassasiyeti olmadan gebelik öğrenen olmuş mudur biliyor musunuz?
Hem regl dönemi hem de hamilelikte hassasiyet ve dolgunluk olur bende.Hamilelikte bi tık daha fazla oluyor.Damarlari çıkıyor yesil yesil eğilip kalkarken bile ağrıyordu.Birde ayrıcı olarak goguslerin uç kısımları koyu kahve renge dönüyor ve alanı genişliyor.Bir de içinde sızı oluyor.Süt iniyormuş gibi.

Son düzenleme:
Batı yakın olan kızlar akintilar ne alemde?Benim uzayan rengi hafif beyaz akintim basladi.Regl olacakmışım gibi hissediyorum.O akinti önce açık kahveye sonra regle dönüyor.Hamileliklerimde akintim çok oluyor da ilk haftalar nasıl oluyordu hatırlamıyorum 🤦‍♀️

Yerleşme aşamasında hissedildiği oluyormuş kuzum kasık ağrılarıyla o beni çok umutlandırıyor. Benim şiddetli sol kasık ağrım var bacağıma ve belime vuruyor yürürken bile zorlanıyorum şu anda.
Biliyorum canım ben kendimi ümitlendirmek istemiyorum. Zaten çok bir ağrım yok. Ama senin ki baya baya işaret gibi 🤲

Hem regl dönemi hem de hamilelikte hassasiyet ve dolgunluk olur bende.Hamilelikte bi tık daha fazla oluyor.Damarlari çıkıyor yesil yesil eğilip kalkarken bile ağrıyordu.Birde ayrıcı olarak goguslerin uç kısımları koyu kahve renge dönüyor ve alanı genişliyor.
Ben regl döneminde hiç yaşamam bu olayı ya. Şimdi olsa çok net hamileyim derim o derece🤭 inşallah sabah göğüslerim ağrır 😂

Ben regl döneminde hiç yaşamam bu olayı ya. Şimdi olsa çok net hamileyim derim o derece🤭 inşallah sabah göğüslerim ağrır 😂
Herkeste aynı olmuyor işte canim.Hic belirtisi olmayanlarda varmış.Aklim almıyor benim.Niye diyeceksin.Benim vücudum en ufak hormonal değişime anında tepki verir.Vucudumda değişiklik olduğunda hemen anlarım.Fiziksel olarak ruhsal olarak bana yansır

Herkeste aynı olmuyor işte canim.Hic belirtisi olmayanlarda varmış.Aklim almıyor benim.Niye diyeceksin.Benim vücudum en ufak hormonal değişime anında tepki verir.Vucudumda değişiklik olduğunda hemen anlarım.Fiziksel olarak ruhsal olarak bana yansır
Ben de öyle. Çok dinlerim vücudumu. Her şeyi fark ederim hemen. Ama böyle bir süreçte yıpratıcı da oluyor tabi..

Kan testinde 7-10 gün sonra idrarda da 12-14 gün sonra diye biliyorum.
İdrarda 11. günde varsa çıkıyor genelde canım. Negatif olup pozitife dönene denk gelmedim henüz. Yine de en garantisi beklemek Bat'ı. Çok acele ediyoruz.halbuki beklesek bebiş varsa zaten kıpkırmızı çizgi çıkıveriyo 🥰

X