2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gel yarın yapmayalım ya
Sen yarın yapma canım, sıranı savdın gibi düşünelim, ben bi yarın deneyeceğim gibi. Yarın sıra bende olsun kuzum. Ay walla ağlayacağım, dilime vurdu ondan sürekli de yazıyorum buraya, panik oluyorum, korkuyorum, umutsuzluğa düşüyorum 🙏 hakkımızda hayırlısı olsun 🥺

Merhaba kızlar aklıma bir şey takıldı size sormak istiyorum 31 Temmuz’da adetimin 3. Günüydü ve adet olmadım kan verdim sonuç 40.4 çıktı bugün 4 Ağustos’ta tekrar kan testi verdim sonuç 412 çıktı bu kadar kısa sürede bu kadar artması normal mi ben geç döllenmeden şüphelendiğim için normal mi değil mi bilemedim

Merhaba kızlar aklıma bir şey takıldı size sormak istiyorum 31 Temmuz’da adetimin 3. Günüydü ve adet olmadım kan verdim sonuç 40.4 çıktı bugün 4 Ağustos’ta tekrar kan testi verdim sonuç 412 çıktı bu kadar kısa sürede bu kadar artması normal mi ben geç döllenmeden şüphelendiğim için normal mi değil mi bilemedim
İkiz mi kız yoksa 😍 maşallah

Aa kötü oluyormuş canım ben hiç bilemiyorum göğüs ağrısını. Şu anda sende durumlar nasıl? Az kaldı belli olmasına bizimkilerin 🥰
Kasık ağrım hala devam ediyor. Şiddeti azaldı ama ara ara hissettiriyor kendini. Onun dışında farklı birşey yok. Göğüslerim her adet öncesi başlar ağrımaya o başladı. Zaten pozitif olsa bile belirtiler bu kadar erken olmaz. Sende var mı farklı bir durum?

Plan yok walla kuzum. Planım umutsuzluk. Tüp bebeğe sıcak bakamıyorum. Doktorum zaten doğal yolla olur diyor, değerlerimize bakıp. Bi de benim hsg sonradan çekildi. Temmuzda çekildi. Hsg için bir kaç ay daha bekleyip, belki yine aşılama veya yumurta takibi yaptırırım, inan çok da bilmiyorum. Tek ümidim bir an önce hamile kalmak ve plan yapmamak. Doktorum da destekliyor zaten doğal yolla olacağını ona güveniyorum biraz.
İnşallah canım bu rahim filmi hızlandırır.

Bilmiyorum ki olabilir mi yani korkmalımıyım sevinmelimiyim bilemedim son adet tarihim 3 Temmuzdu 29 Temmuz’da adet olmam lazımdı olmadım 31 Temmuz’da test 40.4 çıktı şuan 412 kaç haftalık oluyor ne zaman doktora gitmeliyim
Tebrikler, korkma tabii güzel artışları seviyorum ben güzel tutunduğunu düşünüyorum öyle olunca böyle giderse keseyi de erken görürsün hem. Ben de oğlumda adet günü 313 le öğrenmişken 6 gün sonra 7 bin küsüre çıkmıştı betam ☺️ Kaç haftalık olduğun şu an son adet tarihine göre, beta değerine göre değil.

Tebrikler, korkma tabii güzel artışları seviyorum ben güzel tutunduğunu düşünüyorum öyle olunca böyle giderse keseyi de erken görürsün hem. Ben de oğlumda adet günü 313 le öğrenmişken 6 gün sonra 7 bin küsüre çıkmıştı betam ☺️ Kaç haftalık olduğun şu an son adet tarihine göre, beta değerine göre değil.
O kadar çok kötü sonuçlar oluyor ki hamile kalıyorsun ona bile sevinemiyorsun açana benim de başıma gelir mi diye 🥺 Son adet tarihim 3 Temmuzdu o günden hesaplanıyorsa şuan 1 aylık olmuş oluyor ama 1 aylık içinde değerim düşük kalıyor geç döllenme oldu büyük ihtimalle

Canım agrılarımız benzer günlerde oldu ama belkide o gün yumurtlamadık olamaz mı acaba ne düsünüyosun
Benim akıntıdan sonra üç gün içinde silikleşirdi test. Hadi en kotu adetin 10. günü çatlamış olsa bugün 7.gundu yani çıkmaması normal ama bilmiyorum ya doktor yolu görünüyor o yüzden umudum kırılıyor yavaştan 🙁
Senin akıntı olmuş muydu test yaptığın günlerde nasıl oluyordu hatırlıyor musun

Bilmiyorum ki olabilir mi yani korkmalımıyım sevinmelimiyim bilemedim son adet tarihim 3 Temmuzdu 29 Temmuz’da adet olmam lazımdı olmadım 31 Temmuz’da test 40.4 çıktı şuan 412 kaç haftalık oluyor ne zaman doktora gitmeliyim
Adet gecikmesinden 4-5 gün sonra kese görünüyor sanırım. Değerinin 1000 civarı olması lazım diye biliyorum. Bir iki gün daha bekleyip git istersen canım. Sevin kız sevin. Hepimiz evlat hasretiyle yanıyoruz burda. Keşke ikizim olsa 🙏🍼🤰

O kadar çok kötü sonuçlar oluyor ki hamile kalıyorsun ona bile sevinemiyorsun açana benim de başıma gelir mi diye 🥺 Son adet tarihim 3 Temmuzdu o günden hesaplanıyorsa şuan 1 aylık olmuş oluyor ama 1 aylık içinde değerim düşük kalıyor geç döllenme oldu büyük ihtimalle
Hayır o öyle değil yalnız şu an değerin olması gereken seviyede panik yapma 😅
Forumdaki yeni mesajlar kısmını okuma bence 2024 nisan anneleri grubunu bul ordaki kızlar da zaten senin gibi başladılar sadece orayı takip et derim, 2 hafta sonra ben de geleceğim inşallah 🙃

Benim akıntıdan sonra üç gün içinde silikleşirdi test. Hadi en kotu adetin 10. günü çatlamış olsa bugün 7.gundu yani çıkmaması normal ama bilmiyorum ya doktor yolu görünüyor o yüzden umudum kırılıyor yavaştan 🙁
Senin akıntı olmuş muydu test yaptığın günlerde nasıl oluyordu hatırlıyor musun
Ben test yapmadım ki canım ondan bilmiyorum ama genelde akıntıdan iki gün sonra pik görürdüm akıntımda 8. Gün basladı hala devam ediyo

Kasık ağrım hala devam ediyor. Şiddeti azaldı ama ara ara hissettiriyor kendini. Onun dışında farklı birşey yok. Göğüslerim her adet öncesi başlar ağrımaya o başladı. Zaten pozitif olsa bile belirtiler bu kadar erken olmaz. Sende var mı farklı bir durum?
Yerleşme aşamasında hissedildiği oluyormuş kuzum kasık ağrılarıyla o beni çok umutlandırıyor. Benim şiddetli sol kasık ağrım var bacağıma ve belime vuruyor yürürken bile zorlanıyorum şu anda.

X