2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydınnnn, musssmutlu bir hafta sonu diliyorum herkese 🥰 Bugün nem oranı çokmuş, resmen nefes alamayarak uyandım İzmir de. Uyku muyku kalmadı. Sabahın köründe takılıyorum.

Güzel kızlarım regl olan varsa ya da hamiş olan varsa bana ismini söylerse tablodan işaretleyebilirim. (Ara ara hatırlatma amaçlı yazıyorum, cevap verenler tekrar vermeyebilir)

Asi gelincik Asi gelincik T tekgeldiktekgidicez cesursavasci cesursavasci meryemcck_ meryemcck_ sev9 sev9 O ozuge Boldi Boldi S Sevda 16 mirasanne mirasanne M muggle1 Linakiz Linakiz C Conqueror123 eylem91 eylem91 RhieraN RhieraN R Renklibiri00 cans16 cans16 zuzu3838 zuzu3838 S simurgggg TurnaBulut TurnaBulut C cnlrm Alonya03 Alonya03 edahandro edahandro TeraziBurcuu TeraziBurcuu

Kızlar regli günüme 10 gün var ama dünden beri kasıklarımda ağrı var akşamda sağ kasığım bayaa ağrıdı sizce belirtimiiidirr ? Çokk erken ama yinede sizlerden bilgi almak istiyorum

Kuzum yorgunluktan ve sıcaktan neredeyse 12 saat uyumuşum 😅😅😅 9 da gözümü dinlendireyim dedim anca kalktım hala daha da yataktayim😅 benim akintim devam ediyor akışkan ağrı da eklendi bu ara çatlayacak galiba bugünü kesin degerlendirmem lazım ama dışarı kahvaltıya gideceğiz gece 11 den önce de gelmeyiz bir kaç yere daha uğrayacağız umarım gelince degerlendirebiliriz

Kızlar regli günüme 10 gün var ama dünden beri kasıklarımda ağrı var akşamda sağ kasığım bayaa ağrıdı sizce belirtimiiidirr ? Çokk erken ama yinede sizlerden bilgi almak istiyorum
Çok erken belirtiler için biraz daha bekleyin derim.Yumurtlama dönemi ile ilgili olabilir hatta.

X