2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kizlar merhaba 13 aylik bir oglum var yeniden gebelik dusunuyorum bu ay adetim 26 sinda bitti 28 ve 29 unda korunmasiz iliskimiz oldu suan acayip bir kasık agrim var belirtiler bu kadar cabuk cikmaz ama ben bu agriyi taniyorum ve adetten hemen sonra gebe kalmak mümkün mü bilgi sahibi olanlardan yorumlarini bekliyorum
Evet ben öyle gebe kalmıştım.

Aramızda 35 yas ve üzeri var mi kızlar?Bileyim yani herkesin ablası miyim topikte😎😌35 yasindayim 10 yıllık evliyim :KK14:
35 yaşındayım 15 yıllık evliyim canım birisi 15 digeri 9 yaşında iki kızım var allah nasip ederse 3. Bebegi istiyoruz. 😍😍

35 yaşındayım 15 yıllık evliyim canım birisi 15 digeri 9 yaşında iki kızım var allah nasip ederse 3. Bebegi istiyoruz. 😍😍
Vaaav masallah erken evlenmişsin.Allah bağışlasın kızlarını çiçeklerini🥰🧿Benim de 8 buçuk yaşında ve 4 yaşında iki emanetim ogluslarım var Rabbim bagislasin herkesin evladiyla🤲💙💙Ben de haliyle 3.bebisi istiyorum Allahtan

Hayırlı akşamlar kizlar. 6 yıllık evliyim hayırlısı ile çocuk düşünüyoruz. 29 yaşındayım. Adetime 10 gün kaldı. Pcos tanısı var. Onun için bitkisel bir karışıma başladım. Fayda etti mi bilmiyorum. İlerleyen günlerde göreceğiz.. Kasıklarimda ağrı hissediyorum psikolojik de olabilir. Test yaptım negatif çıktı. Tabi çok erken diyeceksiniz ama :) 6 yıllık bir süreçten sonra son günleri beklemek öyle zor geliyor ki. Burada da Rabbim isteyen tüm kardeşlerime en hayırlısı zamanda kolaylıkla nasip etsin.. Bizlere de emanetlerimizi nasip etsin ❤️

Vaaav masallah erken evlenmişsin.Allah bağışlasın kızlarını çiçeklerini🥰🧿Benim de 8 buçuk yaşında ve 4 yaşında iki emanetim ogluslarım var Rabbim bagislasin herkesin evladiyla🤲💙💙Ben de haliyle 3.bebisi istiyorum Allahtan
Evet canım 19 bitti evlendim. Allah bagışlasın inşallah allahım saglıkla sıhatle bana bir tane ogluş sanada prenses nasip etsin inşallah. Allahım gönlündekini nasip etsin 😍😍

Hayırlı akşamlar kizlar. 6 yıllık evliyim hayırlısı ile çocuk düşünüyoruz. 29 yaşındayım. Adetime 10 gün kaldı. Pcos tanısı var. Onun için bitkisel bir karışıma başladım. Fayda etti mi bilmiyorum. İlerleyen günlerde göreceğiz.. Kasıklarimda ağrı hissediyorum psikolojik de olabilir. Test yaptım negatif çıktı. Tabi çok erken diyeceksiniz ama :) 6 yıllık bir süreçten sonra son günleri beklemek öyle zor geliyor ki. Burada da Rabbim isteyen tüm kardeşlerime en hayırlısı zamanda kolaylıkla nasip etsin.. Bizlere de emanetlerimizi nasip etsin ❤️

Allah kolaylik versin tez vakitte evlat nasip etsin.Komsumda da pkos tanısı var.Maşallah 29 yasinda 3.yü aldı kucagina.Hep kilo verdi hamile kaldı.Bi ara tedavi gördü sanirim 2.cocukta 6 ay kadar.Yumurta takibi mi ne yaptırmış.Ayrinti çok bilmiyorum.Ama 3.ye tedavi olmadığını kilo vermesi sayesinde kendiliğinden kaldığını söyledi.15-20 kg verdi.

X