2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aaa bu kadar erken yumurtlama olabiliyor yani dimi
Ben inofolice başladım kasıklarıma minik kramplar giriyor yumurtalıkların olduğu yere merak ettim test yaptım çok silik ovu. 6. Günüm bugün. 11-12. Gün başlarım teste diyordum ama 7. Gün ihtimali de var demek ki
Eğer başladıysan hiç riske atma canim erken yap. Ben 12-13.gunler çatlama görürdüm ama bu ay çok erken geldi. Test yok elimde net konuşamıyorum 😕

Sabah pik olduğunu gördü zaten işe gidiyordu o sıra. Artık bakalım. Ona bırakıyorum bu ayı. Tahminimce alır gönlümü ben de keriz gibi hemen yumuşarım. 😂
Ne güzel eşin pikini falan görüyor biliyor. Bizim ilk çocuğumuz olacak nasipse evlenenli 2 yıl oldu.ben hep çocuk istedim ama eşim istemedi .zar zor ikna ettim.şimdi bile tam olarak istiyor mu bilmiyorum:KK43:geçen bana yumurta gününde gelirsin yanıma diye "şaka" yaptı ama çok kırıldım.folik asit içmemi saçma buluyor kür yapmamı saçma bbuluyor.sadece ben çabalıyorum gibi geliyor.bazen burda görüyorum eşleriniz sperm testi veriyor bişiler içiyor ben bunları ona yaptırmadığım halde tavrı bu şekilde.o kadar üzüyor ki insanı.Dün pikin ikinci günüydü değerlendirelim dedim nazlanıyor,onun motivasyonu olmadan olmazmış çocuk tutmazmış.güya şaka yapıyor ama çok kırılıyorum.tamamen salmama az kladı bu çocuk işini:KK43:

Sat 19 Temmuz Bat 16 Temmuzdu. Bugün pik gördüm. Kocamı bekliyorum akşam gelsin diye. ancak sabah kavga ettik çıktı gitti.

yine bir yumurtlama günü ve yine bir kavga 😂
Canım biz kavgaliyken aman ne olacaksa olsun diyip yanasmistim ve hamileydim😂 ayda bir gün var zaten boşver yanas sen belki 2 hafta sonra güzel haberi verirsin 😍

Eğer başladıysan hiç riske atma canim erken yap. Ben 12-13.gunler çatlama görürdüm ama bu ay çok erken geldi. Test yok elimde net konuşamıyorum 😕
Benim de bir ay 18-19. Gün pik olurdu bi ay 25-26. Gün. Bu ay geç olanda sıra. Ben de adetin 2. Günü başlamıştım takviyeye. Dün gece hissetmeye başladım krampları şaşırdım epeyi çok erken geldi bana çünkü. O zaman bundan sonrası için teste devam edeyim
Bir de erken olması bir şeyi değiştirir mi canım yumurta kalitesi konusunda yani, bilgin var mı

O beni yumuşatsın. Sinirlerimi bozdu sabah sabah. Bazen gerçekten böyle baka kalıyorum. Bunu bana söyleyen benim kocam mı diye suratına. İçine şeytan kaçıyo sanki adamın. İkizler burcu da değil. Sonra geliyo özür diliyo ama bu kadar sık özürdilenmesi de ayrıca saçma geliyo. Nyse bakalım, akşama geldiği duruma bağlı.

Benim için de bişileri sindirmek çok zor oluyor. Hemen sililp atıp unutamıyorum.
Ahhh kuzum hangimiz yaşamıyoruz ki bunu. Erkekler kapatılsın 😂😂 yani bizim gibi asla değiller ve bu bizi yıpratıyor ama onlar bunu anlamıyor

Benim de bir ay 18-19. Gün pik olurdu bi ay 25-26. Gün. Bu ay geç olanda sıra. Ben de adetin 2. Günü başlamıştım takviyeye. Dün gece hissetmeye başladım krampları şaşırdım epeyi çok erken geldi bana çünkü. O zaman bundan sonrası için teste devam edeyim
Bir de erken olması bir şeyi değiştirir mi canım yumurta kalitesi konusunda yani, bilgin var mı
Kuzum bilmiyorum ben de pcos var diye mi ama ben de pik hiçbir zaman aynı olmadı. Bazen 11.gün bazen 14. Bazen 16 bazen 18 hep değişti ki devamlı doktorum dediği için kullanıyordum

Ne güzel eşin pikini falan görüyor biliyor. Bizim ilk çocuğumuz olacak nasipse evlenenli 2 yıl oldu.ben hep çocuk istedim ama eşim istemedi .zar zor ikna ettim.şimdi bile tam olarak istiyor mu bilmiyorum:KK43:geçen bana yumurta gününde gelirsin yanıma diye "şaka" yaptı ama çok kırıldım.folik asit içmemi saçma buluyor kür yapmamı saçma bbuluyor.sadece ben çabalıyorum gibi geliyor.bazen burda görüyorum eşleriniz sperm testi veriyor bişiler içiyor ben bunları ona yaptırmadığım halde tavrı bu şekilde.o kadar üzüyor ki insanı.Dün pikin ikinci günüydü değerlendirelim dedim nazlanıyor,onun motivasyonu olmadan olmazmış çocuk tutmazmış.güya şaka yapıyor ama çok kırılıyorum.tamamen salmama az kladı bu çocuk işini:KK43:
Seni anlayamam tabi ki ama bil ki sadece senin eşin böyle değil. Çok var etrafta bu düşüncede olan.
Mesela ben de şeye şaşırıyorum, diyorsunuz ya eşim nazlaniyor falan. Erkekler çok istekli olur genelde, hatta o gün ben istekli olsam havalara uçuyor.
Benim eşimde ilk sene istemedi anlayışla karşıladım. Bu düşüncede olan birinden çocuk yapma fikri mantıklı gelmiyordu. Ama sonradan çok çok istemeye başladı.
Eşine biraz zaman tanısan? Veya düşüncelerini tam anlamak için oturup konuşsan.. Böyle olunca yıpranabilirsin, üzülme ama erkekler bizim gibi duygusal bakmıyor bazı şeylere. Kendini üzme, ne kadardir deniyorsun bilmiyorum ama ona örnekler verebilirsin uzun süre korununca işlerin daha da zorlaştığını ve bazen tedavilere gerek kaldığını.

O beni yumuşatsın. Sinirlerimi bozdu sabah sabah. Bazen gerçekten böyle baka kalıyorum. Bunu bana söyleyen benim kocam mı diye suratına. İçine şeytan kaçıyo sanki adamın. İkizler burcu da değil. Sonra geliyo özür diliyo ama bu kadar sık özürdilenmesi de ayrıca saçma geliyo. Nyse bakalım, akşama geldiği duruma bağlı.

Benim için de bişileri sindirmek çok zor oluyor. Hemen sililp atıp unutamıyorum.
Seni o kadar anlıyorum ki. Neden ben unutup adım atıyorum diye inat edip en önemli günleri kaçırdığımı biliyorum. İnadını bugünlük bırak kuzum, yarın burnundan getirirsin 😂 not; benimki bi de ikizler..

Zaten bu işte asıl erkek hazır olmayınca olmuyor gibi geliyor bana. Spermlerine bile yansıyor bence. Bence bu konu bizim için çok hassas bir konu ve hemen kırılmaya müsaitiz. Onlara göre "ne var şaka yapıyorum" oluyor. Kadınların alın yazısı resmen erkeği alttan almak, bişileri görmeyip duymamak. evlilikler devam ediyorsa kadınların rolü çok büyük. Sen bundan sonra ona pik deme. Kışın eşime pik diyince adama bir haller oluyordu böyle tuhaflaşıyordu. Sen pik olduğunu görünce evde iç çamaşıryla gezmeye başla bırak o sana gelsin peşinden koşsun 😂

Senin yumurtlamalar sıraya mi girmiş hay Allah 😂 çok tatli.
Erken olunca bilgim yok canım ama erken yumurtlama görüp gebe kalan çoktur. Testi bırakma hatta temizlenince ilişkiye başla derim.

Seni o kadar anlıyorum ki. Neden ben unutup adım atıyorum diye inat edip en önemli günleri kaçırdığımı biliyorum. İnadını bugünlük bırak kuzum, yarın burnundan getirirsin 😂 not; benimki bi de ikizler..
İkizler mi 😂 evde üç kişi zor olmuyor mu bacım. 2 kocayla 😂

💕Kızlar sizlerde durumlar nedir? Bat tarihiniz geçti. Regl olan ya da hamile olan var mı?💕

@difembahyaa @mircanm @bliiss R Renklibiri00 @BethLegends @nurzdmrr @cans16

💕Kızlar sizlerin de Bat tarihleriniz geldi ne durumdasınız? 💕

@Asi gelincik @tekgeldiktekgidicez @birbebekhikayesi @grace_ @gunaygul @Deniz_61 @catloverk @cesursavasci @zuzu3838 @meryemcck_ @sev9 @simurgggg
Canım sonuç çıktı maalesef negatif üzülmek yok yola devam bakalım tedaviye başlayacağız hayırlısı ile 😊

Zaten bu işte asıl erkek hazır olmayınca olmuyor gibi geliyor bana. Spermlerine bile yansıyor bence. Bence bu konu bizim için çok hassas bir konu ve hemen kırılmaya müsaitiz. Onlara göre "ne var şaka yapıyorum" oluyor. Kadınların alın yazısı resmen erkeği alttan almak, bişileri görmeyip duymamak. evlilikler devam ediyorsa kadınların rolü çok büyük. Sen bundan sonra ona pik deme. Kışın eşime pik diyince adama bir haller oluyordu böyle tuhaflaşıyordu. Sen pik olduğunu görünce evde iç çamaşıryla gezmeye başla bırak o sana gelsin peşinden koşsun 😂
Bak görüyormusun taktik verirken kendime de vermiş oldum. görür o gününü, akşam evde iç çamaşırıyla takılayım da peşimden o koşsun.

Tabi söylerim doktora suphem olduğunu.Belim de çok fena ağrıyor bacağıma vuruyor.Bel fıtığı başlangıcı vardi ben de ilerledi sanirim. :KK43: Ikisinden de muayene olmak istiyorum.
Geçmiş olsun canım tedavi olup mu gebelik düşünsen acaba? Fıtık başlangıcı varsa gebelik seni biraz zorlar sanki

Ay benim bu sol kasık ağrım iyice arttı ve sol bacağıma da vurdu bacağım da ağrıyor. Kist değildir dimi. Lütfen olmasın. Bebiş olsun 🙏🏻🙏🏻

Kuzum benim eşimde çocuk istiyordu ama böyle sık ilişki vs ona saçma geliyordu. Zorla oluyor gibi oluyor diyordu nazlanıyordu hep. Kırmayıp oluyordu genelde ama ben ufacık bi şey dese de kırılıyordum. Sonra ben dedim ki ben bırakıyorum ilaç da içmiyorum yumurta da takip etmiyorum çocuk istiyorsan sen uğraş biraz da. Sonra o gelmeye başladı hep hadi hadi diye. Biz söyleyince baskı mı hissediyorlar bilmiyorum ama kaçan kovalanır sözü geçerli bence

Kuzum bilmiyorum ben de pcos var diye mi ama ben de pik hiçbir zaman aynı olmadı. Bazen 11.gün bazen 14. Bazen 16 bazen 18 hep değişti ki devamlı doktorum dediği için kullanıyordum
Ben de pcos olduğunu söylememişti doktor ama korunmayı bıraktığımizdan beri bir ay 40 günde oluyorum adet bir ay da 32-34 günde. Normalde 30-32 gün olarak değişirdi şimdi sperm rahmin calisma yapısını değiştiriyor bence. Kürtajdan sonra korunduk 31 günde geldi direkt regl. Bu ay inofolic baslayayim dedim 26. Güne kadar beklemek istemiyorum çünkü 🙄 ama 6-7. Gün de çok erken geldi zmaan olarak bilemedim

X