2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay çok güldüm Benimki yabancı madde olarak algılasa iyi, direk "tehlikeli madde uzak dur" diyor bence. 7 sene korunduk hiç bilmezdim bu tanışma olaylarını.
kuru kafa işareti çıkıyor herhalde bizde
Ama böyle birşey varki doktor bana bağışıklık baskilayici vermisti yabancı madde olarak algilamsn diye ama sanirm gene yabancı olarak algiladi

Peki ben şimdi doktora yarın mı gideyim sonucu göstermeye yoksa perşembe günü mü gideyim aynı gün bidaha kan vermek için
İlk gebelik mi? Pıhtılaşma problemi gibi durumlar yoksa perşembe günü yine aynı saatlerde aynı yerde kan verip artışına bakmalısın canım Bazı arkadaşlar doktora gitmeden bekleyip beta binleri geçtikten sonra direkt kese görmeye gitti. Eğer hemen ilaca başlamayacaksan bekleyebilirsin zaten gitsende henüz kese görünmez

Canım bu pıhtılaşma konusunu gebelikten önce öğrenebiliyoz mu

Senin dediğin yumurta akıntısı gibi yoğun akıntı bende de çok nadir oluyor acaba neden nadiren görüyorum onu fikrin var mı?
Canım ben her ay yumurtlayamıyorum. Sağlıklı bir yumurtlama ise yumurtlama akıntım geliyor pik öncesinde.

Bebeğim şimdi sen öncelikle dinlen. En güzel olanı hamile kalabiliyor olman Bir süre sonra alacağına inanıyorum güzel haberi

Beni annem 37 de doğurmuş bence geç değil, ben de 29 um, senin gibi 3 istiyorum nasipse o zamana aynı yaşlarda oluruz ama geç bir yaş değil bence
Saglik problemleri olursa ben de ya da bebekte diye endişelerim var.35 sonrası riskli görüldüğü için psjkolojik olarak etkileniyorum sanirim.Insallah korktuğumuza uğramayız.Saglikli gebelikler yaşar saglikla ve sağlıklı bebekler dünyaya getiririz.Tabi her zaman öncelikle ilk bebeğini isteyenlere diliyorum.Önce onlar sevinsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…