2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sen enerjini yüksek tut ve hiçbir şeyi çok önemseme Umrunda olmasın elinden geldiğince. Hep kendini meşgul et o zaman olacağına inanıyorum Tabi doktorun talimatlarını da mutlaka uygula
Aşkım enerjim tavan bu ara ya. Her şeyi de hoş karşılıyorum. En son geçen ay küsmüştüm yine olmadı diye bir gün sonra geri gelmiştim bu ay farklı bir olgunluk var maşallah kendime ya. Nazar edecem korkuyorum. Hep iyi düşünüyorum hep hep hep. Cuma gidicem her şey çok güzel olacsk bu diye böyle hissediyorum

Böyle şeyler görünce çok üzülüyorum. Umarım kendini hemencecik toparlarsın kuzum. Bu yazdığımı göremesen de kalbimiz seninle.

Burası sayesinde o kadar güzel şeyler öğrendim ki. Ayrıca çok iyi dostlar edindim. Ancak bazen ben bile sorguluyorum. Acaba burada çok takılmak mı takıntılı hale getiriyor diye.

Kim kendini nasıl mutlu hissedecekse öyle davranması en doğrusu.

Hayırlısı olsun canm Allah doktoruna denk getirsin vesile olur inşallah. Yadaa daha cumaya var belli olmaz ☺
Yok aşko ateşim düştü bugün yarın daha da düşer ve büyük ihtimalle adet yarın olur. Zaten bat yarın ya da en geç 3 Ağustos diye bekliyordum. Cuma inşallah hayırlara vesile olur Allah razı olsun o güzel duan dileklerin için

Aşkım sonradan anladım girdim baktım bir şey yazmıyor ama normal olmayan değeri normalde kırmızı gösteriyor ya o değer kırmızı değil normal sanırım.
Bıraz degısık enabızda üstüne tıkla falan oyle bı sekılde acılıyor nasıl olduğunu bılmesemde o normalsa normaldır kan da aşkım

maşaAllah sana aynen böyle ddevam edelim hepimiz senden örnek alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…