2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sonucum çıktı kızlar 0.10 negatif maalesef çok üzüldüm ben buralardan uzak durma kararı kaldım hepinizden Allah razı olsun benimle bir heyecanlanıp üzülen arkadaşlarım oldu hakkınızı helal edin kendinize iyi bakın
Kusura bakma canım benim sayfa yenilenmedi yazdıklarını şimdi gördüm. Hayırlısı bu ay değil demek ki bebeğim diğer aylar hep bizim

Bekleyip göreceğiz bakalım tek ilişki ile oluyor mu olmuyor mu🤭 Bat 8 ya da 9 ağustos.Eşim de merakta normal kaset test al demiştim.Gitmiş erken gebelik testi almış😅Testi ne zaman yapsam acaba daha önce sanirim hiç erken test yapmadım.İkisini de kaset test ile öğrendim ilk.
Temmuz da korunmasız tek ilişki yaşayanlardan biri de benim. :olamaz: Bakalım tutacak mi. Yıllarca korundum tek atışta tutarsaa ne ala :halay: hakkımızda hayırlısı olsun. Benim bat senden 4-5 gün sonra şimdiden meraklandım :)

İkinci olacak inşallah, ilkinde de korunmayı bırakınca bi şaşırmıştı ilk ay vücudum o zaman da bir yıl korunmuştuk. Şaşırarak tutar inşallah seninki de ☺️
Benim de 3.olacak nasipse.Şimdi düşündüm de 2.ci de sanki öyle biseyler olmuştu korunmayı bırakınca.

A Afratafrac kan testi sonucumm çıktııı bu konularda çok yeniyimm sevinebilir miyim ben şu ann

Eklentiler

• Screenshot_20230801_215325.jpg
    Screenshot_20230801_215325.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 88
Temmuz da korunmasız tek ilişki yaşayanlardan biri de benim. :olamaz: Bakalım tutacak mi. Yıllarca korundum tek atışta tutarsaa ne ala :halay: hakkımızda hayırlısı olsun. Benim bat senden 4-5 gün sonra şimdiden meraklandım :)

Ayy çok heyecanlı hadi bakalım hayırlısı.Ben de 2019 ağustostan beri korunuyodum.

Canım iki günde bir artması lazım en az %66 (iki katı gibi de düşünebilirsin düz hesap) olacak şekilde. O şekilde sağlıklı olduğu anlaşılıyor veya doktor keseyi görecek. 196 hamilesin demek evet 🧿 sağlıkla artsın değerin.
Peki ben şimdi doktora yarın mı gideyim sonucu göstermeye yoksa perşembe günü mü gideyim aynı gün bidaha kan vermek için

X