2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bebeği gördük 🌺 Allah ıma çok şükür ki 🙏 geç döllenme kesin dedi ben 6 temmuzu söyledim yüksek ihtimalle dedi. 5 haftalık dedi. Kese 13 mm. Kese de falan soeun yok. Ama yatacakmışım hep lekelenmem olduğu için. Haftaya tekrar çağırdı kalp atışı için. Allah on izniyle onu da duyayım inşallah 🙏 Allah ım hepimize bebişler versin sağlıklı sıhhatli gebelikler versin. Yemin ediyorum hepimize her gün dua ediyorum önceden de ederdim yine ediyorum 🙏 bana da dua edin 🙏
Kızlar bebeği gördük 🌺 Allah ıma çok şükür ki 🙏 geç döllenme kesin dedi ben 6 temmuzu söyledim yüksek ihtimalle dedi. 5 haftalık dedi. Kese 13 mm. Kese de falan soeun yok. Ama yatacakmışım hep lekelenmem olduğu için. Haftaya tekrar çağırdı kalp atışı için. Allah on izniyle onu da duyayım inşallah 🙏 Allah ım hepimize bebişler versin sağlıklı sıhhatli gebelikler versin. Yemin ediyorum hepimize her gün dua ediyorum önceden de ederdim yine ediyorum 🙏 bana da dua edin 🙏
Ayy çokk ama çok sevindimmm inşallah kalp atışınıda duyarsınızz dualarından bizide eksik etme 😍😍 kızlar yazdıklarımızı okuyup hüzünlenip seviniyorum yoğun çalıştığımdan dönemiyorum rabbim üzücü durumlar için bazı arkadaşlara şifa versin ama dünyanın sonu değil bazı arkadaşlarada test için olumlu sonuçlar versin hepinizi seviyorum daha yeni üye olsamda 😘

Ayy çokk ama çok sevindimmm inşallah kalp atışınıda duyarsınızz dualarından bizide eksik etme 😍😍 kızlar yazdıklarımızı okuyup hüzünlenip seviniyorum yoğun çalıştığımdan dönemiyorum rabbim üzücü durumlar için bazı arkadaşlara şifa versin ama dünyanın sonu değil bazı arkadaşlarada test için olumlu sonuçlar versin hepinizi seviyorum daha yeni üye olsamda 😘
Teşekkür ederim inşallah duyarım 😍❤️ sürekli dua ediyorum hepimize 😍❤️

Bu arada Benim dün ki karın şişliğim bugün gitti kızlar yumurtalama günüm pazardı değerlendirdik ama dünü değerlendiremedik ama göğsüm hafif sızı şeklinde devam ediyor ve sol kasığımda hafif bıçak saplanması var bugün yumurtlamamın son günü uygulamaya göre sizce nedendir tüm bunları yaşamamın sebepleri bi de değerlendirmelimiyim bugünü

Kızlar çok sorulmuştur biliyorum ama yine sormak istedim, 3 gündür ovülasyon pikti ve değerlendirdik 3 günü, bugün çatlamış şimdi test yaptım. Bugün yine değerlendirmeye gerek var mı ki 🙈😊
Değerlendirin bence canım. Arada bi gün boş bırakmanız iyiymiş. Ben de bu ay iki gün pik gördüm. İlk piki değerlendirdim, ikinciyi boş geçtim, üçüncü de çatlamıştı artık onu değerlendirdim kuzum, aklında olsun. Asıl o pikden sonra çatlıyor. Tabi sperm beş güne kadar yaşıyormuş uygun koşul olursa. O üç gün de yeter olacağı varsa

Ay ay ay ay Allah'a şükürler olsun nasıl sevindim nasıl rahatladım anlatamam kuzum. Ohhh bee. Kocaman ohhh beeee demek istiyorum. Sağlıkla kucağına al canım ♥️

Ben de belirti istiiooommm 😍 küçük bir kız çocuğu gibi debelenecem şurda. Tövbe tövbe şaka, sağlıkla inşallah ♥️🙏
Kız belirti insanı daha maf ediyor ben her ay mide bulantısı yaşamaktan, başka belirtiler bulmaktan hadi oldu demekten kafayı yicem hep hüsran oldu çünkü 😊😊

Ay bana adet gününe daha varken böyle bişey olsa onu Allahın bana nasip ettiği gebelik testi olarak görürüm, bence ben artık pozitifimdir yani😅
2-3 gün sonra test yap bakalım.
Kesinlikle katılıyorum ya 🤣🤣🤣 kendimi kesin gebe zannederim. Her tuvalete gittiğimde kan var mı ki diye bakıyorum. O kadar çok yerleşme kanaması okudum ki yerleşme kanamasız gebelik olmuyor zannediyor artık beynim

Ay bana adet gününe daha varken böyle bişey olsa onu Allahın bana nasip ettiği gebelik testi olarak görürüm, bence ben artık pozitifimdir yani😅
2-3 gün sonra test yap bakalım.
Hahahsh 😅😅 Ay bende öyle görmemek için kendimi yok yok diyip tutuyorum 😊 Yarın sabah yapsam çok mu erken olur ki 😅😅

Hahahsh 😅😅 Ay bende öyle görmemek için kendimi yok yok diyip tutuyorum 😊 Yarın sabah yapsam çok mu erken olur ki 😅😅
6 gün kala gösteren testlerden varsa yap bence. Gerçi biz aynı anda yumurtladıysak cumaya anca çıkması lazım kuzum. Ama yani bu yerleşme kanamassııı değil de nere 👈👆👉☝️👆👈👉💃💃💃💃 disko disko disko disko dans ediyorum senin için. Heveslendirmek gibi olmasın da ben heveslendimm senin adına Allah nasip etsin 🧿🧿🧿

Kesinlikle katılıyorum ya 🤣🤣🤣 kendimi kesin gebe zannederim. Her tuvalete gittiğimde kan var mı ki diye bakıyorum. O kadar çok yerleşme kanaması okudum ki yerleşme kanamasız gebelik olmuyor zannediyor artık beynim
Hakkaten bikaç aydır buralardayım yerleşme kanaması olan okumadım kaçırmış da olabilirim.
Ben de çoğu kişi de olur zannediyordum.

Takvıye verdı dokdor fakat turkıyde o ışac yok baska bıraınsen temın ettım brkac gne gelck

X