2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayy ağzın bal yesin inşallah 🤩 suan test yapamam iş yerindeyim yarın sabah ise gitmeden yapmak istiyorum ama yine negatif çıkacak diye çok korkuyorum yaaa. Burada test yapma bağımlılığı olanlar var benim tam tersim testfobigim 😂
Testfobik😄 işte bende bu olabilirim😄

Kızlar yumurtlamanın 4.günündeyim kasıklarım ağrıyor hala bir de rahmim kasılıyor böyle nasıl anlatsam bıçak saplanır gibi oluyor ara ara. Neden olur ki yerleşme belirtileri için çok erken.

Kızlar yumurtlamanın 4.günündeyim kasıklarım ağrıyor hala bir de rahmim kasılıyor böyle nasıl anlatsam bıçak saplanır gibi oluyor ara ara. Neden olur ki yerleşme belirtileri için çok erken.
Ya Özge benim de bugün sağ kasığımda ağrı var. Normalde yumurtladım bitti diye düşünüyorum ama anlamadım. Çok şiddetli değil ama yine de var🤷

Ya Özge benim de bugün sağ kasığımda ağrı var. Normalde yumurtladım bitti diye düşünüyorum ama anlamadım. Çok şiddetli değil ama yine de var🤷
Yumurtadaşım benim 🐣 çatlarken çok ağrıdı zaten o okeydi ama şu anki ağrılara anlam veremedim yerleşiyolar mı ne 🫠

Kızlar bir şey soracağım. Demir eksikliği gebeye engel midir acaba? Eşim kan testi yaptırdı da ferritin düşük, demir bağlama kapasitesi tavan çıkmış resmen o da kansızlık(anemi) olduğunu gösteriyormuş.

Rahim bu sıralar kasılabiliyormuş bu şekilde canım gayet normalmiş

X