2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

edahandro edahandro edooş test ne zaman yapcaksın kuzu😊
Bat haftaya salı. Cumartesi veya pazar başlarım heralde. Cumartesi yumurtlamadan sonraki 11. Gün oluyor.. kutumda birşey hissediyor musun? Gerçi sen bir kaç ay içinde hamiş olacağımı söylemiştin 🙏🧿 Allah'ın izniyle inşallah inşallah

Bence en iyisi tıp merkezinde yaptır çünkü onlar orda kendileri kanı inceleyip 1 saatte sonuç çıkartıyorlar.
Sağlık ocakları bekleyip gönderiyor tıp merkezlerine zaten kanları
yakınımda hiç tıp merkezi yok çalışıyordumda özele gittim 780 TL dedi sadece beta hcg için şaka gibii sonra develete gittim kadın doğuma rica ettm kan aldı ama sonuç yarın çıkacak

Artımedin strip testi dimi bu bende çizgi çıkartmadı bu test kuruyumca çıkıyor ama pembe olmuyordu bunda pembelik görüyorum 😍
Evet kuzum artımedin kuruyunca pembelik kalmadı ama gölge gibi duruyor akşam eşime söyledim acile gidicez kan vermeye işten gelmesini bekliyorum

Kızlar birşey sorucam cevaplarsanız sevinirim eşime sperm testi verdik daha önce de nabıza düşmedi sonuç gittik aldık şimdi yeniden verdik doktor e nabıza düşer dedi şimdi de gözüküyor e nabızda ama sonuçlar yazmıyor acaba sonradan düşer mi

Eklentiler

• 6024FE23-765C-43FF-9A88-914F272F28D5.png
    6024FE23-765C-43FF-9A88-914F272F28D5.png
    65,6 KB · Görüntüleme: 60
nasıl bu kadar emin söylüyor herkes çok şaşırdım erken gebelik testi çok da umutlanmak istmiyorum ama sizler daha önce yaşadınız galiba bunları
Canım burda hiç çizgi görmemiş bir yıldır iki yıldır bekleyenler var. Test muhtemelen doğru, çok net çıkmış. Kimyasal bile bu kadar koyu olur mu bilemiyorum. En kötü kimyasaldır ama onu da şuan söylemek sadece moral bozmak olur. Burda birbirimize moral olmak için varız. Kesin sonuç için kan vermelisin. Umarım bebeğin seninledir 🙏

Kızlar sağlık ocağında en erken sonucu halk sağlığı laboratuvarından mı öğrenebilirim yoksa ilk olarak başka siteye düşüyor mu

Kızlar merhaba bende Ağustos ayında hamilelik düşünüyorum , rabbim nasip eder inşallah bide ilişki sonrası ne zaman kan versek sonuç çıkar.. adetin gecikmesi mi gerekir ?? Yoksa 5-6 gün sonra versek çıkar mı beta

Bat haftaya salı. Cumartesi veya pazar başlarım heralde. Cumartesi yumurtlamadan sonraki 11. Gün oluyor.. kutumda birşey hissediyor musun? Gerçi sen bir kaç ay içinde hamiş olacağımı söylemiştin 🙏🧿 Allah'ın izniyle inşallah inşallah
Bu ay çörekotu bal tarcın mı yesek kı😊 bebısm bence sen cok az kısa bır zamanda guzel haberı alacaksın ben hıssedıyorum🙏😍🌸❤️o zaman cumartesı gunu yap ılk testını erken yapma

Kızlar ben 29 Temmuz cumartesi erken gebelik testi yaptım negatif. 1 Ağustos bugün regl günüm. Dün leke geldi. Bugünde peçeteye çok çok az sürüntü gibi geldi pembelik. Yani yerleşme kanaması regl günü olur mu ? Yoksa adet olucam da yavaş yavaş mı sökülüyor acaba.

X